7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog Gdańsk

Neurolog Gdańsk

Neurolog Gdańsk: szybkie terminy na konsultacje u dobrego lekarza

Umów wizytę przez Internet lub zadzwoń: 799-399-499

Pracujemy dużo (zazwyczaj w pozycji siedzącej), żyjemy coraz dłużej, a większość z nas nie jest także wolna od obciążeń genetycznych – wszystko to sprawia, że coraz częściej wielu z nas potrzebuje konsultacji z neurologiem. W poradni PsychoMedic w Gdańsku oferujemy profesjonalne, prywatne konsultacje neurologiczne z doświadczonym Specjalistą. Pracujemy w formule stacjonarnej i online.  


Neurolog w Gdańsku – diagnozujemy niepokojące objawy i skutecznie leczymy choroby

Dobry neurolog to właściwy adres, gdy obserwujemy u siebie od kilku dni lub tygodni zmiany w funkcjonowaniu i objawy, których podłoża nie znamy – przede wszystkim:  

  • nawracające bóle głowy, migreny; 
  • zawroty głowy i inne zaburzenia równowagi; 
  • bóle i zesztywnienia/napięcia mięśni oraz kręgosłupa; 
  • nagły, silny ból pleców/lędźwi, zwłaszcza promieniujący do kończyny (podejrzenie rwy kulszowej/zespołów korzonkowych); 
  • skurcze twarzy lub tułowia, tiki; 
  • zaburzenia w obrębie zmysłów: czucia, węchu, widzenia, połykania; 
  • zaburzenia mowy (niewyraźna, „bełkotliwa” mowa) 
  • zaburzenia pamięci i przytomności; 
  • niepokojące wyniki badań – np. tomografii komputerowej, EEG, RTG kręgosłupa – które chcielibyście Państwo skonsultować z doświadczonym lekarzem.  

Nasz lekarz neurolog zbierze dokładny wywiad i przeanalizuje dotychczasową dokumentację medyczną. Jeżeli okaże się to konieczne, skieruje na niezbędne badania diagnostyczne w zaufanych placówkach współpracujących.  

Elementem wizyty stacjonarnej jest także neurologiczne badanie fizykalne – nie należy się go jednak obawiać, jest bowiem krótkie (trwa około kilka minut) i bezbolesne. Polega na ocenie ogólnego stanu zdrowia oraz sprawdzeniu odruchów fizjologicznych.  

Dobry neurolog Gdańsk – zaufaj placówce z wieloletnim doświadczeniem

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu Pacjentów neurologicznych. Jesteśmy ogólnopolską siecią poradni, gdzie od lat leczymy także choroby układu nerwowego. Każdy nasz neurolog to Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego, odpowiednio zweryfikowany w procesie rekrutacji.  

Pomagamy kompleksowo i zapewniamy pomoc w jednym miejscu także wtedy, gdy okaże się, że choroby neurologiczne występują u danego Pacjenta/ki wraz z innymi zaburzeniami oraz wtedy, gdy okazuje się, że źródło problemów leży jednak gdzieś indziej. Przyjmują u nas wszyscy ci Specjaliści, do których najczęściej przekierowuje i z którymi najczęściej współpracuje lekarz neurolog. Gdańsk jest lokalizacją, w której można skorzystać z konsultacji z naszymi lekarzami psychiatrami, zaś w formule online można także skonsultować się m.in. z naszym lekarzem endokrynologiem, dietetykiem, seksuologiem i innymi fachowcami.  

Współpracujemy również z zewnętrznymi, zaufanymi placówkami medycznymi, które wykonują badania krwi i inne badania diagnostyczne – gdy pojawia się konieczność skorzystania z ich usług, nasz prywatny neurolog wystawia skierowanie, a Pacjenci mogą wykonać tam niezbędne badania na preferencyjnych warunkach.  

Pomagamy każdemu, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Obejmujemy stałą opieką Pacjentów, którzy cierpią na choroby przewlekłe (padaczka, stwardnienie rozsiane – SM, choroby zwyrodnieniowe i inne), jednak niesiemy również skuteczną pomoc w stanach nagłych. Szczególnie ważnym obszarem pracy jest dla nas leczenie osób starszych (mamy doświadczenie w leczeniu choroby Parkinsona, Zespołu Alzheimera i innych schorzeń typowych dla wieku podeszłego). Nasza pomoc jest wówczas ukierunkowana na podniesienie jakości życia zarówno Seniora, jak i całej jego Rodziny.  

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają nagrody: jesteśmy laureatami m.in. nagrody Laur Pacjenta, Złota Synapsa, Super Medicus.  

Skontaktuj się z nami i umów wizytę

To Ty decydujesz, w jakiej formule przyjmie Cię prywatny neurolog – Gdańsk jest lokalizacją naszej świetnie zlokalizowanej poradni, ale jeżeli pochodzisz z innej części województwa lub nie możesz/obawiasz się wychodzić z domu, możesz skorzystać z wygodnej formy wizyt przez Internet, Skype i telefonicznych. Neurolog stawia diagnozę przede wszystkim w oparciu o zebranie wywiadu i przeanalizowanie dotychczasowych wyników badań, zatem jest to pełnowartościowa forma wizyty.  

Jeżeli leczycie się Państwo z powodu chorób przewlekłych, macie za sobą poważne urazy, operacje, hospitalizacje; posiadacie Państwo wcześniejszą historię choroby lub macie Państwo aktualne wyniki badań – warto przygotować dokumentację i okazać ją naszemu Specjaliście. Skany wszystkich posiadanych dokumentów można przesłać na adres gdansk@psychomedic.pl  
 

Neurolog prywatny – Gdańsk i nie tylko! Sprawdź, w jakich jeszcze częściach kraju się znajdujemy.  

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Koreywo Regina

Kasia 2023-06-06

Oceniam na 5