Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeZaburzenia seksualne

Zaburzenia seksualne

Zaburzenia na tle seksualnym – skuteczna pomoc i leczenie
w rekomendowanej poradni zdrowia psychicznego PsychoMedic

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ PRZEZ INTERNET LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

Zaburzenia na tle seksualnym to bardzo szerokie pojęcie, które obejmuje różne aspekty funkcjonowania człowieka w  sferze seksualnej. Dotyczyć ono może na przykład nieprawidłowości w przebiegu reakcji seksualnych albo specyficznych preferencji seksualnych, które mogą negatywnie rzutować na życie seksualne danej osoby. Zaburzenia seksualne, niezależnie od tego, jaki przyjmują charakter, są przeważnie źródłem dużego dyskomfortu albo cierpienia – zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Cierpienie to dotyka zazwyczaj nie tylko osobę doświadczającą tego typu trudności, ale również jej partnera/partnerkę.

Dla wielu osób seksualność, a więc także problemy w tej sferze życia, są w dalszym ciągu tematem tabu i czymś, o czym nie powinno się rozmawiać. Często powoduje to, że zamiast aktywnie poszukiwać pomocy, Pacjenci przez długi czas pozostają sami z problemem, któremu niejednokrotnie można byłoby szybko i sprawnie zaradzić. Warto podkreślić, że w przypadku doświadczania tego typu trudności – szukanie wsparcia to żaden wstyd. Wręcz przeciwnie: sięgnięcie po profesjonalną pomoc może nie tylko uchronić nas przed pogłębieniem się problemu, ale także przywrócić radość z przeżywania swojej seksualności.

PsychoMedic oferuje kompleksowe wsparcie, zarówno w zakresie diagnozy, jak i leczenia zaburzeń seksualnych. Nasi wysoko wykwalifikowani Specjaliści (seksuolodzy, psychoterapeuci, lekarze psychiatrzy) na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat skutecznie pomogli tysiącom osób borykającym się z tego typu trudnościami. Jeżeli problemy o charakterze seksualnym są również Twoim udziałem – nie zwlekaj i skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów już dziś. PsychoMedic to gwarancja wysokiej jakości, dyskrecji i komfortu leczenia. Działamy przez 7 dni w tygodniu w trybie stacjonarnym oraz online.

Rodzaje zaburzeń seksualnych

Klasyfikacja Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego DSM-IV podzieliła zaburzenia seksualne na trzy główne kategorie:

 • Dysfunkcje seksualne – czyli zaburzenia związane z fizjologicznym aspektem reakcji seksualnych. Uważane są za najczęściej obecnie występujący rodzaj zaburzeń seksualnych. Można do nich zaliczyć m.in. przedwczesny wytrysk, trudności z utrzymaniem wzwodu u mężczyzn czy ból przy stosunku u kobiet.
 • Zaburzenia preferencji seksualnych (albo inaczej – parafilie), o których mówimy w sytuacji, kiedy podniecenie seksualne albo pełna satysfakcja seksualna jest osiągana tylko w przypadku wystąpienia pewnych ściśle określonych bodźców lub okoliczności – często uważanych za nienormatywne lub nieakceptowalne społecznie (np. odbywania stosunku w miejscu publicznym).
 • Zaburzenie tożsamości płciowej – polegające na odczuwaniu rozbieżności pomiędzy płcią biologiczną (fizyczną) a tą, z którą dana osoba się identyfikuje (tzw. płcią społeczno-kulturową). Najprościej mówiąc – o zaburzeniu tożsamości płciowej najczęściej można mówić wtedy, gdy osoba urodzona jako mężczyzna czuje się kobietą lub odwrotnie. Kiedyś w odniesieniu do tej kategorii zaburzeń używało się najczęściej określenia „transseksualizm”.

Obecnie znacznie powszechniej używa się pojęcia transpłciowości, a sam transseksualizm – wraz z pojawieniem się nowej klasyfikacji DSM-5 – przestał być nazywany „zaburzeniem”. Obowiązującym określeniem jest obecnie tzw. „dysforia płciowa”.

