Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Kraków

Psychiatra Kraków

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-399

Liczba osób, które zmagają się z trudnościami psychicznymi, rośnie. Jednocześnie wyniki badań dają nadzieję – powrót do normalnego funkcjonowania i czerpania satysfakcji z życia jest możliwy, o ile tylko osobie w kryzysie pomoże dobry lekarz psychiatra. Prywatnie przyjmuje obecnie wielu specjalistów, ale w tak delikatnej materii, jaką jest zdrowie psychiczne, warto jednak zaufać nie reklamom, a rekomendacjom innych Pacjentów i latom doświadczenia. Serdecznie zapraszamy do poradni rekomendowanej Sieci Klinik PsychoMedic, gdzie możecie Państwo liczyć na wsparcie zaangażowanych fachowców i najwyższą jakość usług.

Jesteśmy siecią poradni psychologiczno-psychiatrycznych z łącznie jedenastoma oddziałami na mapie Warszawy, Łodzi i Katowic. Jako jedni z pierwszych w kraju wyszliśmy także do Pacjentów z ofertą konsultacji online.

W naszych klinikach codziennie dyżuruje psychoterapeuta/psycholog oraz psychiatra. Każdy z naszych lekarzy i pozostałych specjalistów, którzy czekają na Państwa w naszej poradni, przeszedł złożony proces rekrutacyjny, ma duże doświadczenie kliniczne i cieszy się dobrymi opiniami wśród Pacjentów.

Dlaczego warto nas wybrać?

To my jesteśmy najlepszym wyborem, jeżeli poszukujesz/potrzebujesz:

 • psychiatry, który przyjmie Cię prywatnie – jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą, jakość świadczonej przez nas pomocy potwierdzają liczne nagrody, (m.in. zdobyte tytuły Laur Pacjenta i Super Medicus), a cały nasz Zespół stosuje najwyższe standardy dyskrecji;
 • zwolnienia/zaświadczenia lekarskiego, które może wystawić psychiatra: l4, recepty lub zaświadczenie lekarskiego – każdy z naszych psychiatrów jest uprawniony do ich wystawiania;
 • psychiatra Kraków: wizyty domowe – nasi psychiatrzy w razie potrzeby realizują wizyty domowe w miejscu zamieszkania Pacjenta.

Pomożemy Ci profesjonalnie i szybko – jeżeli tego potrzebujesz, nasz psychiatra w Krakowie przyjmie Cię jeszcze tego samego dnia.

Psychiatra Kraków prywatnie: profesjonalna i dyskretna pomoc

Psychiatra Kraków PsychoMedic.pl

Zrzeszamy kilkudziesięciu spośród najlepszych psychiatrów z całego województwa. W procesie rekrutacji Specjalistów zwracamy uwagę nie tylko na wiedzę i doświadczenie, ale i empatię, wzorową postawę etyczną i zaangażowanie w pracę. To cechy, które w naszej opinii powinien posiadać każdy psychiatra. W naszym Zespole pracują kobiety i mężczyźni, osoby w różnym wieku i specjalizujące się w różnego rodzaju trudnościach psychicznych. Dzięki temu każdemu Pacjentowi jesteśmy w stanie zaproponować psychiatrę „dopasowanego” do potrzeb i preferencji.

Badanie psychiatryczne w naszych klinikach opiera się na rozmowie w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Kluczową dla nas wartością jest szacunek do Pacjenta i troska o Twoje dobre samopoczucie. Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł/a się dla nas ważny/a już od pierwszego kontaktu z infolinią.


Psychiatra Kraków: l4, recepta i zaświadczenie lekarskie od ręki

Każdy nasz psychiatra w Krakowie posiada uprawnienia do wystawiania e-recept, e-zwolnień oraz zaświadczeń lekarskich. Kod do e-recepty otrzymasz SMSem jeszcze w trakcie wizyty, a ewentualne zwolnienie lekarskie zostanie od razu przesłane do Twojego pracodawcy. Psychiatra prywatnie, w ramach wizyty w Klinice PsychoMedic, może również „od ręki” wystawić zaświadczenia o stanie zdrowia, w tym zaświadczenia do operacji plastycznej, adopcji oraz o rozpoznaniu tokofobii ze wskazaniem do cięcia cesarskiego.


Psychiatra: l4 – co zrobić, żeby je otrzymać?

Zwolnienie w PsychoMedic możesz otrzymać zarówno na wizycie stacjonarnej, jak i telefonicznej lub online. Decyzja o wystawieniu L4 należy do badającego Cię psychiatry, ale wystawiane jest ono zawsze wtedy, gdy stan psychiczny Pacjenta uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.

Na najczęstsze pytania i odpowiedzi wokół tematu zwolnienia od psychiatry odpowiadamy w naszym wpisie blogowym.

Pomożemy Ci nie tylko szybko, ale i kompleksowo

Aktualne wytyczne odnośnie leczenia trudności psychicznych wskazują, że najlepsze i najszybsze efekty osiąga się, jeżeli leczenie pod okiem lekarza psychiatry jest łączone z psychoterapią. Dzięki temu, że jesteśmy poradnią wielospecjalistyczną, nie będziesz musiał/a szukać terapeuty lub lekarza innej specjalności na własną rękę, gdy pojawi się potrzeba dodatkowej konsultacji. U nas przyjmie Cię nie tylko psychiatra prywatnie, ale także m.in psychoterapeuta, seksuolog, neurolog, endokrynolog, dietetyk czy logopeda.

Psychiatra: wizyty domowe w Krakowie nawet tego samego dnia

Powołaliśmy również Zespół Wizyt Domowych, w którym codziennie – siedem dni w tygodniu, także w dni świąteczne – dyżuruje lekarz psychiatra. Wizyty domowe w Krakowie realizujemy nawet tego samego dnia. Nasz lekarz dyżurny dokładnie zbada Ciebie lub bliską Ci osobę, wystawi niezbędne recepty i skierowania, udzieli wsparcia i podpowie, co robić dalej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią – pomożemy!

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-399


 • lek. Anna Cyz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna CyzPsychiatraocena: 5/5 opinii: 28
  16:20 kolejny termin
 • lek. Joanna Ślusarczyk

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Joanna ŚlusarczykPsychiatraocena: 5/5 opinii: 3
  10:0010:3011:00 kolejny termin
 • lek. Barbara Szczodruch

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Barbara SzczodruchPsychiatraocena: 5/5 opinii: 2
  10:4011:0011:2011:4012:0012:20 kolejny termin
 • lek. Kamila Wronkowicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Kamila WronkowiczPsychiatraocena: 0/5 opinii: 0
  16:4017:4018:4019:0019:2019:4020:0020:2020:40 kolejny termin

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


mgr Magdalena Gorzela

Mateusz 2021-07-09

Oceniam na 5


mgr Laura Owczarska

Piotr 2021-04-30

Spotkania z panią Laurą pomogły mi poukładać sobie w głowie kilka ważnych rzeczy. Jestem pod ogromnym wrażeniem nie tylko jej profesjonalizmu, ale także niesamowitej umiejętności skracania...