Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Poznań

Psychiatra Poznań

Psychiatra Poznań prywatnie: oferujemy konsultacje z polecanymi lekarzami.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W GABINECIE LUB ONLINE:

Raporty i statystyki nie pozostawiają złudzeń — rośnie liczba Pacjentów zmagających się z trudnościami psychicznymi, coraz więcej osób decyduje się także na L4 z powodu trudności psychicznych. Żyjemy w czasach, które niestety sprzyjają rozwojowi problemów zdrowotnych oraz prowadzą do gorszego samopoczucia. Te problemy nie muszą być jednak Twoim udziałem! Możesz czerpać satysfakcję z codziennego życia, relacji z bliskimi czy swojej pracy.

Jeśli czujesz, że znajdujesz się w kryzysowym momencie, masz trudności ze snem albo mierzysz się z obniżonym nastrojem lub przewlekłym lękiem, skuteczną formą pomocy w powrocie do równowagi będzie dla Ciebie wizyta u lekarza psychiatry.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki PsychoMedic w Poznaniu. Zaufaj naszym Specjalistom, którzy pomagają troszczyć się o zdrowie psychiczne już od wielu lat, a swoim doświadczeniem wsparli setki Pacjentów.

Psychiatra w Poznaniu – zapewniamy profesjonalną opiekę i szybkie terminy

Psychiatra Poznań

Klinika PsychoMedic specjalizuje się w poradnictwie psychologiczno-psychiatrycznym — to właściwy adres, jeśli poszukujesz miejsca, gdzie przyjmie Cię dobry psychiatra prywatnie. Dbamy o to, by każdy Pacjent czuł się komfortowo, zapewniając życzliwą atmosferę oraz poufność na każdym kroku kontaktu z poradnią — od rejestracji aż po samą wizytę. Jesteśmy placówką wielospecjalistyczną, co oznacza, że w razie potrzeby otrzymasz u nas kompleksową i fachową pomoc: nie tylko psychiatry, ale także – jeśli okaże się to wskazane – np. psychoterapeuty, neurologa czy endokrynologa. Wszystkie wizyty możesz odbyć stacjonarnie w naszej poradni lub online. Wybór należy do Ciebie!

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych Specjalistów, którzy stale poszerzają swoje kompetencje i dbają o rozwój zawodowy. Zapewnimy Ci skuteczną pomoc – zgodną z aktualną wiedzą psychiatryczną, udzielaną w atmosferze empatii i akceptacji. Rozumiemy, że zgłoszenie się do psychiatry często wymaga przełamania oporu i odwagi i zawsze staramy się, aby mimo naturalnych trudności i obaw, „pierwszy raz” był dla Państwa jak najbardziej komfortowy. 

Jako jedni z nielicznych zapewniamy wsparcie rekomendowanych Specjalistów od zdrowia psychicznego w szybkim terminie: pracujemy siedem dni w tygodniu od wczesnych godzin porannych do wieczora.

Psychiatra pomaga między innymi w przypadkach:

 • pogorszenia nastroju,
 • przewlekłego lęku bądź silnego lęku w postaci napadów (tzw. napady paniki),
 • zaburzeń snu: trudności z zasypianiem, bezsenności, nadmiernej senności, poczucia spadku jakości snu,
 • zaburzeń odżywiania: bulimii, anoreksji,
 • zaburzeń psychotycznych: halucynacji, urojeń, zdiagnozowanej schizofrenii (lub w przypadku podejrzenia tej choroby),
 • w przypadku trudności w codziennym funkcjonowaniu w związku z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,
 • ADHD – psychiatra zajmuje się zarówno diagnozą tego zaburzenia, jak i łagodzeniem jego objawów poprzez dobranie odpowiedniej farmakoterapii,
 • kryzysów życiowych i zawodowych.

Psychiatra Poznań: L4, recepty i zaświadczenia lekarskie od ręki

Podczas konsultacji z psychiatrą możesz otrzymać zwolnienie lekarskie (L4) bądź receptę. Te usługi są wliczone w koszt wizyty i realizowane w wygodnej formie elektronicznej — dostaniesz kod do recepty w formie SMS-a, a L4 trafi do ZUS-u i Twojego pracodawcy zaraz po konsultacji.

Decyzję o wystawieniu L4 podejmuje psychiatra na podstawie wywiadu z Pacjentem. Jest ono wystawiane zawsze wtedy, gdy lekarz stwierdzi, że Twój stan psychiczny utrudnia bądź uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.

