Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Kraków

Psychiatra Kraków

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-399

Liczba osób, które zmagają się z trudnościami psychicznymi, rośnie. Jednocześnie wyniki badań dają nadzieję – powrót do normalnego funkcjonowania i czerpania satysfakcji z życia jest możliwy, o ile tylko osobie w kryzysie pomoże dobry lekarz psychiatra. Prywatnie przyjmuje obecnie wielu specjalistów, ale w tak delikatnej materii, jaką jest zdrowie psychiczne, warto jednak zaufać nie reklamom, a rekomendacjom innych Pacjentów i latom doświadczenia. Serdecznie zapraszamy do poradni rekomendowanej Sieci Klinik PsychoMedic, gdzie możecie Państwo liczyć na wsparcie zaangażowanych fachowców i najwyższą jakość usług.

Jesteśmy siecią poradni psychologiczno-psychiatrycznych z łącznie jedenastoma oddziałami na mapie Warszawy, Łodzi i Katowic. Jako jedni z pierwszych w kraju wyszliśmy także do Pacjentów z ofertą konsultacji online.

W naszych klinikach codziennie dyżuruje psychoterapeuta/psycholog oraz psychiatra. Każdy z naszych lekarzy i pozostałych specjalistów, którzy czekają na Państwa w naszej poradni, przeszedł złożony proces rekrutacyjny, ma duże doświadczenie kliniczne i cieszy się dobrymi opiniami wśród Pacjentów.

Dlaczego warto nas wybrać?

To my jesteśmy najlepszym wyborem, jeżeli poszukujesz/potrzebujesz:

  • psychiatry, który przyjmie Cię prywatnie – jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą, jakość świadczonej przez nas pomocy potwierdzają liczne nagrody, (m.in. zdobyte tytuły Laur Pacjenta i Super Medicus), a cały nasz Zespół stosuje najwyższe standardy dyskrecji;
  • zwolnienia/zaświadczenia lekarskiego, które może wystawić psychiatra: l4, recepty lub zaświadczenie lekarskiego – każdy z naszych psychiatrów jest uprawniony do ich wystawiania;
  • psychiatra Kraków: wizyty domowe – nasi psychiatrzy w razie potrzeby realizują wizyty domowe w miejscu zamieszkania Pacjenta.

Pomożemy Ci profesjonalnie i szybko – jeżeli tego potrzebujesz, nasz psychiatra w Krakowie przyjmie Cię jeszcze tego samego dnia.

Psychiatra Kraków prywatnie: profesjonalna i dyskretna pomoc

Psychiatra Kraków PsychoMedic.pl

Zrzeszamy kilkudziesięciu spośród najlepszych psychiatrów z całego województwa. W procesie rekrutacji Specjalistów zwracamy uwagę nie tylko na wiedzę i doświadczenie, ale i empatię, wzorową postawę etyczną i zaangażowanie w pracę. To cechy, które w naszej opinii powinien posiadać każdy psychiatra. W naszym Zespole pracują kobiety i mężczyźni, osoby w różnym wieku i specjalizujące się w różnego rodzaju trudnościach psychicznych. Dzięki temu każdemu Pacjentowi jesteśmy w stanie zaproponować psychiatrę „dopasowanego” do potrzeb i preferencji.

Badanie psychiatryczne w naszych klinikach opiera się na rozmowie w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Kluczową dla nas wartością jest szacunek do Pacjenta i troska o Twoje dobre samopoczucie. Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł/a się dla nas ważny/a już od pierwszego kontaktu z infolinią.


Psychiatra Kraków: l4, recepta i zaświadczenie lekarskie od ręki

Każdy nasz psychiatra w Krakowie posiada uprawnienia do wystawiania e-recept, e-zwolnień oraz zaświadczeń lekarskich. Kod do e-recepty otrzymasz SMSem jeszcze w trakcie wizyty, a ewentualne zwolnienie lekarskie zostanie od razu przesłane do Twojego pracodawcy. Psychiatra prywatnie, w ramach wizyty w Klinice PsychoMedic, może również „od ręki” wystawić zaświadczenia o stanie zdrowia, w tym zaświadczenia do operacji plastycznej, adopcji oraz o rozpoznaniu tokofobii ze wskazaniem do cięcia cesarskiego.


Psychiatra: l4 – co zrobić, żeby je otrzymać?

Zwolnienie w PsychoMedic możesz otrzymać zarówno na wizycie stacjonarnej, jak i telefonicznej lub online. Decyzja o wystawieniu L4 należy do badającego Cię psychiatry, ale wystawiane jest ono zawsze wtedy, gdy stan psychiczny Pacjenta uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.