Warto przy tej okazji zwrócić uwagę, że w przestrzeni publicznej pojawiają się czasem określenia, które są nieprecyzyjne albo wręcz niezgodne z obowiązującymi aktualnie klasyfikacjami zaburzeń seksualnych. Mowa tu między innymi o takich sformułowaniach, jak: „zaburzenia orientacji seksualnej”, „zaburzenia orientacji seksualnej u dzieci”, czy też „zaburzenia tożsamości seksualnej”.

Współczesne normy medyczne uważają wszystkie orientacje seksualne:

 • heteroseksualność;
 • biseksualność;
 • homoseksualność;
 • aseksualność;
 • panseksualność (pociąg seksualny do osób bez względu na ich płeć);

za równorzędne, a zatem w tym obszarze nie może być mowy o patologii. Używanie wyżej wymienionych określeń (tj. „zaburzenia orientacji seksualnej”, „zaburzenia orientacji seksualnej u dzieci” oraz „zaburzenia tożsamości seksualnej”) jest więc nieuprawnione w świetle obowiązujących obecnie międzynarodowych klasyfikacji chorób i problemów zdrowotnych.

W klinikach PsychoMedic świadczymy oczywiście także pomoc dla osób należących do mniejszości seksualnych (LGBT). Nasza pomoc polega jednak – w zależności od potrzeb Pacjenta – na wsparciu go w zaakceptowaniu swojej orientacji, przygotowaniu do coming outu przed rodziną i towarzyszeniu w kryzysach życiowych. Nigdy nie „nawracamy” na heteronormatywność!

Zaburzenia funkcji seksualnych

Jak zostało już wyżej wspomniane – zaburzenia funkcji seksualnych (czyli inaczej: dysfunkcje seksualne) są obecnie najpopularniejszym rodzajem zaburzeń seksualnych. Szacuje się, że różnego rodzaju dysfunkcje o charakterze seksualnym dotykają na różnych etapach życia nawet ponad 40% populacji, zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Na taki stan rzeczy wpływają najczęściej trzy rodzaje czynników:

 • Biologiczne: choroby, uzależnienia, zaburzenia gospodarki hormonalnej, przyjmowanie niektórych leków.
 • Psychologiczne: wysoki poziom stresu, traumatyczne doświadczenia z przeszłości, fobie, kompleksy, przeżywane trudności psychiczne, takie jak np. depresja, stany lękowe i in. (wówczas używa się czasem określenia: zaburzenia psychoseksualne).
 • Społeczno-kulturowe: związane między innymi z wychowaniem lub wzorcami czerpanymi z religii czy kultury popularnej.

Część zaburzeń seksualnych ma charakter uniwersalny, a część podzielić można na zaburzenia seksualne u kobiet i zaburzenia seksualności u mężczyzn. Wśród tych uniwersalnych (obejmujących obie płcie) wymienić możemy między innymi:

 • zmniejszenie popędu seksualnego lub oziębłość seksualną;
 • nadmierny popęd seksualny;
 • zaburzenia orgazmu lub anorgazmię (niezdolność do osiągnięcia orgazmu);
 • dyspareunię, czyli ból w trakcie współżycia.

Zaburzenia seksualne u kobiet to najczęściej:

 • pochwica, czyli kurczenie się mięśni okalających wejście do pochwy połączone z silnym lękiem przed wprowadzeniem do niej jakiegokolwiek ciała obcego;
 • nadmierna suchość pochwy.

Wśród zaburzeń seksualnych dotykających wyłącznie mężczyzn wymienić można natomiast:

 • zaburzenia erekcji (tzw. impotencję);
 • przedwczesny wytrysk;
 • wytrysk opóźniony.

Zaburzenia seksualności u dzieci

Warto wiedzieć, że w rozwoju psychoseksualnym dziecka również mogą nastąpić pewne nieprawidłowości. Ocena zachowań młodego człowieka powinna być jednak dokonywana zawsze z uwzględnieniem fazy rozwojowej, w jakiej się znajduje. W przypadku wątpliwości, czy obserwowane przez nas zachowanie mieści się w rozwojowej normie – warto skonsultować się z doświadczonym seksuologiem, psychologiem lub psychoterapeutą, który odpowie na wszystkie nasze pytania i w razie potrzeby – udzieli profesjonalnego wsparcia.

