Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Kraków

Psychiatra Kraków

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-399

Liczba osób, które zmagają się z trudnościami psychicznymi, rośnie. Jednocześnie wyniki badań dają nadzieję – powrót do normalnego funkcjonowania i czerpania satysfakcji z życia jest możliwy, o ile tylko osobie w kryzysie pomoże dobry lekarz psychiatra. Prywatnie przyjmuje obecnie wielu specjalistów, ale w tak delikatnej materii, jaką jest zdrowie psychiczne, warto jednak zaufać nie reklamom, a rekomendacjom innych Pacjentów i latom doświadczenia. Serdecznie zapraszamy do poradni rekomendowanej Sieci Klinik PsychoMedic, gdzie możecie Państwo liczyć na wsparcie zaangażowanych fachowców i najwyższą jakość usług.

Jesteśmy siecią poradni psychologiczno-psychiatrycznych z łącznie jedenastoma oddziałami na mapie Warszawy, Łodzi i Katowic. Jako jedni z pierwszych w kraju wyszliśmy także do Pacjentów z ofertą konsultacji online.

W naszych klinikach codziennie dyżuruje psychoterapeuta/psycholog oraz psychiatra. Każdy z naszych lekarzy i pozostałych specjalistów, którzy czekają na Państwa w naszej poradni, przeszedł złożony proces rekrutacyjny, ma duże doświadczenie kliniczne i cieszy się dobrymi opiniami wśród Pacjentów.

Dlaczego warto nas wybrać?

To my jesteśmy najlepszym wyborem, jeżeli poszukujesz/potrzebujesz:

  • psychiatry, który przyjmie Cię prywatnie – jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą, jakość świadczonej przez nas pomocy potwierdzają liczne nagrody, (m.in. zdobyte tytuły Laur Pacjenta i Super Medicus), a cały nasz Zespół stosuje najwyższe standardy dyskrecji;
  • zwolnienia/zaświadczenia lekarskiego, które może wystawić psychiatra: l4, recepty lub zaświadczenie lekarskiego – każdy z naszych psychiatrów jest uprawniony do ich wystawiania;
  • psychiatra Kraków: wizyty domowe – nasi psychiatrzy w razie potrzeby realizują wizyty domowe w miejscu zamieszkania Pacjenta.

Pomożemy Ci profesjonalnie i szybko – jeżeli tego potrzebujesz, nasz psychiatra w Krakowie przyjmie Cię jeszcze tego samego dnia.

Psychiatra Kraków prywatnie: profesjonalna i dyskretna pomoc

Psychiatra Kraków PsychoMedic.pl

Zrzeszamy kilkudziesięciu spośród najlepszych psychiatrów z całego województwa. W procesie rekrutacji Specjalistów zwracamy uwagę nie tylko na wiedzę i doświadczenie, ale i empatię, wzorową postawę etyczną i zaangażowanie w pracę. To cechy, które w naszej opinii powinien posiadać każdy psychiatra. W naszym Zespole pracują kobiety i mężczyźni, osoby w różnym wieku i specjalizujące się w różnego rodzaju trudnościach psychicznych. Dzięki temu każdemu Pacjentowi jesteśmy w stanie zaproponować psychiatrę „dopasowanego” do potrzeb i preferencji.

Badanie psychiatryczne w naszych klinikach opiera się na rozmowie w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Kluczową dla nas wartością jest szacunek do Pacjenta i troska o Twoje dobre samopoczucie. Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł/a się dla nas ważny/a już od pierwszego kontaktu z infolinią.


Psychiatra Kraków: l4, recepta i zaświadczenie lekarskie od ręki

Każdy nasz psychiatra w Krakowie posiada uprawnienia do wystawiania e-recept, e-zwolnień oraz zaświadczeń lekarskich. Kod do e-recepty otrzymasz SMSem jeszcze w trakcie wizyty, a ewentualne zwolnienie lekarskie zostanie od razu przesłane do Twojego pracodawcy. Psychiatra prywatnie, w ramach wizyty w Klinice PsychoMedic, może również „od ręki” wystawić zaświadczenia o stanie zdrowia, w tym zaświadczenia do operacji plastycznej, adopcji oraz o rozpoznaniu tokofobii ze wskazaniem do cięcia cesarskiego.


