Zaburzenia seksualne Warszawa - PsychoMedic.pl

Warszawa 22 253 88 88

7dni w tygodniu

Łódź 42 644 44 44

7dni w tygodniu

Zaburzenia seksualne Warszawa

Zapisy Online


 
Zaburzenia seksualne Warszawa PsychoMedic

Zaburzenia seksualne Warszawa PsychoMedic.pl

Seksualność ludzka ma nie tylko funkcję somatyczno-reprodukcyjną, ale także pełni funkcję interpersonalną i ma duże znaczenie dla poczucia własnej wartości, witalności i cielesności. Na seksualność wpływa rozwój nawiązywania i bycia w relacji, tożsamości płciowej, reakcji i zachowań seksualnych oraz preferencji i orientacji seksualnej. Sfera seksualna jest bardzo ważna dla szczęśliwego, pełnego życia każdego z nas.

Co to jest zaburzenie seksualne?

Dysfunkcja seksualna odnosi się do problemu występującego w każdej fazie cyklu reakcji seksualnej, która uniemożliwia Tobie lub partnerowi przeżycie zadowolenia z aktywności seksualnej. Cykl reakcji seksualnych tradycyjnie obejmuje podniecenie, plateau, orgazm i odprężenie. Badania sugerują, że zaburzenia seksualne są powszechne (43 procent kobiet i 31 procent mężczyzn zgłasza pewien stopień trudności). Nadal jednak jest to temat, na który wiele osób waha się dyskutować. Na szczęście, większość przypadków zaburzeń seksualnych jest uleczalna. Jeśli masz problem w sferze seksualnej PRZYJDŹ! jak najszybciej. W naszej poradni czekają na Ciebie doświadczeni seksuolodzy lekarze i psychoterapeuci. Pomogą w zaplanowaniu kompleksowej pomocy dla Ciebie. Nieleczone trudności powodują ich narastanie. Cierpisz nie tylko Ty, ale również partner/ka.

Co powoduje zaburzenia seksualne?

 • Przyczyny fizyczne – np. choroby: cukrzyca, niedokrwienie serca, zaburzenia neurologiczne, zaburzenia równowagi hormonalnej, choroby przewlekłe (niewydolność nerek, wątroby, alkoholizmu, narkomania). Ponadto, efekty uboczne niektórych leków, w tym leki przeciwdepresyjne.
 • Przyczyny psychologiczne – np. stres związany z pracą, obawy o sprawność seksualną, problemy małżeńskie, depresja, urazy seksualne z przeszłości, niedojrzała osobowość, trudności (lęki) w relacjach z innymi, ukryte homoseksualne preferencje
 • Przyczyny społeczno – kulturowe – np. rygorystyczna religijność, wzorce kulturowe odnośnie współżycia

Nasi seksuolodzy po dokładnej diagnozie trudności – nasilenia i przyczyny obecnego stanu, zaproponują najskuteczniejsze leczenie. Dążymy nie tylko do usunięcia objawów trudności, ale również do wyleczenia ich przyczyny, aby efekt terapeutyczny był długotrwały – by nie nawracały objawy. Sposobów leczenia zaburzeń seksualnych jest wiele: leki, zioła, psychoterapia indywidualna, psychoterapia pary, psychoedukacja, implanty, techniki behawioralne. Zawsze proponujemy najskuteczniejsze metody dla Ciebie, dlatego poznanie dokładnie twoich trudności jest dla nas kluczowe.  
Pomagamy w:

 • Dysfunkcje seksualne niespowodowane zaburzeniami organicznymi
 • Brak lub zmniejszenie popędu seksualnego
 • Seksualna awersja lub brak przyjemności seksualnej
 • Zaburzenia pobudzenia seksualnego
 • Zaburzenia erekcji  (zwodu) u mężczyzn
 • Zaburzenia orgazmu
 • Przedwczesna ejakulacja (wytrysk)
 • Dyspareunia
 • Pochwica
 • Zaburzenia preferencji seksualnych (parafilie)
 • Ekshibicjonizm
 • Fetyszyzm
 • Transwestytyzm
 • Sadomasochizm
 • Pedofilia
 • Oglądactwo
 • Ocieractwo
 • Zaburzenia tożsamości płciowej
 • Transseksualizm
 • Trudności psychiczne i zaburzenia zachowania związane z orientacją seksualną np. z homoseksualizmem

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

 

 

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


PsychoMedic.plPsychoMedic.pl

Specjaliści pomagający w tych trudnościach:

Please specify image url

Stanisław Dulko, dr n.med.