Dodatkowo oferujemy możliwość wystawienia zaświadczenia lekarskiego o stanie zdrowia (np. na potrzeby okazania przed komisją ZUS, w szkole lub uczelni). Wystawiamy również zaświadczenia (dodatkowo odpłatne – zgodnie z naszym cennikiem):

 • o tokofobii ze wskazaniem do cięcia cesarskiego;
 • o braku przeciwwskazań do operacji plastycznej;
 • o braku przeciwwskazań do adopcji dziecka.

Psychiatra — wizyty domowe nawet tego samego dnia

Nie chcemy, aby Pacjenci w kryzysowych momentach musieli czekać na profesjonalną pomoc, dlatego powołaliśmy przy naszej klinice w Poznaniu Zespół Wizyt Domowych. W jego skład wchodzą doświadczeni lekarze psychiatrzy. Dzięki temu Pacjenci mogą skorzystać ze wsparcia Specjalisty także u siebie w domu, siedem dni w tygodniu –  również w dni świąteczne, takie jak 3 maja, 1 listopada czy 24 grudnia. W zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie zaoferować wizytę domową jeszcze tego samego dnia.

Lekarze psychiatrzy świadczący usługi domowe to wykwalifikowani Specjaliści uprawnieni do realizowania wszelkiego rodzaju świadczeń: wystawiania recept, zaświadczeń i zwolnień lekarskich.

Pomożemy Ci szybko i profesjonalnie — w gabinecie albo online

Możesz umówić się na spotkanie z psychiatrą w klinice w Poznaniu poprzez naszą stronę internetową (patrz: fioletowa wyszukiwarka na górze strony) bądź przez telefon. Wszyscy psychiatrzy z naszego Zespołu przyjmują również w wygodnej formie online, Skype oraz telefonicznej.

Wiemy, że w dobie pandemii (ale również wtedy, kiedy dużo podróżujesz albo zależy Ci, by oszczędzić czas na dojazdach) wizyta online to wygodne rozwiązanie. Jako jedni z pierwszych w kraju wyszliśmy do Pacjentów z ofertą konsultacji zdalnych już wiele lat temu: dzięki temu wiemy, jak zadbać o to, aby wizyta online przebiegła w komfortowy dla Pacjenta sposób i była jednocześnie równie profesjonalna i skuteczna, co spotkanie w stacjonarnym gabinecie.

Jakość świadczonej przez nas pomocy potwierdzają liczne nagrody (m.in. zdobyte tytuły Laur Pacjenta i Super Medicus), jednak najważniejsze są dla nas opinie Pacjentów, którym skutecznie pomogliśmy w kryzysie psychicznym. Cieszymy się, że udało nam się pomóc już tylu osobom, które znalazły się w trudnych sytuacjach. Ty również możesz nam zaufać – serdecznie zapraszamy do naszej poradni w Poznaniu! 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W GABINECIE LUB ONLINE:dr n. med. Agnieszka Ratajczak
Zadzwoń

dr n. med. Agnieszka Ratajczak
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 1997 roku. W pracy psychiatry docenia bezpośredni kontakt z pacjentem i konieczność holistycznego podejścia. Najważniejszy jest człowiek i jego środowisko, wynik laboratoryjny ocenia w dalszej kolejności.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Julia Lietzner
Zadzwoń

lek. Julia Lietzner
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2014 roku. Prowadzi konsultacje w języku polskim oraz angielskim.  Do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem. Według doktor, nie ma głupich pytań, błahych problemów czy trudnych pacjentów. Są za to pytania niesprecyzowane, problemy niedowartościowane czy pacjenci niezaopiekowani. Uważa, że każdemu można ZAWSZE pomóc.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Adrian Lech
Zadzwoń

lek. Adrian Lech
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Jestem absolwentem Wydziału Wojskowo-Leakrskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbywałem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi. Staż w dziedzinie psychiatrii w Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii ukończyłem w SWPZZPOZ w Radomiu. W trakcie specjalizacji odbyłem liczne staże i kursy m.in. w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, CSK UM w Łodzi, ŚCP w Morawicy, CMKP w Warszawie. W październiku 2021r. zdałem egzamin specjalizacyjny w dziedzinie psychiatrii. Posiadam doświadczenie w lecznictwie zamkniętym. Pracowałem w następujących oddziałach: Psychiatryczny Ogólny 1,2 i 4, Psychosomatyczny, Odwykowy, Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, a także w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym o profilu psychiatrycznym. Pełniłem również całodobowe dyżury w powyższych oddziałach. Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, starając się pomóc jak najlepiej każdemu pacjentowi. Staram się systematycznie dokształcać i uaktualniać posiadaną wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach psychiatrycznych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Anna Niemczyńska
Zadzwoń