Psychiatra: l4 – co zrobić, żeby je otrzymać?

Zwolnienie w PsychoMedic możesz otrzymać zarówno na wizycie stacjonarnej, jak i telefonicznej lub online. Decyzja o wystawieniu L4 należy do badającego Cię psychiatry, ale wystawiane jest ono zawsze wtedy, gdy stan psychiczny Pacjenta uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.

Na najczęstsze pytania i odpowiedzi wokół tematu zwolnienia od psychiatry odpowiadamy w naszym wpisie blogowym.

Pomożemy Ci nie tylko szybko, ale i kompleksowo

Aktualne wytyczne odnośnie leczenia trudności psychicznych wskazują, że najlepsze i najszybsze efekty osiąga się, jeżeli leczenie pod okiem lekarza psychiatry jest łączone z psychoterapią. Dzięki temu, że jesteśmy poradnią wielospecjalistyczną, nie będziesz musiał/a szukać terapeuty lub lekarza innej specjalności na własną rękę, gdy pojawi się potrzeba dodatkowej konsultacji. U nas przyjmie Cię nie tylko psychiatra prywatnie, ale także m.in psychoterapeuta, seksuolog, neurolog, endokrynolog, dietetyk czy logopeda.

Psychiatra: wizyty domowe w Krakowie nawet tego samego dnia

Powołaliśmy również Zespół Wizyt Domowych, w którym codziennie – siedem dni w tygodniu, także w dni świąteczne – dyżuruje lekarz psychiatra. Wizyty domowe w Krakowie realizujemy nawet tego samego dnia. Nasz lekarz dyżurny dokładnie zbada Ciebie lub bliską Ci osobę, wystawi niezbędne recepty i skierowania, udzieli wsparcia i podpowie, co robić dalej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią – pomożemy!

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-399lek. Anna Cyz
Zadzwoń

lek. Anna Cyz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. Konsultuje pacjentów od 18-go roku życia, również w języku angielskim i szwedzkim. Doświadczenie kliniczne zdobywała w specjalistycznych ośrodkach psychiatrycznych w kraju i za granicą, w trybach: szpitalnym, ambulatoryjnym, ostrodyżurowym w Izbach Przyjęć oraz w zespołach lecznictwa domowego w ramach psychiatrii środowiskowej. Absolwentka studiów podyplomowych „Otwarty Dialog i Rozwój Sieci Społecznych w Sytuacjach Kryzysu Psychicznego” w Instytucie Psychologii na UKSW w Warszawie.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Artur Mysiński
Zadzwoń

lek. Artur Mysiński
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Prowadzi konsultacje w języku angielskim oraz włoskim. W pracy z pacjentami stosuje leczenie biologiczne (farmakoterapię), w razie potrzeby wskazuje również możliwości psychoterapii. Oferuje pomoc m.in. w zaburzeniach afektywnych, nerwicowych, psychotycznych czy problemach ze snem. W czasie porad Doktor zapewnia atmosferę spokoju i poufności, starając się jak najpełniej zrozumieć pacjenta.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Twardosz
Zadzwoń

lek. Katarzyna Twardosz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. W kwietniu 2021r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z psychiatrii bardzo dobrym wynikiem. Przeprowadza wizyty online, stacjonarne oraz domowe. Od 2017 roku zdobywa doświadczenie zawodowe w Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Ponadto pełni nocne, samodzielne dyżury lekarskie, gdzie zaopatruje wszystkie stany nagłe (pogorszenia stanu psychicznego i somatycznego, pobudzenie). Zajmuje się leczeniem: zaburzeń adaptacyjnych I będących reakcją na stres, depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń lękowych, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, osobowości, psychotycznych, schizofrenii, zaburzeń snu, zaburzeń psychicznych u osób starszych. Ukończyła studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej oraz jest w trakcie 4-letnich studiów podyplomowych z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) - oba na SWPS w Katowicach. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychoz – szkolenie atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Hubert Mucha
Zadzwoń

lek. Hubert Mucha
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dzieci, młodzieży, dorosłych

