Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

HomePsychiatra Katowice

Psychiatra Katowice

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 32 555 04 04

Profesjonalny psychiatra - Katowice

Psychiatra w Katowicach

Psychiatra Katowice – jakość naszych usług

Wysokospecjalistyczny zespół Profesorów i Ordynatorów, profesjonalne porady, terapia prowadzona według najwyższych światowych standardów – w sieci klinik PsychoMedic dbamy o to, aby świadczone przez nas usługi realizowane były na jak najlepszym poziomie. Również w Katowicach oferujemy teraz usługi naszych psychiatrów, którzy wyselekcjonowani zostali z grona najlepszych lekarzy w regionie. Głównymi metodami leczenia wykorzystywanymi przez psychiatrów w Katowicach są: farmakoterapia, psychoedukacja. W ramach konsultacji z naszymi specjalistami pacjenci mogą uzyskać także szereg niezbędnych dokumentów, takich jak: zwolnienie lekarskie, recepta, zaświadczenie ZUS lub skierowanie na szczegółowe badania. Bardzo dużym ułatwieniem w kontekście odbywania wizyty jest fakt, iż na konsultację z psychiatrą w Katowicach pacjenci umawiać mogą się na telefoniczna konsultacje, wideokonsulatcję oraz na tradycyjną w gabinecie.

Psychiatra Katowice – warunki wizyt

Do odbycia wizyty z lekarzem psychiatrą w Katowicach oraz wszystkich innych placówkach PsychoMedic wymagane jest jedynie wcześniejsze jej umówienie oraz dokument potwierdzający tożsamość pacjenta. O wszystkich procedurach pacjenci są informowani podczas rozmowy z recepcją, która w każdym przypadku dba, aby usługa przebiegała jak najbardziej komfortowo, z zachowaniem szczególnej dyskrecji. Bezpośrednio przed spotkaniem z lekarzem, niezależnie od formy spotkania, na jaką zdecyduje się pacjent, warto przygotować kilka rzeczy, które z pewnością ułatwią lekarzowi wgląd w sytuację oraz postawienie odpowiedniej diagnozy. Mowa tu przede wszystkim o dokumentacji medycznej, informacji o zażywanych lekach (nie tylko tych przepisanych przez psychiatrę) oraz informacje dotyczące przebiegu choroby, czasu nasilania się lub ustawania dolegliwości. Następnie, podczas wizyty, lekarz psychiatra przeprowadza dogłębny wywiad z pacjentem (lekarza obowiązuje pełna dyskrecja, a rozmowa przebiega w komfortowych dla pacjenta warunkach). Możliwe, że już na etapie wywiadu psychiatra będzie w stanie postawić diagnozę, ustalany jest plan dalszego leczenia. Jeśli jest to niezbędne, wykonywane są konkretne badania lub pacjent kierowany jest na konsultacje z lekarzami innych specjalizacji – zdarza się bowiem, iż objawy psychiczne są efektem innych przebywanych chorób, także tych natury fizycznej.

Psychiatra Katowice – dlaczego warto skorzystać

Psychiatrzy stanowiący zespół w Katowicach współpracują ze szpitalami i instytutami psychiatrycznymi na terenie całej Polski. Jeśli zatem stan pacjenta wymaga hospitalizacji lub konsultacji z innym lekarzem, o poszerzonej wiedzy na temat konkretnego schorzenia – nasi lekarze psychiatrzy z Katowic pokierują pacjenta w odpowiednie miejsce. Co istotne, nasze statystyki pokazują, iż zdecydowana większość pacjentów sieci klinik PsychoMedic to pacjenci z polecenia, co stanowi dla nas najlepszą rekomendację i jest najbardziej trafnym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług. Rozmaite życiowe zakręty sprawiają niejednokrotnie, że sami nie jesteśmy już w stanie poradzić sobie z problemami, a dolegliwości wyjątkowo utrudniają nam codzienne funkcjonowanie. Może okazać się, że konsultacja psychiatryczna będzie początkiem nowej drogi oraz początkiem końca naszych problemów. Naszym psychiatrom zależy nie tylko na zaleczeniu objawów, ale przede wszystkim na pomocy w całkowitym wyleczeniu trudności pacjenta, aby objawy nie nawracały i nie utrudniały życia pacjentowi oraz jego bliskim. Nasi psychiatrzy z Katowic pomogą w leczeniu: depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń seksualnych, uzależnień, zaburzeń psychotycznych, schizofrenii, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu i wielu innych.

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


dr Anna Skrzypek-Grigo

WW 2020-01-17

Wspaniala Pani doktor


dr Magdalena Podbrożna

DORA 2019-04-01

Pani doktor jest miła, otwarta, kompetentna, ma profesjonalne podejście do pacjenta, dokładnie analizuje wszystkie dolegliwości. Ma czas na spokojne wysłuchanie, badanie i postawienie diagnozy. J...


dr Bartłomiej Kubacki

Paweł 2019-08-09

Bardzo konkretny lekarz znający się na swojej pracy

 

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


dr n.med. Krzysztof Staniszewski

Michał 2019-04-01

Polecam dr Staniszewskiego - bardzo dobry lekarz.


dr Ewa Czechowicz

Damian 2020-03-19

Oceniam na 5


dr Mateusz Kowalczyk

Luke 2019-08-08

Dziękuję za pierwszą wizytę Panie Doktorze

 

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

Specjaliści pomagający w tych trudnościach:dr Agnieszka Kusaj
Zadzwoń

dr Agnieszka Kusaj
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz, specjalista psychiatra z kilkunastoletnim doświadczeniem w leczeniu osób z problemami psychicznymi. 

Diagnozuje i leczy zaburzenia nastroju - depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, organiczne zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe - lęk ogólny, lęk paniczny, zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku,  zaburzenia snu, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia psychotyczne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Beata Krzypkowska
Zadzwoń

dr Beata Krzypkowska
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Specjalista lekarz psychiatra, psychoterapeuta.  W czasie pracy na oddziale całodobowym i dziennym rehabilitacyjnym nabyłam doświadczenie w leczeniu pacjentów doświadczonych kryzysami psychotycznymi, a ostatnie lata pracy na oddziale leczenia depresji to praca z pacjentami z depresją, lękiem, zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości. 

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

dr Monika Miler
Zadzwoń

dr Monika Miler
Zadzwoń

Konsultacja Psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra, psychoterapeuta. W swojej pracy łączy leczenie farmakologiczne z elementami psychoterapii, dostosowanej do problematyki Pacjenta.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. 1 Maja 46 , Katowice

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.