Ogromne doświadczenie kliniczne – pomógł już ponad 30 tysiącom pacjentów. Posiada certyfikat superwizora seksuologa, seksuologa klinicznego, seksuologa sądowego, edukatora seksuologicznego, Brytyjski Certyfikat Seksuologa. Ekspert od transseksualoności. Czytaj więcej…
Lekarz seksuolog

Telefon : 22 299 11 22

Please specify image url

Anna Sarol-Kulka, dr n. med.

Specjalista psychiatra, seksuolog, psychoterapeuta. Od ponad 30 lat pracuje w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie od 2004r pełni funkcję Ordynatora Oddziału Dziennego.

Czytaj więcej…

Psychiatra, Seksuolog Warszawa

Telefon : 22 253 88 88

Please specify image url

Dorota Sawicka, dr

Specjalista z zakresu psychiatrii dorosłych, psychiatrii dzieci i młodzieży, seksuologii. Specjalista psychiatra w poradniach zdrowia psychicznego dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej…

Psychiatra Dzieci i Dorosłych, Seksuolog

Telefon : 22 253 88 88

Please specify image url

Katarzyna Sadowska, mgr

Pomaga osobom z trudnościami seksualnymi a także parom mającymi trudność w związku.  „Rola terapeuty jest analogiczna do roli matki zapewniającej dziecku bezpieczną bazę, z której może ono eksplorować świat”. Zajmuje się wspieraniem osób doświadczających kryzysów osobistych i zawodowych oraz problemów zdrowotnych. W obszarze jej pracy znajdują się takie problemy, jak: depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, obniżona samoocena, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia seksualne. Czytaj więcej…
Psychoterapeuta, Psycholog

Telefon : 22 299 11 22

Please specify image url

Bratysława Smolik, mgr

Certyfikowany psychoteraputa, posiada tytuł specjalisty z psychologii klinicznej. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Posiada 15 letnie doświadczenie pracy klinicznej.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Telefon : 22 253 88 88

Please specify image url

Marta Zaleska, mgr

Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 15 r.ż. Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, przy jednoczesnym uwzględnieniu perspektywy systemowej.Ma kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Telefon : 22 253 88 88

Please specify image url

Marcin Jeśka , dr

Certyfikowany psychoterapeuta. Ukończył akredytowane 4-letnie szkolenie w psychoterapii o orientacji poznawczo – behawioralnej dla dorosłych oraz 2-letnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behwiralne dla dzieci.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Telefon : 22 253 88 88

Please specify image url

Edyta Naglarska-Ryćko, mgr

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny z ponad 8-letnim doświadczeniem klinicznej pracy z pacjentami. Kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii zdobyła podczas czteroletniej Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym –rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Telefon : 22 253 88 88

Please specify image url

Joanna Żewakowska, mgr

Psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Posiada ponad 10-letnią praktykę zawodową. Prowadzi terapię indywidualną i grupową, pracuje z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą gimnazjalną i licealną.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Dziecięcy

Telefon : 22 253 88 88

Please specify image url

Iwona Kasprowicz-Rudolf , mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta specjalista terapii uzależnienia i wspóluzależnienia PARPA. Zajmuje się pomocą osobom z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi oraz zaburzeniami osobowości, odżywiania się pomaga również osobom, które mają trudności w relacjach z bliskimi.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta

Telefon : 22 253 88 88