Seksuolog Warszawa - PsychoMedic.pl

Warszawa 22 253 88 88

7dni w tygodniu

Łódź 42 644 44 44

7dni w tygodniu

Seksuolog Warszawa

Zapisy Online

Seksuolog Warszawa PsychoMedic.pl

Seksuolog Warszawa PsychoMedic.pl

Seksuolog: specjalista (z dziedziny medycyny lub psychologii) zajmujący się leczeniem trudności w życiu seksualnym. Może to być lekarz (włącza leczenie farmakologiczne) lub psycholog (pracuje wykorzystując metody psychologiczne nad trudnościami i barierami psychicznymi w sferze seksualnej pacjenta jak i pary).
Seksuolog lekarz posiada uprawnienia do wystawiania recept, zwolnień lekarskich, skierowań na szczegółowe badania, skierowania na hospitalizację, wystawia zaświadczenia do ZUSu.
Seksuolog psycholog posiada uprawnienia do diagnostyki testami psychologicznymi.

Leczy: zaburzenia erekcji, wytrysku oraz  zaburzenia popędu seksualnego. Kobietom  może pomoc w leczeniu bolesnych stosunków płciowych, zaburzenia popędu seksualnego, niemożności odbycia stosunku seksualnego w wyniku, np. pochwicy, braku lub trudności w osiąganiu orgazmu.  Pomaga również w zaburzeniach preferencji seksualnych (parafilie, np. fetyszyzm) oraz w zaburzeniach tożsamości płciowej. Poradzi również, jak urozmaicić życie seksualne w Twoim związku, poleci jak zwiększyć przyjemność czerpaną ze współżycia.

Pierwszy raz u seksuologa?

Pierwszą wizytę u seksuologa potraktuj jak konsultację. Seksuolog będzie zadawał różne pytania, aby jak najdokładniej zrozumieć Twój problem. Pytania będą dotyczyć problemu z jakim się zgłaszasz ale nie tylko. Seksuolog będzie potrzebować informacji od Ciebie o: stanie zdrowia, lekach które przyjmujesz, funkcjonowaniu organów płciowych, samopoczuciu psychicznym, obecnym i wcześniejszym pożyciu seksualnym, twojej orientacji seksualnej, tożsamości seksualnej, przekonaniach i postawie związanej z seksem, trudnościach w relacji z obecnym partnerem/ką.

Na pierwszą konsultację możesz przyjść bez partnera/ki, ale jeśli problem łączy się z relacją, nasz specjalista zaproponuje Wam wspólną wizytę. W zależności od problemu z jakim się zgłaszasz, zaproponuje dokładną diagnostykę: badanie biochemiczne krwi, w tym stężenia hormonów płciowych, badania EKG, USG – również badania dopplerowskie, rezonans magnetyczny, arteriografię, kawernozografię. Jeśli będzie to niezbędne zaleci dodatkową konsultację, np. ginekologiczną, urologiczną, neurologiczną, psychologiczną.

Jak pomaga?

Nasz specjalista po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji może zaproponować Tobie różne rozwiązania. Seksuolog lekarz może przepisać leki hormonalne, przeciwdepresyjne, polepszające ukrwienie. Seksuolog lekarz i seksuolog psycholog mogą zaproponować ćwiczenia fizyczne, np. mięśni Kegla, rozluźniające, polepszające ukrwienie czy gospodarkę hormonalną. Zalecić mogą również zmianę techniki współżycia lub psychoterapię partnerską.

Dokładamy wszelkich starań, aby konsultacja u seksuologa była w przyjaznej atmosferze-szacunku, zaufania, bezwarunkowej akceptacji Ciebie i partnera/-ki. Wszyscy pracownicy Psychomedic.pl troszczą się, abyś u nas czuł się jak najbardziej komfortowo. Dbamy o Twój komfort podczas pobytu w poradni. Dyskrecja jest dla nas bardzo ważna.
Nasi specjaliści to sprawdzeni i doświadczeni fachowcy. Stale dokształcają się w najnowszych światowych trendach leczenia farmakologicznego jak i w metodach psychologicznych. Biorą oni również udział w międzynarodowych badaniach nad skutecznością najnowszych strategii leczenia. Zdobywali doświadczenie lub nadal pracują w największych ośrodkach medyczno-naukowo-badawczych zajmujących się życiem seksualnym człowieka w Polsce.

Zmiana płci – pomoc, doradztwo lekarza seksuologa

 

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie


Zapraszamy do obejrzenia filmów z udziałem naszego Lekarza Seksuologa:

 

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci

PsychoMedic.plPsychoMedic.pl

Specjaliści pomagający w tych trudnościach:

Please specify image url

Stanisław Dulko, dr n.med.

Posiada ogromne doświadczenie kliniczne – pomógł już ponad 30 tysiącom pacjentów. Lekarz seksuolog, posiada certyfikat superwizora seksuologa, seksuologa klinicznego, seksuologa sądowego, edukatora seksuologicznego, Brytyjski Certyfikat Seksuologa. Ekspert od transseksualności.

Czytaj więcej…

Lekarz seksuolog

Telefon : 22 299 11 22

Please specify image url

Anna Sarol-Kulka, dr n. med.

Specjalista psychiatra, seksuolog, psychoterapeuta. Od ponad 30 lat pracuje w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie od 2004r pełni funkcję Ordynatora Oddziału Dziennego.

Czytaj więcej…

Psychiatra, Seksuolog Warszawa

Telefon : 22 253 88 88

Please specify image url

Dorota Sawicka, dr

Specjalista z zakresu psychiatrii dorosłych, psychiatrii dzieci i młodzieży, seksuologii. Specjalista psychiatra w poradniach zdrowia psychicznego dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej…

Psychiatra Dzieci i Dorosłych, Seksuolog

Telefon : 22 253 88 88

Please specify image url

Jagoda Bzowy, mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, w trakcie certyfikacji na seksuologa klinicznego. Posiada ponad 10- letnie doświadczenie pracy z pacjentami. Swoją prace psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Czytaj więcej…

Seksuolog, Psychoterapeuta, Psycholog

Telefon : 22 253 88 88