Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Katowice

Psychiatra Katowice

Dobry psychiatra Katowice

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ: 32 555 04 04

Profesjonalny psychiatra - Katowice

Psychiatra Katowice – skuteczna i kompleksowa pomoc w PsychoMedic

PsychoMedic to Sieć Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych ciesząca się dużą popularnością i ogromnym zaufaniem wśród Pacjentów. Od lat skutecznie pomagamy w różnego rodzaju problemach ze zdrowiem psychicznym, a nasz codzienny wysiłek i zaangażowanie wkładane w pracę zostały wielokrotnie docenione, między innymi nagrodą Super Medicus i Laurem Pacjenta. Naszym nadrzędnym celem jest niesienie ulgi i wsparcia wszystkim potrzebującym – poprzez obdarzenie troską i empatią każdego Pacjenta, który zgłasza się do nas po pomoc.

We wszystkich klinikach PsychoMedic przyjmują wysoko wykwalifikowani Specjaliści: między innymi psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Katowice to kolejna lokalizacja naszych placówek, w których mogą Państwo skorzystać z naszych usług stacjonarnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które nie mają możliwości, aby pojawić się w klinice osobiście, działamy również w trybie online, realizując e-wizyty, przez telefon albo internet. Każdy nasz psychiatra w Katowicach to wysokiej klasy Specjalista z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że traficie w przysłowiowe „dobre ręce”.

Kiedy i jak może pomóc psychiatra?

Do psychiatry warto skierować się w sytuacji, kiedy dotykające nas cierpienie psychiczne utrzymuje się przez dłuższy czas, a także kiedy czujemy, że nie jesteśmy w stanie poradzić z nim sobie samodzielnie czy przy pomocy kogoś bliskiego. Objawy, które powinny nas szczególnie zaniepokoić i skłonić do konsultacji, to między innymi:

  • Długotrwały smutek, brak energii życiowej i motywacji do działania;
  • Poczucie bezradności,
  • Utrzymujące się problemy ze snem,
  • Napady lęku i/lub przewlekłe uczucie niepokoju;
  • Odczuwanie ciągłego stresu,
  • Wszelkie objawy ze strony ciała (np. bólowe), których przyczyny nie byli w stanie zdiagnozować lekarze innych specjalności.

Psychiatra może udzielić skutecznej pomocy w takich problemach, jak:

Każdy dobry psychiatra zaczyna konsultację od przeprowadzenia starannego wywiadu, który umożliwia mu postawienie diagnozy. Następnie podejmuje decyzję o rodzaju leczenia, które będzie w danym przypadku najskuteczniejsze, a jednocześnie najbezpieczniejsze dla Pacjenta. Oprócz zalecenia farmakoterapii, psychiatra może również zasugerować włączenie profesjonalnej psychoterapii (długo- lub krótkoterminowej), która uzupełnia i utrwala efekty leczenia farmakologicznego.

Psychiatra prywatnie, szybko i dyskretnie

Do psychiatrów przyjmujących w ramach państwowej służby zdrowia zazwyczaj trudno się dostać, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i długie kolejki. Jeśli zależy nam na tym, aby możliwie szybko przyjął nas psychiatra (Katowice) – prywatnie będzie to znacznie łatwiejsze niż na NFZ. PsychoMedic na tle innych ośrodków o podobnym profilu wyróżnia się szybkimi terminami i dużą dostępnością dobrych Specjalistów. W zdecydowanej większości sytuacji jesteśmy w stanie umówić dla Państwa wizytę jeszcze na ten sam dzień. Już w trakcie pierwszej konsultacji Pacjent może również otrzymać wszelkiego rodzaju dokumenty, jakie może wystawić psychiatra: L4 (w przypadku niezdolności do pracy), niezbędne recepty oraz zaświadczenia (niezbędne np. do adopcji dziecka czy wskazane przed niektórymi zabiegami chirurgicznymi – są to usługi płatne dodatkowo, zgodnie z naszym cennikiem.

Cały personel PsychoMedic – a zatem nie tylko Specjaliści, ale także np. personel Działu Obsługi Pacjenta – jest zobowiązany do przestrzegania klauzuli poufności i zachowania w tajemnicy zarówno faktu, jak i wszelkich informacji na temat przebiegu Państwa leczenia.

