7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeKonsultacja endokrynologiczna, diabetologiczna

Konsultacja endokrynologiczna, diabetologiczna

Konsultacja endokrynologiczna i porada diabetologiczna – zapraszamy na wizytę u naszych Specjalistów:

Zaburzenia równowagi gospodarki hormonalnej to coraz częstsza trudność, z którą Pacjenci zgłaszają się do gabinetów lekarskich. Problemy z hormonami często negatywnie wpływają na jakość codziennego życia, dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej je zdiagnozować oraz leczyć. Pomoże w tym doświadczony Specjalista.

W PsychoMedic doskonale rozumiemy, jak ważna jest opieka wysoko wykwalifikowanego, ale przy tym oddanego Pacjentowi lekarza. Endokrynolodzy i diabetolodzy, których zatrudniamy, odznaczają się wysoką empatią, a dodatkowo nieustannie poszerzają swoje kompetencje, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu zapewniamy Pacjentom najwyższy poziom leczenia, zgodny z aktualną wiedzą medyczną. Konsultacje endokrynologiczne w PsychoMedic to gwarancja dyskrecji i ciągłości leczenia. Zapraszamy do naszych klinik w całej Polsce oraz do wizyt online (skype, teleporada).

Kiedy do endokrynologa?

Endokrynolodzy zajmują się zaburzeniami funkcjonowania gruczołów wydzielania wewnętrznego, czyli nieprawidłową pracą tarczycy, przytarczyc, jajników, jąder, podwzgórza, przysadki, nadnerczy i trzustki. Jeśli masz zdiagnozowane zaburzenia tych narządów lub podejrzewasz, że mogą one nieprawidłowo funkcjonować, najlepszym adresem będzie endokrynolog.

Konsultacje endokrynologiczne są przeznaczone dla osób, które zauważyły u siebie:

  • Spadek bądź przyrost wagi bez wyraźnej przyczyny,
  • Osłabienie, senność, przewlekłe zmęczenie albo nadmierna pobudliwość,
  • Uderzenia gorąca,
  • Stale podwyższona temperatura ciała,
  • Nadmierne owłosienie (tzw. hirsutyzm),
  • Wypadanie włosów i pogorszenie stanu cery (trądzik),
  • Nadpotliwość,
  • Obniżone libido,
  • Trudności z zajściem w ciążę.

Endokrynolog diagnozuje i leczy choroby takie jak: andropauza, menopauza, osteoporoza, zespół policystycznych jajników, nowotwory nadnerczy, choroba Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy, cukrzyca, guz nadnerczy.

Porada endokrynologiczna dla wszystkich

Konsultacja z endokrynologiem nie jest zarezerwowana wyłącznie dla kobiet: chociaż szacuje się, że to właśnie Panie najczęściej korzystają z porad endokrynologicznych. Warto wiedzieć i pamiętać, że na choroby endokrynologiczne zapadają również mężczyźni i dzieci. Kliniki PsychoMedic są otwarte dla wszystkich – zapraszamy Panów, najmłodszych Pacjentów czy też kobiety planujące ciążę oraz te, które mają zdiagnozowaną cukrzycę ciążową lub zaburzenia gospodarki hormonalnej związane z ciążą.

Pomagamy na najwyższym poziomie każdej osobie, w przypadku której zalecana jest konsultacja endokrynologiczna. Cena wizyt znajduje się w naszym cenniku dostępnym online i jest zależna od miejscowości: zachęcamy do zapoznania się z zakładką „Oferta” i wybrania interesującego Cię miasta.

A co, jeśli mam cukrzycę? Konsultacje diabetologiczne

Jeśli doświadczasz objawów, takich jak: poczucie ciągłego zmęczenia oraz senności, ogólne osłabienie i bóle głowy, częste oddawanie moczu, wzmożone pragnienie czy problemy skórne (np. trudne gojenie ran), to warto swoje dolegliwości omówić z diabetologiem. Symptomy takie mogą bowiem wskazywać, że cierpisz na cukrzycę.

Diabetolog to lekarz, który w swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim profilaktyką, diagnozą oraz leczeniem cukrzycy. Konsultacja diabetologiczna w PsychoMedic to natomiast gwarancja doświadczenia połączonego z empatią. Nasi lekarze dokładają wszelkich starań, by nie tylko ułożyć najlepszy plan leczenia, ale również zadbać o komfort życia Pacjenta, w którego codzienność wkradła się cukrzyca. Podobnie przebiega konsultacja diabetologiczna dziecka – nasi Specjaliści są przygotowani również do pracy z najmłodszymi Pacjentami (już od pierwszego roku życia) i ich Opiekunami.

Co istotne, skutecznie wspieramy również osoby, które ze względu na swój stan zdrowia wymagają stałej opieki zarówno ze strony lekarza endokrynologa, jak i diabetologa: oferujemy konsultacje endokrynologiczno-diabetologiczne ze specjalistą, który posiada obydwie te specjalizacje. Taka forma wizyty to zarówno gwarancja kompleksowego i spójnego podejścia lekarza do wszystkich problemów zdrowotnych Pacjenta, jak i istotna oszczędność względem prowadzenia leczenia u dwóch odrębnych Specjalistów.

Konsultacja diabetologiczna, endokrynologiczno-diabetologiczna – cena – cennik

Diabetolog, endokrynolog – konsultacje w PsychoMedic

W PsychoMedic dbamy nie tylko o skuteczność, ale i o komfort leczenia Pacjenta, dlatego pomagamy szybko i kompleksowo. Jeśli okaże się, że potrzebujesz konsultacji z innym lekarzem, zapewnimy Ci profesjonalną opiekę innych naszych Specjalistów. Czasami konsultacja z diabetologiem lub endokrynologiem może wskazać bowiem na współwystępowanie zaburzeń, w których leczeniu pomaga między innymi lekarz psychiatra, neurolog, seksuolog czy dietetyk. Jeżeli i w Twojej sytuacji pojawi się taka konieczność, otrzymasz termin na wizytę do innego fachowca z naszego Zespołu „od ręki”.

Zapraszamy do PsychoMedic!

SPRAWDŹ NAJSZYBSZE TERMINY

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

lek. Kruszewska Monika

Dominika 2023-06-05

Oceniam na 5

lek. Danielska Marta

Joanna 2023-06-02

Oceniam na 5