Zapraszamy do kontaktu!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ PRZEZ INTERNET LUB ZADZWOŃ: 799-399-499

WARSZAWAmgr Magdalena Łabik
Zadzwoń

mgr Magdalena Łabik
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Konsultuje pacjentów od 2014 roku. Wspiera osoby m.in. z zaburzeniami: osobowości, odżywiania się, wydalania, lękowymi, kontroli impulsów. Pomaga osobom zmagającym się ze schizofrenią, chorobą afektywną dwubiegunową. Udziela wsparcia kobietom w ciąży oraz kobietom w czasie połogu, u których występują zaburzenia zachowania.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, al. Jerozolimskie 117, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


mgr Robert Bilski
Zadzwoń

mgr Robert Bilski
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych i młodzieży od 14 roku życia. Prowadzi psychoterapię indywidualną w nurcie integracyjnym terapię rodzin i par oraz poradnictwo psychologiczne. Zajmuje się przede wszystkim: zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami adaptacyjnymi, trudnościami w życiu szkolnym, akademickim i zawodowym, problemami w relacjach. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno – Zawodowym PTP. Ustawicznie rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje a swoją pracę poddaje superwizji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Słomińskiego 17 lok. U5, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Agata Wasilkiewicz
Zadzwoń

mgr Agata Wasilkiewicz
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych i Młodzieży

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie poznawczo – behawioralnym CBT osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r. ż. Prowadzi diagnozę oraz terapię neuropsychologiczną, a także terapię par i rodzin. Wierzy, że każdy posiada potencjał, żeby radzić sobie z trudnościami. W pracy z pacjentami koncentruje się na odszukaniu i wzmocnieniu tego potencjału.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Słomińskiego 17 lok. U5, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Hubert Szewczyk
Zadzwoń

mgr Hubert Szewczyk
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych. Pracuje w nurtach psychodynamicznym oraz psychoanalitycznym.  Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, cierpiących z powodów problemów wewnętrznych i relacyjnych, także osób z diagnozą psychiatryczną. W trosce o pacjentów i o siebie, swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Słomińskiego 17 lok. U5, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Patryk Hałajczak
Zadzwoń

mgr Patryk Hałajczak
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych oraz par i rodzin. Pracuje w nurcie integracyjnym. Pomaga osobom zmagającym się m. in. z zaburzeniami: osobowości, lękowymi, nastroju, zachowania, seksualnymi. Specjalizuje się również w pomocy osobom w podeszłym wieku oraz takim, które przejawiają zachowania samobójcze.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Słomińskiego 17 lok. U5, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr Małgorzata Dobrowolska
Zadzwoń

dr Małgorzata Dobrowolska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Specjalizuje się m. in. w zaburzeniach: osobowości, nastroju, psychotycznych, snu, lękowych. Pomaga pacjentom zmagającym się ze schizofrenią oraz chorobą afektywną dwubiegunową.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Boya-Żeleńskiego 6, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Katarzyna Dendek
Zadzwoń

dr Katarzyna Dendek
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz w oddziałach Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. Praktykuje medycynę opartą na dowodach (EBM). Stale poszerza swoją wiedzę na konferencjach i szkoleniach w zakresie psychiatrii, psychoterapii i nauk pokrewnych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Boya-Żeleńskiego 6, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr Sylwia Frączkiewicz
Zadzwoń

dr Sylwia Frączkiewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Postrzega leczenie pacjenta jako proces wymagający integracji narzędzi psychoterapeutycznych oraz farmakologicznych. Uważa, że psychiatra powinien kierować leczeniem pacjenta i motywować go do wprowadzania zmian mogących minimalizować ryzyko nawrotów czy zaostrzeń chorób psychicznych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Białobrzeska 40A, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr n. med. Stanisław Dulko
Zadzwoń

dr n. med. Stanisław Dulko
Zadzwoń

Konsultacja seksuologiczna

Posiada ogromne doświadczenie kliniczne – pomógł już ponad 30 tysiącom pacjentów. Posiada certyfikat superwizora seksuologa, seksuologa klinicznego, seksuologa sądowego, edukatora seksuologicznego, Brytyjski Certyfikat Seksuologa. Ekspert od transseksualoności.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Filtrowa 62, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Sylwia Przybyłowska
Zadzwoń

mgr Sylwia Przybyłowska
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna i Psychoterapia Dzieci i Dorośli

