Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog Gdańsk

Neurolog Gdańsk

Neurolog Gdańsk: szybkie terminy na konsultacje u dobrego lekarza

Umów wizytę przez Internet lub zadzwoń: 799-399-499

Pracujemy dużo (zazwyczaj w pozycji siedzącej), żyjemy coraz dłużej, a większość z nas nie jest także wolna od obciążeń genetycznych – wszystko to sprawia, że coraz częściej wielu z nas potrzebuje konsultacji z neurologiem. W poradni PsychoMedic w Gdańsku oferujemy profesjonalne, prywatne konsultacje neurologiczne z doświadczonym Specjalistą. Pracujemy w formule stacjonarnej i online.  


Neurolog w Gdańsku – diagnozujemy niepokojące objawy i skutecznie leczymy choroby

Dobry neurolog to właściwy adres, gdy obserwujemy u siebie od kilku dni lub tygodni zmiany w funkcjonowaniu i objawy, których podłoża nie znamy – przede wszystkim:  

  • nawracające bóle głowy, migreny; 
  • zawroty głowy i inne zaburzenia równowagi; 
  • bóle i zesztywnienia/napięcia mięśni oraz kręgosłupa; 
  • nagły, silny ból pleców/lędźwi, zwłaszcza promieniujący do kończyny (podejrzenie rwy kulszowej/zespołów korzonkowych); 
  • skurcze twarzy lub tułowia, tiki; 
  • zaburzenia w obrębie zmysłów: czucia, węchu, widzenia, połykania; 
  • zaburzenia mowy (niewyraźna, „bełkotliwa” mowa) 
  • zaburzenia pamięci i przytomności; 
  • niepokojące wyniki badań – np. tomografii komputerowej, EEG, RTG kręgosłupa – które chcielibyście Państwo skonsultować z doświadczonym lekarzem.  

Nasz lekarz neurolog zbierze dokładny wywiad i przeanalizuje dotychczasową dokumentację medyczną. Jeżeli okaże się to konieczne, skieruje na niezbędne badania diagnostyczne w zaufanych placówkach współpracujących.  

Elementem wizyty stacjonarnej jest także neurologiczne badanie fizykalne – nie należy się go jednak obawiać, jest bowiem krótkie (trwa około kilka minut) i bezbolesne. Polega na ocenie ogólnego stanu zdrowia oraz sprawdzeniu odruchów fizjologicznych.  

Dobry neurolog Gdańsk – zaufaj placówce z wieloletnim doświadczeniem

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu Pacjentów neurologicznych. Jesteśmy ogólnopolską siecią poradni, gdzie od lat leczymy także choroby układu nerwowego. Każdy nasz neurolog to Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego, odpowiednio zweryfikowany w procesie rekrutacji.  

Pomagamy kompleksowo i zapewniamy pomoc w jednym miejscu także wtedy, gdy okaże się, że choroby neurologiczne występują u danego Pacjenta/ki wraz z innymi zaburzeniami oraz wtedy, gdy okazuje się, że źródło problemów leży jednak gdzieś indziej. Przyjmują u nas wszyscy ci Specjaliści, do których najczęściej przekierowuje i z którymi najczęściej współpracuje lekarz neurolog. Gdańsk jest lokalizacją, w której można skorzystać z konsultacji z naszymi lekarzami psychiatrami, zaś w formule online można także skonsultować się m.in. z naszym lekarzem endokrynologiem, dietetykiem, seksuologiem i innymi fachowcami.  

Współpracujemy również z zewnętrznymi, zaufanymi placówkami medycznymi, które wykonują badania krwi i inne badania diagnostyczne – gdy pojawia się konieczność skorzystania z ich usług, nasz prywatny neurolog wystawia skierowanie, a Pacjenci mogą wykonać tam niezbędne badania na preferencyjnych warunkach.  

Pomagamy każdemu, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Obejmujemy stałą opieką Pacjentów, którzy cierpią na choroby przewlekłe (padaczka, stwardnienie rozsiane – SM, choroby zwyrodnieniowe i inne), jednak niesiemy również skuteczną pomoc w stanach nagłych. Szczególnie ważnym obszarem pracy jest dla nas leczenie osób starszych (mamy doświadczenie w leczeniu choroby Parkinsona, Zespołu Alzheimera i innych schorzeń typowych dla wieku podeszłego). Nasza pomoc jest wówczas ukierunkowana na podniesienie jakości życia zarówno Seniora, jak i całej jego Rodziny.  

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają nagrody: jesteśmy laureatami m.in. nagrody Laur Pacjenta, Złota Synapsa, Super Medicus.  

Skontaktuj się z nami i umów wizytę

To Ty decydujesz, w jakiej formule przyjmie Cię prywatny neurolog – Gdańsk jest lokalizacją naszej świetnie zlokalizowanej poradni, ale jeżeli pochodzisz z innej części województwa lub nie możesz/obawiasz się wychodzić z domu, możesz skorzystać z wygodnej formy wizyt przez Internet, Skype i telefonicznych. Neurolog stawia diagnozę przede wszystkim w oparciu o zebranie wywiadu i przeanalizowanie dotychczasowych wyników badań, zatem jest to pełnowartościowa forma wizyty.  

Jeżeli leczycie się Państwo z powodu chorób przewlekłych, macie za sobą poważne urazy, operacje, hospitalizacje; posiadacie Państwo wcześniejszą historię choroby lub macie Państwo aktualne wyniki badań – warto przygotować dokumentację i okazać ją naszemu Specjaliście. Skany wszystkich posiadanych dokumentów można przesłać na adres gdansk@psychomedic.pl  
 

Neurolog prywatny – Gdańsk i nie tylko! Sprawdź, w jakich jeszcze częściach kraju się znajdujemy.  lek. Ewa Dywel
Zadzwoń

lek. Ewa Dywel
Zadzwoń

Konsultacja neurologiczna

Lekarz specjalista neurolog osób dorosłych. Pracę doktor charakteryzuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Specjalizuje się w zaburzeniach neuropoznawczych, zaburzeniach pamięci, bólach głowy oraz bólach kręgosłupa.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


dr Anna Wróblewska

Artur 2022-04-19

Oceniam na 5


dr Zuzanna Menes-Siniarska

Małgorzata 2022-05-04

Oceniam na 5


mgr Izabela Słoniewska

Tomasz 2020-11-25

Oceniam na 5