Psychiatra Katowice – l4 i recepta od ręki, stacjonarnie lub online

E-recepta zostanie dla Ciebie wystawiona już w trakcie wizyty i przesłana SMS-em w postaci kodu dostępu, który okażesz farmaceucie w aptece. Ewentualne zwolnienie lekarskie zostanie natomiast przesłane przez nas automatycznie do ZUS-u oraz Twojego pracodawcy. Te usługi realizujemy tak samo sprawnie zarówno w przypadku wizyt w naszej stacjonarnej poradni w Katowicach, jak i w przypadku, gdy korzystasz z e-wizyty. Oferujemy zdalne konsultacje z psychiatrą w formie skype, online (przez nasz autorski system do wideowizyt) oraz przez telefon.

Psychiatra Katowice – wizyty domowe

Wizyty domowe w Katowicach oraz okolicy realizowane są w tych samych godzinach, w których otwarte są nasze placówki, a więc od wczesnych godzin porannych do godz. 21, przez 7 dni w tygodniu. Konsultacje w miejscu zamieszkania Pacjenta prowadzą psychiatrzy szczególnie doświadczeni w pracy z osobami starszymi oraz znajdującymi się w ostrym kryzysie psychicznym.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda zamówiona wizyta domowa została zrealizowana tego samego dnia, w którym się Państwo z nami skontaktujecie – lub w najszybszym możliwym terminie, który wskażą Państwo jako dogodny.

Dobry psychiatra w Katowicach czeka na Ciebie właśnie u nas

Aby umówić się na wizytę w PsychoMedic, wystarczy do nas zadzwonić lub skorzystać z wyszukiwarki na górze lub na dole tej strony, co pozwala na bezpośrednie dokonanie rezerwacji. Konsultacje w trybie stacjonarnym oraz online prowadzi każdy nasz psychiatra. Wizyty domowe (w Katowicach i okolicy) realizowane są na takich samych zasadach, jak konsultacje w placówce: w ich trakcie mogą Państwo więc otrzymać receptę, zwolnienie/zaświadczenie lekarskie, a w razie potrzeby także skierowanie do szpitala psychiatrycznego.

Zapraszamy do kontaktu!

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ: 32 555 04 04lek. Agnieszka Kusaj
Zadzwoń

lek. Agnieszka Kusaj
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz, specjalista psychiatra z kilkunastoletnim doświadczeniem w leczeniu osób z problemami psychicznymi. 

Diagnozuje i leczy zaburzenia nastroju - depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, organiczne zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe - lęk ogólny, lęk paniczny, zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku,  zaburzenia snu, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia psychotyczne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Monika Miler
Zadzwoń

lek. Monika Miler
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła 4-letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie. W swojej pracy łączy leczenie farmakologiczne z elementami psychoterapii, dostosowanej do problematyki Pacjenta.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Dariusz Krzeszowski
Zadzwoń

lek. Dariusz Krzeszowski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 15 r.ż.

Lekarz specjalista w zakresie psychiatrii. Konsultuje dorosłych oraz młodzież od 15 r. ż. Ukończył akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne całościowy, czteroletni kurs psychoterapii w nurcie humanistycznym organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. W swojej pracy łączy podejście biologiczne z humanistycznym, ukierunkowanym na potrzeby pacjenta, z uwzględnieniem szerokiego kontekstu systemowego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Dariusz Wolan
Zadzwoń

lek. Dariusz Wolan
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra z doświadczeniem w leczeniu osób dorosłych. Od 2012 r leczy ambulatoryjnie w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego. Pracuje również jako konsultant ZUS oraz lekarz prowadzący mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla przewlekle psychicznie chorych. Udziela konsultacji również w języku angielskim.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Stanisław Wencelis
Zadzwoń

lek. Stanisław Wencelis
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 17 r.ż.

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych oraz młodzieży od 17 r.ż. z ponad 30-letnim stażem pracy, posiada również drugą specjalizację choroby wewnętrzne. Opiekun specjalizacji wielu młodych psychiatrów. Przez wiele lat ordynator w Państwowym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku na oddziale ogólnopsychiatrycznym, detoksykacyjnym, psychogeriatrycznym. Pracował również w szpitalach psychiatrycznych, pełniąc funkcje kierownicze. Aktywnie działa we władzach samorządu lekarskiego od chwili jego powstania. Leczy wszystkie zaburzenia i dolegliwości ze sfery psychicznej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Aneta Rewer
Zadzwoń