Psycholog (specjalność psychologia kliniczna), psycholog dzieci i młodzieży, terapeuta TSR. Prowadzi terapie dzieci i młodzieży z zaburzeniami lękowymi, depresją, ADHD, zaburzeniami zachowania, zespołem Aspergera, zaburzeniami odżywiania, niską samooceną, samookaleczeniami i próbami samobójczymi, trudnościami adaptacyjnymi, trudnościami w radzeniu sobie ze złością i stresem, jak również osobą doświadczających przemocy.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Filtrowa 62, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr n.med. Anna Sarol-Kulka
Zadzwoń

dr n.med. Anna Sarol-Kulka
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna, Konsultacja Seksuologiczna

Specjalista psychiatra, seksuolog, psychoterapeuta. Od ponad 30 lat pracuje w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania  Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie od 2004r pełni funkcję Ordynatora Oddziału Dziennego. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Lanciego 19 lok. 135, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Katarzyna Sadowska
Zadzwoń

mgr Katarzyna Sadowska
Zadzwoń

Psychoterapia, Konsultacja psychologiczna, Diagnoza psychologiczna

Zajmuje się wspieraniem osób doświadczających kryzysów osobistych i zawodowych oraz problemów zdrowotnych. W obszarze jej pracy znajdują się takie problemy, jak: depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, obniżona samoocena, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania się.

Leczy psychoterapią indywidualną oraz psychoterapią partnerską. Wykonuje badania diagnostyczne, badania neuropsychologiczne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Lanciego 19 lok. 135, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr n. med. Stanisław Dulko
Zadzwoń

dr n. med. Stanisław Dulko
Zadzwoń

Konsultacja seksuologiczna

Posiada ogromne doświadczenie kliniczne – pomógł już ponad 30 tysiącom pacjentów. Posiada certyfikat superwizora seksuologa, seksuologa klinicznego, seksuologa sądowego, edukatora seksuologicznego, Brytyjski Certyfikat Seksuologa. Ekspert od transseksualoności.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Przy Bażantarni/Al. KEN, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr Sebastian Koterwa
Zadzwoń

dr Sebastian Koterwa
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dorosłych, od 2016r. pracuje z pacjentami. Konsultuje również młodzież od 16.r.ż.  „Dotychczasowe doświadczenie pozwala mi na szczególne zrozumienie kobiecej perspektywy kryzysu i choroby psychicznej. Staram się aby atmosfera wizyt pozwoliła każdemu poczuć się komfortowo. To pozwala na swobodną rozmowę w duchu zaufania i wzajemnego zrozumienia.” dr Sebastian Koterwa

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grochowska 217, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Mariusz Kaczmarczyk
Zadzwoń

mgr Mariusz Kaczmarczyk
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, doświadczenie zawodowe zdobywa od 2003 r. jako psychoterapeuta indywidualny i grupowy. W pracy terapeutycznej opiera się na podejściu analitycznym, psychodynamicznym.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grochowska 217, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Tomasz Siwicki
Zadzwoń

mgr Tomasz Siwicki
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta nurtu poznawczo-behawioralnego CBT. Jego specjalnością jest seksuologia. Udziela profesjonalnego wsparcia pacjentom zmagającym się z dysfunkcjami seksualnymi, brakiem satysfakcji z życia seksualnego oraz zaburzeniami lękowymi. Prowadzi terapię dla osób z trudnościami w relacjach oraz niską samooceną. Pracuje z pacjentami od 2012 roku.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grochowska 217, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr n. med. Stanisław Dulko
Zadzwoń

dr n. med. Stanisław Dulko
Zadzwoń

Konsultacja seksuologiczna

Posiada ogromne doświadczenie kliniczne – pomógł już ponad 30 tysiącom pacjentów. Posiada certyfikat superwizora seksuologa, seksuologa klinicznego, seksuologa sądowego, edukatora seksuologicznego, Brytyjski Certyfikat Seksuologa. Ekspert od transseksualoności.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Wileńska 37/39, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Aleksandra Dąbek
Zadzwoń