Specjalista psychiatra. Aktualnie w trakcie drugiej specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży. Pracuje w Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ukończył całościowy 4-letni kurs psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Prowadzi diagnozę, psychoedukację, farmakoterapię i psychoterapię młodzieży oraz pacjentów dorosłych, a także konsultacje rodzinne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Rafał Zuwała
Zadzwoń

lek. Rafał Zuwała
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Pomaga pacjentom zmagającym się m. in. z zaburzeniami: nastroju, lękowymi, psychosomatycznymi, osobowości. Udziela wsparcia osobom chorującym na schizofrenię oraz chorobę afektywną dwubiegunową.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Anna Rutkowska-Kęsek
Zadzwoń

lek. Anna Rutkowska-Kęsek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 1995 roku. W swojej pracy stawia na holistyczne podejście do każdego pacjenta. Zawsze wychodzi do pacjentów z ogromną chęcią pomocy oraz empatią.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Anna Krupa
Zadzwoń

lek. Anna Krupa
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje w języku polskim. Cechuje ją podejście holistyczne. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu osób: zaburzeń lękowych, zaburzeń afektywnych, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Michał Adamkiewicz
Zadzwoń

lek. Michał Adamkiewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w zakresie psychiatrii. Konsultuje Pacjentów w języku polskim i angielskim. Przyjmuje wyłącznie osoby dorosłe. Na co dzień pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Krakowie. Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał na licznych Oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie. Pracował również na Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz jako lekarz pierwszego kontaktu – co ułatwia mu holistyczne podejście w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Nina Bryniarska
Zadzwoń

lek. Nina Bryniarska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż. Pracuje z pacjentami od 2020 roku. W pracy staram się stworzyć spokojną, pełną zaufania atmosferę, ponieważ zależy mi na dobrej współpracy z pacjentem i obustronnym zaangażowaniu w proces leczenia.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Marek Sikorski
Zadzwoń

lek. Marek Sikorski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra. Konsultuje Pacjentów dorosłych w języku polskim i angielskim. Szkolenie specjalizacyjne ukończył w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Od 2010 roku związany zawodowo ze Szpitalem specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. W swojej pracy łączy wiedzę medyczną z podejściem psychoterapeutycznym. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich zaburzeń psychicznych osób dorosłych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Barbara Szczodruch
Zadzwoń

lek. Barbara Szczodruch
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbyła szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury w dziedzinie psychiatrii dorosłych w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Aktualnie pracuje w PZP na terenie Krakowa. Ma doświadczenie w pracy ambulatoryjnej oraz stacjonarnej w ramach lecznictwa szpitalnego. Zajmuje się diagnostyka oraz leczeniem zaburzeń psychicznych takich jak: zaburzenia lękowe, adaptacyjne, psychosomatyczne, snu, nastroju. Pomaga osobom zmagającym się ze schizofrenią, chorobą afektywną dwubiegunową.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Joanna Ślusarczyk
Zadzwoń

lek. Joanna Ślusarczyk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra, psychoterapeuta, seksuolog. Konsultuje osoby dorosłe. Poza specjalizacją z psychiatrii ukończyła także całościowy kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Prowadzi konsultacje pacjentów anglojęzycznych i francuskojęzycznych. Obecnie pracuje w Oddziale Psychiatrii Sądowej Szpitala im. dr J. Babińskiego w Krakowie. W swojej pracy często wspiera pacjentów należących do społeczności LGBT+.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Kamila Wronkowicz
Zadzwoń