lek. Anna Niemczyńska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 2014 roku. W zawodzie lekarza wiedza i umiejętności specjalistyczne odgrywają kluczową rolę. W procesie leczenia istotne jest indywidualne podejście do pacjenta oraz atmosfera życzliwości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Błażej Józiak
Zadzwoń

lek. Błażej Józiak
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Lekarz rezydent osób dorosłych. W swojej pracy z pacjentem stara się jasno przedstawić swoje spojrzenie na dolegliwości danej osoby. Doktorowi zależy na tym, aby pacjent rozumiał, co się z nim dzieje i jakie ścieżki wiodące ku zdrowiu może wybrać. Wierzy, że wspólne zaangażowanie w proces leczenia, w którym lekarz jest ekspertem i partnerem, gwarantuje uzyskanie najszybszej i skutecznej poprawy.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Robert Knaś
Zadzwoń

lek. Robert Knaś
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 13 r.ż.

Lekarz specjalista psychiatra. Konsultuje osoby dorosłe oraz młodzież od 13 r.ż. W roku 2004 współtworzył Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie, w którym do roku 2018 konsultował pacjentów z zaburzeniami otępiennymi w ramach poradni i dwóch ośrodków dziennych. Od 2018 roku pracuje na oddziale detoksykacyjnym Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Kontynuuje także współpracę z poradnią J.A.P. Med oraz prowadzi własną praktykę psychiatryczną.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Katarzyna Osten-Sacken
Zadzwoń

lek. Katarzyna Osten-Sacken
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2012 roku.  Lekarz z powołania, dbający o aktualność swej wiedzy, zawsze ciekawy pacjenta. W codziennej pracy uwzględnia różne formy leczenia dbając o ich optymalne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Antonina Oberemko
Zadzwoń

lek. Antonina Oberemko
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych.  Pracuje z pacjentami od 2017 roku.  Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, lubię swój zawód, biorę udział w kursach i szkoleniach. Staram się patrzeć na pacjenta kompleksowo, z różnych stron na przyczynę problemów pacjenta, a nie tylko na skutki. Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu pacjentowi jak najlepiej.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Joanna Rucińska-Winiarska
Zadzwoń

lek. Joanna Rucińska-Winiarska
Zadzwoń

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż. Pracuje z pacjentami od 2017 roku. Praca jest moją pasją. Leczę ludzi chorych, nie tylko objawy i dolegliwości. Człowiek to ciało, psychika, duchowość oraz środowisko, w którym żyje. Są nierozerwalne.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Michał Bielawski
Zadzwoń

lek. Michał Bielawski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna dorośli

Psychiatra osób dorosłych. Pomaga pacjentom w zakresie zaburzeń: lękowych, nastroju, obsesyjno-kompulsywnych, związanych ze stresem, snu. Specjalizuje się również w schizofrenii i innych zaburzeniach psychotycznych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Anna Ledzianowska
Zadzwoń

lek. Anna Ledzianowska
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Psychiatra osób dorosłych. Konsultuje pacjentów od 2018 roku. Preferuje całościowe podejście do pacjentów, w szczególności połączenie farmakoterapii oraz psychoterapii. W pracy zależy doktor na obustronnej współpracy oraz partnerstwie.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

lek. Witold Goździk
Zadzwoń

lek. Witold Goździk
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Lekarz specjalista psychiatra osób dorosłych. Pracuje z pacjentami od 1993 roku. Jestem ciekawy pacjenta, jego problemów, z którymi się zgłasza. Szukając rozwiązań dążę do współpracy z nim.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

prof. dr hab. n. med Filip Rybakowski
Zadzwoń

prof. dr hab. n. med Filip Rybakowski
Zadzwoń

Konsultacja psychiatryczna

Specjalista psychiatra osób dorosłych oraz dzieci od 16 r.ż.  Konsultuje pacjentów od 1998 roku. Wizyty prowadzi w języku polskim oraz angielskim. Specjalizuje się m. in. w zaburzeniach: neurorozwojowych, nastroju, odżywiania się, psychosomatycznych, snu, kontroli impulsów. Pomaga osobom zmagającym się ze schizofrenią, chorobą dwubiegunową i innymi zaburzeniami psychotycznymi.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Kazimierza Wielkiego 5 /U5, Poznań

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Angelika Szulborska

Natalia 2021-07-20

Oceniam na 5


lek. Ewa Guśtak

Manuela 2022-05-28

Oceniam na 5


mgr Małgorzata Klamra

Marzena 2022-02-07

Oceniam na 5