Na najczęstsze pytania i odpowiedzi wokół tematu zwolnienia od psychiatry odpowiadamy w naszym wpisie blogowym.

Pomożemy Ci nie tylko szybko, ale i kompleksowo

Aktualne wytyczne odnośnie leczenia trudności psychicznych wskazują, że najlepsze i najszybsze efekty osiąga się, jeżeli leczenie pod okiem lekarza psychiatry jest łączone z psychoterapią. Dzięki temu, że jesteśmy poradnią wielospecjalistyczną, nie będziesz musiał/a szukać terapeuty lub lekarza innej specjalności na własną rękę, gdy pojawi się potrzeba dodatkowej konsultacji. U nas przyjmie Cię nie tylko psychiatra prywatnie, ale także m.in psychoterapeuta, seksuolog, neurolog, endokrynolog, dietetyk czy logopeda.

Psychiatra: wizyty domowe w Krakowie nawet tego samego dnia

Powołaliśmy również Zespół Wizyt Domowych, w którym codziennie – siedem dni w tygodniu, także w dni świąteczne – dyżuruje lekarz psychiatra. Wizyty domowe w Krakowie realizujemy nawet tego samego dnia. Nasz lekarz dyżurny dokładnie zbada Ciebie lub bliską Ci osobę, wystawi niezbędne recepty i skierowania, udzieli wsparcia i podpowie, co robić dalej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią – pomożemy!

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ TEL. 799-399-399lek. Katarzyna Macieja
Zadzwoń

lek. Katarzyna Macieja
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż.

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż. Pracuje z pacjentami od 2017 roku. W swojej pracy podchodzę do problemów pacjenta holistycznie, uwzględniając wszystkie czynniki, które mogą wpływać na stan zdrowia psychicznego. Dla mnie, każda z osób jest przede wszystkim człowiekiem: Matką, Ojcem, Córką, Synem… a dopiero później pacjentem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Anna Rutkowska-Kęsek
Zadzwoń

lek. Anna Rutkowska-Kęsek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 1995 roku. W swojej pracy stawia na holistyczne podejście do każdego pacjenta. Zawsze wychodzi do pacjentów z ogromną chęcią pomocy oraz empatią.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Elżbieta Giermek-Westfalewicz
Zadzwoń

lek. Elżbieta Giermek-Westfalewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz psychiatra. Konsultuje wyłącznie osoby dorosłe. Ma wieloletnią praktykę zawodową. Kilka lat pracowała na Oddziale Wewnętrznym, a później rozpoczęła pracę w Szpitalu Klinicznym im.dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach ogólnopsychiatrycznych, na oddziale Detoksykacji Alkoholowej, a także w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień, gdzie m.in prowadziła Oddział dzienny Leczenia Uzależnień. W tym czasie ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Warszawie. Równocześnie stale przyjmowała w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Leczy i diagnozuje różne zaburzenia psychiczne, w tym: depresję, zaburzenia lękowe, organiczne zaburzenia nastroju, bezsenność, CHAD, psychozy, zaburzenia psychiczne wieku podeszłego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Michał Adamkiewicz
Zadzwoń

lek. Michał Adamkiewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w zakresie psychiatrii. Konsultuje Pacjentów w języku polskim i angielskim. Przyjmuje wyłącznie osoby dorosłe. Na co dzień pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Krakowie. Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał na licznych Oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie. Pracował również na Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz jako lekarz pierwszego kontaktu – co ułatwia mu holistyczne podejście w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Ciseł
Zadzwoń

lek. Katarzyna Ciseł
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2017 roku. Udziela wsparcia osobom zmagającym się m. in. z zaburzeniami: nastroju, lękowymi, osobowości, snu. Pomaga pacjentom chorującym na schizofrenię i inne zaburzenia psychotyczne oraz chorobę afektywną dwubiegunową. Zawsze stara się szczerze rozmawiać, rozumieć i pomóc.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Twardosz
Zadzwoń

lek. Katarzyna Twardosz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. W kwietniu 2021r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z psychiatrii bardzo dobrym wynikiem. Przeprowadza wizyty online, stacjonarne oraz domowe. Od 2017 roku zdobywa doświadczenie zawodowe w Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Ponadto pełni nocne, samodzielne dyżury lekarskie, gdzie zaopatruje wszystkie stany nagłe (pogorszenia stanu psychicznego i somatycznego, pobudzenie). Zajmuje się leczeniem: zaburzeń adaptacyjnych I będących reakcją na stres, depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń lękowych, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, osobowości, psychotycznych, schizofrenii, zaburzeń snu, zaburzeń psychicznych u osób starszych. Ukończyła studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej oraz jest w trakcie 4-letnich studiów podyplomowych z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) - oba na SWPS w Katowicach. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychoz – szkolenie atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Rafał Zuwała
Zadzwoń