lek. Kamila Wronkowicz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2015 roku. Udziela wsparcia osobom m. in. z zaburzeniami: osobowości, nastroju, lękowymi. Wspiera pacjentów zmagających się ze schizofrenią, chorobą afektywną dwubiegunową oraz pacjentów w podeszłym wieku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. med. Wojciech Datka
Zadzwoń

dr n. med. Wojciech Datka
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Doktor nauk medycznych, specjalista psychiatra z ponad 20-letnim stażem zdobywanym w wielu ośrodkach klinicznych. Konsultuje psychiatrycznie osoby dorosłe. Adiunkt w Zakładzie Zaburzeń Afektywnych Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego Medinorm w Krakowie. Zaangażowany w liczne projekty naukowo-badawcze. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla psychiatrów oraz lekarzy innych specjalności w dziedzinie diagnostyki i leczenia chorób psychicznych. Ukończył 4-letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii psychodynamicznej oraz 2-letnie studia Biostatystyki Medycznej na UJ. Zwolennik holistycznego podejścia do pacjenta. Jego główne zainteresowania zawodowe to: leczenie depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, farmakoterapia stanów opornych na leczenie, interakcje i działania niepożądane leków, neuropsychiatria, biologiczne podstawy chorób psychicznych, wczesna diagnostyka i profilaktyka zaburzeń nastroju.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Macieja
Zadzwoń

lek. Katarzyna Macieja
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż.

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż. Pracuje z pacjentami od 2017 roku. W swojej pracy podchodzę do problemów pacjenta holistycznie, uwzględniając wszystkie czynniki, które mogą wpływać na stan zdrowia psychicznego. Dla mnie, każda z osób jest przede wszystkim człowiekiem: Matką, Ojcem, Córką, Synem… a dopiero później pacjentem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Wojciech Bochenek
Zadzwoń

lek. Wojciech Bochenek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. W pracy z pacjentami zwraca szczególną uwagę na partnerską relację między lekarzem a pacjentem. Podczas wizyty stara się zadbać o stworzenie atmosfery zaufania, kładąc nacisk zarówno na terapeutyczny, jak i edukacyjny jej aspekt. W procesie leczenia na równi stawiam farmakoterpię oraz metody niefarmakologiczne – na czele z psychoterapią. Wciąż rozwijane doświadczenie w pracy klinicznej stale podnosi kompetencje diagnostyczne i terapeutyczne Doktora.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Magdalena Musak
Zadzwoń

lek. Magdalena Musak
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Zajmuje się pomocą osobom z zaburzeniami: osobowości, nastroju, lękowymi, snu, związanymi ze stresem. Specjalizuje się również w schizofrenii i innych zaburzeniach psychotycznych oraz w zaburzeniach psychicznych i zaburzeniach zachowania związanych z ciążą, porodem i połogiem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Elżbieta Giermek-Westfalewicz
Zadzwoń

lek. Elżbieta Giermek-Westfalewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz psychiatra. Konsultuje wyłącznie osoby dorosłe. Ma wieloletnią praktykę zawodową. Kilka lat pracowała na Oddziale Wewnętrznym, a później rozpoczęła pracę w Szpitalu Klinicznym im.dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach ogólnopsychiatrycznych, na oddziale Detoksykacji Alkoholowej, a także w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień, gdzie m.in prowadziła Oddział dzienny Leczenia Uzależnień. W tym czasie ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Warszawie. Równocześnie stale przyjmowała w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Leczy i diagnozuje różne zaburzenia psychiczne, w tym: depresję, zaburzenia lękowe, organiczne zaburzenia nastroju, bezsenność, CHAD, psychozy, zaburzenia psychiczne wieku podeszłego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Załuska
Zadzwoń

lek. Katarzyna Załuska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych.  Konsultacje prowadzi w języku polskim oraz angielskim.  W swojej pracy stara się traktować każdego pacjenta indywidualnie, podchodzić do jego problemu w sposób holistyczny. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Ciseł
Zadzwoń