dr Aneta Rewer
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatrii z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowany psychoterapeuta, dr. n. med, absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zdobywała podczas pracy klinicznej w oddziałach psychiatrycznych, poradniach zdrowia psychicznego, lecznictwie środowiskowym. Łączy wiedzę medyczną z rozumieniem indywidualnym pacjenta i optymalizacją metod terapeutycznych uwzględniając podejście psychoterapeutyczne. Zajmuje się rozpoznawaniem dolegliwości z zakresu psychiatrii, leczeniem i profilaktyką zaburzeń psychicznych u dorosłych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Nina Gawdzik-Chrobot
Zadzwoń

dr Nina Gawdzik-Chrobot
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w zakresie psychiatrii osób dorosłych. Stale zdobywa wiedzę i doświadczenie pracując w Oddziale Klinicznym Psychiatrii w Tarnowskich Górach oraz Oddziale Psychiatrycznym dla Chorych Somatycznie w Sosnowcu. Posiada także doświadczenie w pracy ambulatoryjnej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Konrad Hejnar
Zadzwoń

lek. Konrad Hejnar
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń afektywnych, lękowych oraz psychotycznych. Na co dzień pracuje i szkoli się w Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy na oddziale ogólnopsychiatrycznym. Doświadczenie zdobywa również, pracując w przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego oraz jako lekarz pierwszego kontaktu w Poradni Lekarza Rodzinnego w Mikołowie. Zwolennik nurtu Evidence Based Medicine oraz holistycznego podejścia do pacjenta, biorąc pod uwagę jego choroby wspołistniejące, potrzeby i oczekiwania przy wyborze leczenia farmakologicznego.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Beata Krzypkowska
Zadzwoń

lek. Beata Krzypkowska
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Specjalista lekarz psychiatra osób dorosłych oraz młodzieży od 17 r.ż., psychoterapeuta.  W czasie pracy na oddziale całodobowym i dziennym rehabilitacyjnym nabyłam doświadczenie w leczeniu pacjentów doświadczonych kryzysami psychotycznymi, a ostatnie lata pracy na oddziale leczenia depresji to praca z pacjentami z depresją, lękiem, zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Kamila Bryłka
Zadzwoń

lek. Kamila Bryłka
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2018 roku. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Patryk Rodek
Zadzwoń

lek. Patryk Rodek
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dorosłych. Na co dzień pracuje w Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. Interesuje się głównie diagnostyką i leczeniem zaburzeń nastroju, zarówno depresji jak i choroby afektywnej dwubiegunowej, zagadnieniem lekooporności chorób psychicznych. Kładzie znaczny nacisk na psychoedukację oraz pozafarmakologiczne metody leczenia. W pracy z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń osobowości stosuje elementy terapii behawioralno-poznawczych trzeciej fali, takich jak terapia dialektyczno-behawioralna, mindfulness oraz ACT (terapia akceptacji i zaangażowania). Wyznaje elastyczne podejście do terapii uzależnień od alkoholu i substancji psychoaktywnych, korzystając z dialogu motywującego oraz wspomagającej farmakoterapii uzależnień.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Hanna John-Ziaja
Zadzwoń

lek. Hanna John-Ziaja
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2000 r. Wyznaje zasadę, że życie nie toczy się tak, jak powinno, ale tak, jak jest. Sposób, w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę. Specjalizuje się m. in. w zaburzeniach: lękowych, związanych ze stresem, psychotycznych, snu, dysocjacyjnych. Pomaga pacjentom chorującym na schizofrenię oraz chorobę afektywną dwubiegunową.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Konrad Jankowski
Zadzwoń

lek. Konrad Jankowski
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz psychiatra osób dorosłych. Wieloletni ordynator w oddziale męskim Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ w Łodzi. Leczy również pacjentów „niejasnych diagnostycznie”. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Bartłomiej Staszak
Zadzwoń

lek. Bartłomiej Staszak
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz, specjalista psychiatra osób dorosłych. Od 1997r. pracuje w oddziale psychiatrycznym w szpitalu. Przez kilka lat pracował równolegle jako lekarz ogólny w przychodni rejonowej i na dyżurach w ramach nocnej, świątecznej opieki zdrowotnej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Magdalena Garbacz-Michaluk
Zadzwoń

lek. Magdalena Garbacz-Michaluk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych

Lekarka specjalistka psychiatrii oraz psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w nurcie psychodynamicznym. Konsultuje osoby dorosłe. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii w Tarnowskich Górach w trakcie stażu specjalizacyjnego, Oddziale Psychiatrycznym dla chorych somatycznie w Sosnowcu oraz sieci prywatnych Szpitali The Priory w Londynie w Wielkiej Brytanii jako RMO. Posiada doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. Obecnie praktykuje w ramach opieki ambulatoryjnej (w tym w zakresie terapii uzależnień, psychogeriatrii, kwalifikacji do psychoterapii).

