7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsychiatra Poznań

Psychiatra Poznań

Psychiatra Poznań prywatnie: oferujemy konsultacje z polecanymi lekarzami.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W GABINECIE LUB ONLINE:

Raporty i statystyki nie pozostawiają złudzeń — rośnie liczba Pacjentów zmagających się z trudnościami psychicznymi, coraz więcej osób decyduje się także na L4 z powodu trudności psychicznych. Żyjemy w czasach, które niestety sprzyjają rozwojowi problemów zdrowotnych oraz prowadzą do gorszego samopoczucia. Te problemy nie muszą być jednak Twoim udziałem! Możesz czerpać satysfakcję z codziennego życia, relacji z bliskimi czy swojej pracy.

Jeśli czujesz, że znajdujesz się w kryzysowym momencie, masz trudności ze snem albo mierzysz się z obniżonym nastrojem lub przewlekłym lękiem, skuteczną formą pomocy w powrocie do równowagi będzie dla Ciebie wizyta u lekarza psychiatry.

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki PsychoMedic w Poznaniu. Zaufaj naszym Specjalistom, którzy pomagają troszczyć się o zdrowie psychiczne już od wielu lat, a swoim doświadczeniem wsparli setki Pacjentów.

Psychiatra w Poznaniu – zapewniamy profesjonalną opiekę i szybkie terminy

Psychiatra Poznań

Klinika PsychoMedic specjalizuje się w poradnictwie psychologiczno-psychiatrycznym — to właściwy adres, jeśli poszukujesz miejsca, gdzie przyjmie Cię dobry psychiatra prywatnie. Dbamy o to, by każdy Pacjent czuł się komfortowo, zapewniając życzliwą atmosferę oraz poufność na każdym kroku kontaktu z poradnią — od rejestracji aż po samą wizytę. Jesteśmy placówką wielospecjalistyczną, co oznacza, że w razie potrzeby otrzymasz u nas kompleksową i fachową pomoc: nie tylko psychiatry, ale także – jeśli okaże się to wskazane – np. psychoterapeuty, neurologa czy endokrynologa. Wszystkie wizyty możesz odbyć stacjonarnie w naszej poradni lub online. Wybór należy do Ciebie!

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych Specjalistów, którzy stale poszerzają swoje kompetencje i dbają o rozwój zawodowy. Zapewnimy Ci skuteczną pomoc – zgodną z aktualną wiedzą psychiatryczną, udzielaną w atmosferze empatii i akceptacji. Rozumiemy, że zgłoszenie się do psychiatry często wymaga przełamania oporu i odwagi i zawsze staramy się, aby mimo naturalnych trudności i obaw, „pierwszy raz” był dla Państwa jak najbardziej komfortowy. 

Jako jedni z nielicznych zapewniamy wsparcie rekomendowanych Specjalistów od zdrowia psychicznego w szybkim terminie: pracujemy siedem dni w tygodniu od wczesnych godzin porannych do wieczora.

Psychiatra pomaga między innymi w przypadkach:

 • pogorszenia nastroju,
 • przewlekłego lęku bądź silnego lęku w postaci napadów (tzw. napady paniki),
 • zaburzeń snu: trudności z zasypianiem, bezsenności, nadmiernej senności, poczucia spadku jakości snu,
 • zaburzeń odżywiania: bulimii, anoreksji,
 • zaburzeń psychotycznych: halucynacji, urojeń, zdiagnozowanej schizofrenii (lub w przypadku podejrzenia tej choroby),
 • w przypadku trudności w codziennym funkcjonowaniu w związku z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,
 • ADHD – psychiatra zajmuje się zarówno diagnozą tego zaburzenia, jak i łagodzeniem jego objawów poprzez dobranie odpowiedniej farmakoterapii,
 • kryzysów życiowych i zawodowych.

Psychiatra Poznań: L4, leki i zaświadczenia lekarskie od ręki

Podczas konsultacji z psychiatrą możesz otrzymać zwolnienie lekarskie (L4), wszelkie niezbędne zalecenia i zaświadczenia. Te usługi są wliczone w koszt wizyty i realizowane w wygodnej formie elektronicznej. Ewentualne L4 trafi do ZUS-u i Twojego pracodawcy zaraz po konsultacji.

Decyzję o wystawieniu L4 podejmuje psychiatra na podstawie wywiadu z Pacjentem. Jest ono wystawiane zawsze wtedy, gdy lekarz stwierdzi, że Twój stan psychiczny utrudnia bądź uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.

Dodatkowo oferujemy możliwość wystawienia zaświadczenia lekarskiego o stanie zdrowia (np. na potrzeby okazania przed komisją ZUS, w szkole lub uczelni). Wystawiamy również zaświadczenia (dodatkowo odpłatne – zgodnie z naszym cennikiem):

 • o tokofobii ze wskazaniem do cięcia cesarskiego;
 • o braku przeciwwskazań do operacji plastycznej;
 • o braku przeciwwskazań do adopcji dziecka.

Psychiatra — wizyty domowe nawet tego samego dnia

Nie chcemy, aby Pacjenci w kryzysowych momentach musieli czekać na profesjonalną pomoc, dlatego powołaliśmy przy naszej klinice w Poznaniu Zespół Wizyt Domowych. W jego skład wchodzą doświadczeni lekarze psychiatrzy. Dzięki temu Pacjenci mogą skorzystać ze wsparcia Specjalisty także u siebie w domu, siedem dni w tygodniu –  również w dni świąteczne, takie jak 3 maja, 1 listopada czy 24 grudnia. W zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie zaoferować wizytę domową jeszcze tego samego dnia.

Lekarze psychiatrzy świadczący usługi domowe to wykwalifikowani Specjaliści uprawnieni do realizowania wszelkiego rodzaju świadczeń: wystawiania m.in. zaświadczeń i zwolnień lekarskich.

Pomożemy Ci szybko i profesjonalnie — w gabinecie albo online

Możesz umówić się na spotkanie z psychiatrą w klinice w Poznaniu poprzez naszą stronę internetową (patrz: fioletowa wyszukiwarka na górze strony) bądź przez telefon. Wszyscy psychiatrzy z naszego Zespołu przyjmują również w wygodnej formie online, Skype oraz telefonicznej.

Wiemy, że w dobie pandemii (ale również wtedy, kiedy dużo podróżujesz albo zależy Ci, by oszczędzić czas na dojazdach) wizyta online to wygodne rozwiązanie. Jako jedni z pierwszych w kraju wyszliśmy do Pacjentów z ofertą konsultacji zdalnych już wiele lat temu: dzięki temu wiemy, jak zadbać o to, aby wizyta online przebiegła w komfortowy dla Pacjenta sposób i była jednocześnie równie profesjonalna i skuteczna, co spotkanie w stacjonarnym gabinecie.

Jakość świadczonej przez nas pomocy potwierdzają liczne nagrody (m.in. zdobyte tytuły Laur Pacjenta i Super Medicus), jednak najważniejsze są dla nas opinie Pacjentów, którym skutecznie pomogliśmy w kryzysie psychicznym. Cieszymy się, że udało nam się pomóc już tylu osobom, które znalazły się w trudnych sytuacjach. Ty również możesz nam zaufać – serdecznie zapraszamy do naszej poradni w Poznaniu! 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W GABINECIE LUB ONLINE:

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

dr n. med. Jaszke-Psonka Magdalena

Wojciech 2023-05-31

Oceniam na 5

lek. Koreywo Regina

Kasia 2023-06-06

Oceniam na 5

lek. Jankowski Konrad

Ania 2023-06-05

Oceniam na 5