lek. Rafał Zuwała
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Pomaga pacjentom zmagającym się m. in. z zaburzeniami: nastroju, lękowymi, psychosomatycznymi, osobowości. Udziela wsparcia osobom chorującym na schizofrenię oraz chorobę afektywną dwubiegunową.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Anna Krupa
Zadzwoń

lek. Anna Krupa
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje w języku polskim. Cechuje ją podejście holistyczne. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu osób: zaburzeń lękowych, zaburzeń afektywnych, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Nina Bryniarska
Zadzwoń

lek. Nina Bryniarska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż. Pracuje z pacjentami od 2020 roku. W pracy staram się stworzyć spokojną, pełną zaufania atmosferę, ponieważ zależy mi na dobrej współpracy z pacjentem i obustronnym zaangażowaniu w proces leczenia.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Marek Sikorski
Zadzwoń

lek. Marek Sikorski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra. Konsultuje Pacjentów dorosłych w języku polskim i angielskim. Szkolenie specjalizacyjne ukończył w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Od 2010 roku związany zawodowo ze Szpitalem specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. W swojej pracy łączy wiedzę medyczną z podejściem psychoterapeutycznym. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich zaburzeń psychicznych osób dorosłych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Barbara Szczodruch
Zadzwoń

lek. Barbara Szczodruch
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbyła szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury w dziedzinie psychiatrii dorosłych w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Aktualnie pracuje w PZP na terenie Krakowa. Ma doświadczenie w pracy ambulatoryjnej oraz stacjonarnej w ramach lecznictwa szpitalnego. Zajmuje się diagnostyka oraz leczeniem zaburzeń psychicznych takich jak: zaburzenia lękowe, adaptacyjne, psychosomatyczne, snu, nastroju. Pomaga osobom zmagającym się ze schizofrenią, chorobą afektywną dwubiegunową.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Joanna Ślusarczyk
Zadzwoń

lek. Joanna Ślusarczyk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra, psychoterapeuta, seksuolog. Konsultuje osoby dorosłe. Poza specjalizacją z psychiatrii ukończyła także całościowy kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Prowadzi konsultacje pacjentów anglojęzycznych i francuskojęzycznych. Obecnie pracuje w Oddziale Psychiatrii Sądowej Szpitala im. dr J. Babińskiego w Krakowie. W swojej pracy często wspiera pacjentów należących do społeczności LGBT+.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Dariusz Miękisz
Zadzwoń

lek. Dariusz Miękisz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Specjalista psychiatrii z ponad 7-letnim doświadczeniem pracy z pacjentami. Odbywał rezydenturę w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Studiował medycynę na UJ i Campus-Bio Medico w Rzymie oraz filozofię na UJ. Ma doświadczenie w leczeniu pacjentów ze schizofrenią i innymi psychozami, zaburzeniami nastroju, lękowymi, zaburzeniami osobowości i pacjentów młodzieżowych z różnymi problemami psychicznymi (od 14 r.ż.).

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. med. Wojciech Datka
Zadzwoń

dr n. med. Wojciech Datka
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Doktor nauk medycznych, specjalista psychiatra z ponad 20-letnim stażem zdobywanym w wielu ośrodkach klinicznych. Konsultuje psychiatrycznie osoby dorosłe. Adiunkt w Zakładzie Zaburzeń Afektywnych Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego Medinorm w Krakowie. Zaangażowany w liczne projekty naukowo-badawcze. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla psychiatrów oraz lekarzy innych specjalności w dziedzinie diagnostyki i leczenia chorób psychicznych. Ukończył 4-letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii psychodynamicznej oraz 2-letnie studia Biostatystyki Medycznej na UJ. Zwolennik holistycznego podejścia do pacjenta. Jego główne zainteresowania zawodowe to: leczenie depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, farmakoterapia stanów opornych na leczenie, interakcje i działania niepożądane leków, neuropsychiatria, biologiczne podstawy chorób psychicznych, wczesna diagnostyka i profilaktyka zaburzeń nastroju.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Wojciech Bochenek
Zadzwoń