lek. Katarzyna Ciseł
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2017 roku. Udziela wsparcia osobom zmagającym się m. in. z zaburzeniami: nastroju, lękowymi, osobowości, snu. Pomaga pacjentom chorującym na schizofrenię i inne zaburzenia psychotyczne oraz chorobę afektywną dwubiegunową. Zawsze stara się szczerze rozmawiać, rozumieć i pomóc.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Karolina Burnóg
Zadzwoń

lek. Karolina Burnóg
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dorosłych. Na co dzień pracuje w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Zdobyte doświadczenie na oddziale ogólnopsychiatrycznym, psychogeriatrycznym oraz w poradni zdrowia psychicznego pozwala Doktor lepiej rozumieć pacjenta oraz jego problemy. W relacji z pacjentem stawia na empatię oraz indywidualne podejście, które pozwala dobrać odpowiedni rodzaj farmakoterapii i psychoterapii. Zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń depresyjnych, lękowych, adaptacyjnych, psychotycznych, a także bezsenności.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Alicja Mistarz
Zadzwoń

lek. Alicja Mistarz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra. Zajmuje się diagnostyką, farmakoterapią i orzecznictwem lekarskim. Specjalizuje się głównie w leczeniu nerwic i stanów depresyjnych, zaburzeń snu. Ukończyła kurs psychoterapii i systemowej terapii rodzin w Klinice Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Wykorzystuje umiejętności psychoterapeuty w czasie spotkania z pacjentem do wsparcia psychologicznego i zwiększenia skuteczności terapii.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Aneta Rewer
Zadzwoń

dr Aneta Rewer
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatrii z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowany psychoterapeuta, dr. n. med, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zdobywała podczas pracy klinicznej w oddziałach psychiatrycznych, poradniach zdrowia psychicznego, lecznictwie środowiskowym. Łączy wiedzę medyczną z rozumieniem indywidualnym pacjenta i optymalizacją metod terapeutycznych uwzględniając podejście psychoterapeutyczne. Zajmuje się rozpoznawaniem dolegliwości z zakresu psychiatrii, leczeniem i profilaktyką zaburzeń psychicznych u dorosłych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Dariusz Miękisz
Zadzwoń

lek. Dariusz Miękisz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Specjalista psychiatrii z ponad 7-letnim doświadczeniem pracy z pacjentami. Odbywał rezydenturę w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Studiował medycynę na UJ i Campus-Bio Medico w Rzymie oraz filozofię na UJ. Ma doświadczenie w leczeniu pacjentów ze schizofrenią i innymi psychozami, zaburzeniami nastroju, lękowymi, zaburzeniami osobowości i pacjentów młodzieżowych z różnymi problemami psychicznymi (od 14 r.ż.).

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Anna Korzeniowska
Zadzwoń

lek. Anna Korzeniowska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Specjalista psychiatrii dorosłych, dyplomowany psychoterapeuta. Ukończyła 5- letnie szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii dorosłych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie zdobywała pracując w klinicznych oddziałach psychiatrycznych oraz w poradni psychologiczno – psychiatrycznej. Absolwentka 4-letniego podyplomowego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Pracuje w podejściu psychodynamicznym. Obecnie łączy podejście biologiczne i psychoterapeutyczne w leczeniu pacjentów w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Paweł Smyk
Zadzwoń

lek. Paweł Smyk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 1998 roku. Pomaga osobom zmagającym się m.in. z zaburzeniami: nastroju, lękowymi, psychotycznymi, snu, osobowości, odżywiania się. Specjalizuje się w pomocy pacjentom chorującym na schizofrenię.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Bożena Ćwikła
lek. Bożena Ćwikła

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Paweł 2021-10-06

Oceniam na 5


lek. Marta Tomkiewicz-Kozłowska
lek. Marta Tomkiewicz-Kozłowska

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Nina 2021-06-02

Znakomity fachowiec, polecam bardzo


mgr Monika Dziak

Urszula 2021-11-11

Oceniam na 5