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Marta Staszak
Zadzwoń

lek. Marta Staszak
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Od ponad dwudziestu lat pracuje w Szpitalu Centrum Psychiatrii w Katowicach, posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradniach Leczenia w różnorakich ośrodkach terapeutycznych. Specjalizuje się w pomocy pacjentom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, związanymi ze stresem, z zaburzeniami afektywnymi, osobowości, adaptacyjnymi. Zajmuje się także leczeniem pozostałych zaburzeń psychicznych łącząc farmakoterapię i oddziaływania psychoterapeutyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Podkowska-Kurpas
Zadzwoń

lek. Katarzyna Podkowska-Kurpas
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2017 roku. Najważniejsze dla mnie jest nawiązanie relacji terapeutycznej z pacjentem i kompleksowe podejście do leczenia, w którym stawiam nacisk zarówno na farmakoterapię, jak i działania niefarmakologiczne. W pracy wykorzystuję doświadczenie zdobyte w trakcie szkolenia specjalizacyjnego, studiów podyplomowych z psychoterapii oraz dyżurów medycznych i pracy w ambulatorium. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach związanych z psychiatrią oraz chorobami somatycznymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Maciej Śliwiński
Zadzwoń

lek. Maciej Śliwiński
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz, specjalista psychiatra z ponad dwudziestoletnim stażem pracy w poradni zdrowia psychicznego i na oddziale psychiatrycznym, od 2006r. pełni funkcję zastępcy ordynatora oddziału psychiatrycznego. W przeszłości przez ponad 6 lat był zatrudniony na dziennym oddziale psychoterapeutycznym w ramach Ośrodka Higieny Psychicznej w Katowicach. Ma doświadczenie w psychiatrii środowiskowej (jest konsultantem w zakresie psychiatrii w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Katowicach), a także doświadczenie orzecznicze (opiniowanie dla sądów, ZUS, kilkunastoletnia praca w Wojewódzkim Zespole do spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Katowicach). Zajmuje się leczeniem pełnej gamy zaburzeń i chorób psychicznych. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n. med. Maciej Jan Dokrzewski
Zadzwoń

dr n. med. Maciej Jan Dokrzewski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna, konsultacja seksuologiczna

Specjalista lekarz psychiatra, seksuolog, ginekolog położnik. Konsultuje młodzież od 15 r.ż. oraz dorosłych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy biegłego sądowego. Prowadzi kompleksową terapię zaburzeń seksualnych o charakterze czynnościowym, związanych z problemami nerwicowymi, emocjonalnymi, kompleksami, trudnościami w relacjach partnerskich. Kompleksowość kwalifikacji zawodowych doktora – specjalizacje z seksuologii, ginekologii i psychiatrii skutkuje efektywnym, wielostronnym działaniem terapeutycznym.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Wojciech Gruenpeter
Zadzwoń

lek. Wojciech Gruenpeter
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w leczeniu zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Pracuje w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym w Tarnowskich Górach oraz Oddziale Psychosomatycznym w Sosnowcu. Jego celem jest uświadomienie pacjentowi istoty choroby, podkreśla celowość łączenia farmakologii oraz psychoterapii jako metod równoległego postępowania.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr n.med. Magdalena Jaszke-Psonka
Zadzwoń

dr n.med. Magdalena Jaszke-Psonka
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów z zaburzeniami psychicznymi, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychotycznych, problemów adaptacyjnych, zaburzeń snu.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Karolina Filipczyk
Zadzwoń

lek. Karolina Filipczyk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna młodzieży od 16 r.ż. oraz osób dorosłych

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii młodzieży od 16 r.ż. oraz osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2015 roku. Zajmuje się holistyczną diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych z uwzględnieniem stanu somatycznego oraz stylu życia pacjenta. Stawia nacisk na psychoedukację i dialog z pacjentem, a także z jego bliskimi. Oferuje również pomoc w przejściowych trudnościach życiowych oraz doborze terapii niefarmakologicznych (psychoterapia, konsultacje psychologiczne, modyfikacje diety, aktywności fizycznej, higiena snu).

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Michał Morąg

Alicja 2022-06-08

Oceniam na 5


mgr Sylwia Przybyłowska

Katarzyna 2022-01-28

Oceniam na 5


mgr Aneta Tarnacka

Paweł 2022-04-11

Polecam.