dr Aleksandra Dąbek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Ceni holistyczne, indywidualne i partnerskie podejście do Pacjenta z wykorzystaniem najnowszej wiedzy opartej na dowodach. Specjalizuje się m.in. w zaburzeniach: nastroju, osobowości, odżywiania, neuropoznawczych, neurorozwojowych. Pomaga pacjentom chorującym na chorobę afektywną dwubiegunową oraz schizofrenię.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Wileńska 37/39, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Agnieszka Strugacz
Zadzwoń

mgr Agnieszka Strugacz
Zadzwoń

Psychoterapia dorosłych, dzieci i młodzieży, par i rodzin

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta z ponad 20-letnim stażem pracy w obszarze wspierania i prowadzenia terapii indywidualnej i grupowej. Prowadzi psychoterapię indywidualną krótko- i długoterminową osób dorosłych, psychoterapię grupową, psychoterapię małżeńską/partnerską/rodzinną a także grupy wsparcia, warsztaty rozwoju osobistego. Pracuje również z dziećmi i młodzieżą od 7 r.ż. Posiada certyfikat psychoterapeuty Gestalt oraz certyfikat trenera Treningu Zastępowania Agresji ART. Wiedzę uzupełniała na różnorodnych studiach podyplomowych w zakresie: mediacji, negocjacji, seksuologii klinicznej i coachingu. Jest również certyfikowanym specjalistą pracy w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Wileńska 37/39, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Krystian Tkaczyk
Zadzwoń

mgr Krystian Tkaczyk
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Trener TUS oraz psychoterapeuta par i rodzin. W swojej pracy zajmuje się wsparciem psychologicznym i seksuologicznym dorosłych, dzieci i młodzieży w zakresie: zaburzeń identyfikacji płciowej i preferencji seksualnych, zaburzeń rozwojowych, problemów związanych ze współżyciem i popędem seksualnym, wspierania kobiet w ciąży oraz par w oczekiwaniu na przyjście dziecka na świat, zaburzeń nerwicowych, depresji.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Wileńska 37/39, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr n. med. Stanisław Dulko
Zadzwoń

dr n. med. Stanisław Dulko
Zadzwoń

Konsultacja seksuologiczna

Posiada ogromne doświadczenie kliniczne – pomógł już ponad 30 tysiącom pacjentów. Posiada certyfikat superwizora seksuologa, seksuologa klinicznego, seksuologa sądowego, edukatora seksuologicznego, Brytyjski Certyfikat Seksuologa. Ekspert od transseksualoności.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kasprowicza 48, Warszawa

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

ŁÓDŹdr Ewa Czechowicz
Zadzwoń

dr Ewa Czechowicz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz, psycholog, psychoterapeuta. Pracuje z pacjentami juz ponad 20 lat. Podyplomowo  skończyła czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w całodobowych oddziałach psychiatrycznych oraz w lecznictwie ambulatoryjnym.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Karolina Dobrosz - Michiewicz
Zadzwoń

mgr Karolina Dobrosz - Michiewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych, terapia par

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par w nurcie psychodynamicznym i sytemowym. Głównym czynnikiem leczącym w psychoterapii jest stała i bezpieczna relacja, jaką nawiązuje Terapeuta z Pacjentem, stworzenie przestrzeni do prowadzenia dialogu i wspólnego poszukiwania rozwiązań sytuacji przeżywanych przez Pacjenta jako kryzysowe.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr n. med. Marzena Przybył
Zadzwoń

dr n. med. Marzena Przybył
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Doktor nauk medycznych, specjalista psychiatra, psychoterapeuta, lekarz chorób wewnętrznych. Praktykuje klinicznie od dwudziestu lat, posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami zarówno w warunkach szpitalnych, jak i ambulatoryjnych. Korzysta z najnowszych metod leczenia farmakologicznego i wiedzy psychoterapeutycznej.  Skutecznie stosuje holistyczne sposoby leczenia pacjentów, łącząc umiejętności i doświadczenie z zakresu psychiatrii i psychoterapii oraz terapii przewlekłych chorób somatycznych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Malwina Zawieja
Zadzwoń

mgr Malwina Zawieja
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Karolina Dobrosz - Michiewicz
Zadzwoń

mgr Karolina Dobrosz - Michiewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych, terapia par

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par w nurcie psychodynamicznym i sytemowym. Głównym czynnikiem leczącym w psychoterapii jest stała i bezpieczna relacja, jaką nawiązuje Terapeuta z Pacjentem, stworzenie przestrzeni do prowadzenia dialogu i wspólnego poszukiwania rozwiązań sytuacji przeżywanych przez Pacjenta jako kryzysowe.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