lek. Wojciech Bochenek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. W pracy z pacjentami zwraca szczególną uwagę na partnerską relację między lekarzem a pacjentem. Podczas wizyty stara się zadbać o stworzenie atmosfery zaufania, kładąc nacisk zarówno na terapeutyczny, jak i edukacyjny jej aspekt. W procesie leczenia na równi stawiam farmakoterpię oraz metody niefarmakologiczne – na czele z psychoterapią. Wciąż rozwijane doświadczenie w pracy klinicznej stale podnosi kompetencje diagnostyczne i terapeutyczne Doktora.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Karolina Burnóg
Zadzwoń

lek. Karolina Burnóg
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dorosłych. Na co dzień pracuje w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Zdobyte doświadczenie na oddziale ogólnopsychiatrycznym, psychogeriatrycznym oraz w poradni zdrowia psychicznego pozwala Doktor lepiej rozumieć pacjenta oraz jego problemy. W relacji z pacjentem stawia na empatię oraz indywidualne podejście, które pozwala dobrać odpowiedni rodzaj farmakoterapii i psychoterapii. Zajmuje się leczeniem m.in. zaburzeń depresyjnych, lękowych, adaptacyjnych, psychotycznych, a także bezsenności.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Załuska
Zadzwoń

lek. Katarzyna Załuska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych.  Konsultacje prowadzi w języku polskim oraz angielskim.  W swojej pracy stara się traktować każdego pacjenta indywidualnie, podchodzić do jego problemu w sposób holistyczny. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Paweł Smyk
Zadzwoń

lek. Paweł Smyk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Psychiatra osób dorosłych oraz młodzieży od 17 r.ż. Konsultuje pacjentów od 1998 roku. Pomaga osobom zmagającym się m.in. z zaburzeniami: nastroju, lękowymi, psychotycznymi, snu, osobowości, odżywiania się. Specjalizuje się w pomocy pacjentom chorującym na schizofrenię.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Kamila Wronkowicz
Zadzwoń

lek. Kamila Wronkowicz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna osób dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2015 roku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Aneta Rewer
Zadzwoń

lek. Aneta Rewer
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatrii z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowany psychoterapeuta, dr. n. med, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zdobywała podczas pracy klinicznej w oddziałach psychiatrycznych, poradniach zdrowia psychicznego, lecznictwie środowiskowym. Łączy wiedzę medyczną z rozumieniem indywidualnym pacjenta i optymalizacją metod terapeutycznych uwzględniając podejście psychoterapeutyczne. Zajmuje się rozpoznawaniem dolegliwości z zakresu psychiatrii, leczeniem i profilaktyką zaburzeń psychicznych u dorosłych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Magdalena Musak
Zadzwoń

lek. Magdalena Musak
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Zajmuje się pomocą osobom z zaburzeniami: osobowości, nastroju, lękowymi, snu, związanymi ze stresem. Specjalizuje się również w schizofrenii i innych zaburzeniach psychotycznych oraz w zaburzeniach psychicznych i zaburzeniach zachowania związanych z ciążą, porodem i połogiem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Hubert Mucha
Zadzwoń

lek. Hubert Mucha
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dzieci, młodzieży, dorosłych

Specjalista psychiatra. Aktualnie w trakcie drugiej specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży. Pracuje w Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ukończył całościowy 4-letni kurs psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Prowadzi diagnozę, psychoedukację, farmakoterapię i psychoterapię młodzieży oraz pacjentów dorosłych, a także konsultacje rodzinne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Artur Mysiński
Zadzwoń

lek. Artur Mysiński
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Prowadzi konsultacje w języku angielskim oraz włoskim. W pracy z pacjentami stosuje leczenie biologiczne (farmakoterapię), w razie potrzeby wskazuje również możliwości psychoterapii. Oferuje pomoc m.in. w zaburzeniach afektywnych, nerwicowych, psychotycznych czy problemach ze snem. W czasie porad Doktor zapewnia atmosferę spokoju i poufności, starając się jak najpełniej zrozumieć pacjenta.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Anna Cyz
Zadzwoń

lek. Anna Cyz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. Konsultuje pacjentów od 16-go roku życia, również w języku angielskim i szwedzkim. Doświadczenie kliniczne zdobywała w specjalistycznych ośrodkach psychiatrycznych w kraju i za granicą, w trybach: szpitalnym, ambulatoryjnym, ostrodyżurowym w Izbach Przyjęć oraz w zespołach lecznictwa domowego w ramach psychiatrii środowiskowej. Absolwentka studiów podyplomowych „Otwarty Dialog i Rozwój Sieci Społecznych w Sytuacjach Kryzysu Psychicznego” w Instytucie Psychologii na UKSW w Warszawie.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Katarzyna Sowińska

Małgorzata 2022-06-06

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Polecam


mgr Monika Dziak

Urszula 2021-11-11

Oceniam na 5