KATOWICEmgr Paweł Grabowski
Zadzwoń

mgr Paweł Grabowski
Zadzwoń

Konsultacja Psychologiczna, Psychoterapia Dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym. Zajmuje się pomocą osobom z zaburzeniami: lękowymi, nastroju, snu, seksualnymi, osobowości, zachowania, odżywiania się. Specjalizuje się również w uzależnieniach od substancji psychoaktywnych oraz zachowaniach samobójczych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. med. Maciej Jan Dokrzewski
Zadzwoń

dr n. med. Maciej Jan Dokrzewski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna, konsultacja seksuologiczna

Specjalista lekarz psychiatra, seksuolog, ginekolog położnik. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy biegłego sądowego. Prowadzi kompleksową terapię zaburzeń seksualnych o charakterze czynnościowym, związanych z problemami nerwicowymi, emocjonalnymi, kompleksami, trudnościami w relacjach partnerskich. Kompleksowość kwalifikacji zawodowych doktora – specjalizacje z seksuologii, ginekologii i psychiatrii skutkuje efektywnym, wielostronnym działaniem terapeutycznym. Konsultuje Pacjentów od od 15 r.ż.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Patryk Rodek
Zadzwoń

dr Patryk Rodek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dorosłych. Na co dzień pracuje w Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. Interesuje się głównie diagnostyką i leczeniem zaburzeń nastroju, zarówno depresji jak i choroby afektywnej dwubiegunowej, zagadnieniem lekooporności chorób psychicznych. Kładzie znaczny nacisk na psychoedukację oraz pozafarmakologiczne metody leczenia. W pracy z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń osobowości stosuje elementy terapii behawioralno-poznawczych trzeciej fali, takich jak terapia dialektyczno-behawioralna, mindfulness oraz ACT (terapia akceptacji i zaangażowania). Wyznaje elastyczne podejście do terapii uzależnień od alkoholu i substancji psychoaktywnych, korzystając z dialogu motywującego oraz wspomagającej farmakoterapii uzależnień.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Maria Badura
Zadzwoń

mgr Maria Badura
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia dorosłych i młodzieży od 16 r.ż.,

Psycholog, psychoterapeuta, trener szkoleń. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż. w nurcie psychodynamicznym. Ukończyła całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Zakład Terapii Rodzin Collegium Medicum UJ w Krakowie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej oraz psychoterapii, takich problemów jak: zaburzenia nastroju, nasilone lęki, problemy w relacjach, zaburzenia odżywiania się. Pracuje z osobami z rodzin, w których występowały uzależnienia lub choroby psychiczne. Oferuje wsparcie osobom z rozpoznaną psychozą. Prowadzi konsultacje oraz psychoterapię par, doświadczających różnego typu kryzysów i konfliktów. Indywidualną psychoterapię młodzieży uzupełnia spotkaniami z ich opiekunami lub całą rodziną, korzystając z założeń terapii systemowej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

KRAKÓWdr Katarzyna Twardosz
Zadzwoń

dr Katarzyna Twardosz
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dorosłych. W kwietniu 2021r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z psychiatrii bardzo dobrym wynikiem. Przeprowadza wizyty online, stacjonarne oraz domowe. Od 2017 roku zdobywa doświadczenie zawodowe w Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Ponadto pełni nocne, samodzielne dyżury lekarskie, gdzie zaopatruje wszystkie stany nagłe (pogorszenia stanu psychicznego i somatycznego, pobudzenie). Zajmuje się leczeniem: zaburzeń adaptacyjnych I będących reakcją na stres, depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń lękowych, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, osobowości, psychotycznych, schizofrenii, zaburzeń snu, zaburzeń psychicznych u osób starszych. Ukończyła studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej oraz jest w trakcie 4-letnich studiów podyplomowych z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) - oba na SWPS w Katowicach. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychoz – szkolenie atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Joanna Ślusarczyk
Zadzwoń

dr Joanna Ślusarczyk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalista psychiatra, psychoterapeuta, seksuolog. Konsultuje osoby dorosłe. Poza specjalizacją z psychiatrii ukończyła także całościowy kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Prowadzi konsultacje pacjentów anglojęzycznych i francuskojęzycznych. Obecnie pracuje w Oddziale Psychiatrii Sądowej Szpitala im. dr J. Babińskiego w Krakowie. W swojej pracy często wspiera pacjentów należących do społeczności LGBT+.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

mgr Janusz Kozioł
Zadzwoń

mgr Janusz Kozioł
Zadzwoń

Psychoterapia osób dorosłych

Dyplomowany psychoterapeuta, seksuolog kliniczny. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym. W roli psychoterapeuty pracuje z Pacjentami od 2016 r. Otwarty na wszelkie aspekty konfliktów i zachowań pacjenta. Zwolennik całościowego, indywidualnego podejścia dostosowanego do potrzeb i możliwości pacjenta. Prowadzi terapię osób dorosłych doświadczających zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i związanych ze stresem, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu, zaburzeń seksualnych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Paweł Smyk
Zadzwoń

dr Paweł Smyk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 1998 roku. Pomaga osobom zmagającym się m.in. z zaburzeniami: nastroju, lękowymi, psychotycznymi, snu, osobowości, odżywiania się. Specjalizuje się w pomocy pacjentom chorującym na schizofrenię.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mogilska 21, Kraków

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

WROCŁAWmgr Magda Powiłajtis
Zadzwoń

mgr Magda Powiłajtis
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci oraz dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta w nurcie systemowym dzieci, młodzieży i dorosłych. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi pozwala mi na stworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Zależy mi na pokazaniu pacjentowi własnych zasobów, które będzie mógł samodzielnie zastosować w trudnych życiowych sytuacjach. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. med. Roman Kotas
Zadzwoń

dr n. med. Roman Kotas
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 16 r.ż.

Lekarz specjalista psychiatra, doktor nauk medycznych, specjalista terapii uzależnień. Konsultuje osoby dorosłe oraz młodzież od 16 r.ż. W 2003 r. ukończył dwusemestralne studia podyplomowe Wydziału Nauk Pedagogicznych i Społecznych Uniwersytetu Zielonogórskiego w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień, a w 2005 r. uzyskał certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii. Od 2008 r. do chwili obecnej pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. W 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. W latach 2011 – 2012 pracował w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży w oddziale dziennym i zespole leczenia środowiskowego. W 2013 r. współorganizował w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny, którego jest kierownikiem do chwili obecnej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Andrzej Mizgalski
Zadzwoń

dr Andrzej Mizgalski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie psychiatrii osób dorosłych oraz pacjentów  uzależnionych od alkoholu, substancji psychoaktywnych oraz kontroli impulsów. Przywiązuje dużą wagę do uważnego słuchania pacjenta oraz członków jego rodziny, szczególnie w aspekcie praw pacjenta, zagadnień prawnych związanych ze stanem psychicznym. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Dawid Pluta-Plutowski
Zadzwoń

dr Dawid Pluta-Plutowski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2008 roku. Badając i lecząc pacjenta stara się patrzeć na niego całościowo. Interesuje go to jak funkcjonuje w swoich wszystkich sferach życiowych, biorąc również pod uwagę jego światopogląd, wolę i to czego od niego oczekuje. Ważne jest dla niego wzajemne zrozumienie z pacjentem.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Grunwaldzka 20, Wrocław

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAŃmgr Jacek Skowronek
Zadzwoń

mgr Jacek Skowronek
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, Psychoterapia

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzi terapię w nurcie systemowym oraz poznawczo - behawioralnym. Zajmuje się także diagnozą zaburzeń neurorozwojowych. Skupia i koncentruje się na tym co funkcjonuje, działa a więc pomaga przynosząc oczekiwane efekty, rezultaty.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

GDAŃSK

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


dr Przemysław Wielochowski

Remigiusz 2021-06-11

Przeczytalem wczesniej same dobre opinie o p. Doktorze. Moja jest oczywiscie taka sama - lekarz bardzo "pro-pacjencki'. Wszystko w należytym porządku.


mgr Alicja Stankiewicz

Michał 2021-09-08

Oceniam na 5


dr Piotr Głowacki

Hubert 2022-01-10

Bardzo dobry kontakt. Doskonały, słuchający lekarz