Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNapady paniki

Napady paniki

Leczenie lęków i ataków paniki – skorzystaj z profesjonalnej pomocy ekspertów z PsychoMedic.

Umów się na wizytę przez Internet lub zadzwoń: 799-399-499

Napady paniki

Każdy, kto chociaż raz przeżył atak paniki, wie, jak przykre i trudne jest to doświadczenie. Napad lęku zazwyczaj przychodzi w najmniej spodziewanym momencie, odbierając nam zdolność racjonalnego myślenia i wywołując bardzo wiele nieprzyjemnych odczuć. Do najczęstszych objawów somatycznych powodowanych przez atak lęku należą: przyspieszone bicie serca, silny ból głowy, a także problemy z oddychaniem (hiperwentylacja), które w skrajnych przypadkach mogą prowadzić nawet do utraty przytomności. Człowiek doświadczający napadu lękowego nie jest w stanie się na niczym skupić. Często nie wie, co się z nim dzieje i obawia się, że zaraz umrze.

Jeżeli borykasz się z podobnym problemem – pamiętaj, że nie jesteś sam/a! Napady lękowe to przypadłość, której doświadczają setki tysięcy osób na całym świecie. Warto wiedzieć, że leczenie lęku jest możliwe, a stosowane obecnie metody (w tym specjalnie opracowane ćwiczenia na ataki paniki) przynoszą świetne rezultaty. PsychoMedic to sieć klinik psychologiczno-psychiatrycznych, których główną misją jest pomaganie ludziom zmagającym się z problemami o podłożu psychicznym. Nasi doświadczeni Specjaliści – psychologowie, psychoterapeuci i psychiatrzy – doskonale wiedzą, jak leczyć lęki o różnym charakterze i pochodzeniu, w tym między innymi: fobie, ataki paniki, czy uogólnione zaburzenia lękowe. W proponowanej przez nas terapii koncentrujemy się zarówno na dotarciu do źródeł zaburzeń lękowych i ich wyeliminowaniu, jak i na wspieraniu Pacjentów w doraźnym radzeniu sobie z objawami towarzyszącymi atakom paniki, takimi jak nagłe skoki ciśnienia, czy hiperwentylacja. Leczenie w PsychoMedic ma zawsze wszechstronny, kompleksowy charakter i dopasowane jest do specyfiki zaburzeń danego Pacjenta.


Atak paniki – objawy

Przyjrzyjmy się najpierw, czym objawia się atak paniki i jak wygląda? Atak paniki – jak zostało już wyżej wspomniane – pojawia się często niespodziewanie i towarzyszy mu obezwładniające uczucie niepokoju, nierzadko połączone z obawą o własne życie i zdrowie. W krótkim czasie zachodzi również wiele silnych reakcji somatycznych, które dodatkowo potęgują nieprzyjemne odczucia wywołane przez atak paniki. Objawy pojawiające się wówczas to przede wszystkim: ucisk w klatce piersiowej i trudności z oddychaniem, które w niektórych przypadkach prowadzą dodatkowo do przejściowych problemów z widzeniem (tzw. mroczków przed oczami) i zawrotów głowy. Wiele osób, u których powtarzają się napady lękowe, mówi również o doświadczaniu kołatania serca i wzmożonym poceniu się.

Ataki paniki – przyczyny

Wielu Pacjentów nie wie, co wywołuje u nich ataki paniki. Przyczyny mogą być różne, począwszy od czynników genetycznych (wówczas ataki paniki mają przeważnie charakter nawracający), poprzez uwarunkowania środowiskowe albo temperamentalne. Nierzadko napady lękowe mają swoje źródło w specyficznej konstrukcji psychicznej Pacjenta (np. w jego neurotyczności lub nadwrażliwości na bodźce lękowe). Przyczyny ataku paniki mogą leżeć wówczas w błędnym, nieadaptacyjnym sposobie myślenia. Niektórzy na przykład mylnie zakładają, że niemal każda nagła, drobna zmiana w funkcjonowaniu ich organizmu – taka jak przyspieszone tętno lub kołatanie serca – świadczy o zawale lub innym, zagrażającym życiu stanie. Zaczynają odczuwać lęk, który się nasila, a to ostatecznie powoduje atak paniki. Przyczyny takiej sytuacji należy doszukiwać się w sposobie, w jaki dana osoba interpretuje sygnały z ciała.

Atak paniki – jak leczyć?

Wiele osób, którym towarzyszą napady lękowe, zastanawia się, czy ataki paniki da się wyleczyć? Jak nie czuć się wobec nich bezsilnym? Jak walczyć z atakami paniki, które niejednokrotnie potrafią znacząco obniżyć jakość codziennego funkcjonowania?

Zdarza się, że napad lękowy pojawia się tylko raz – jako konsekwencja silnie stresującego przeżycia lub wydarzenia. Jeżeli jednak doświadczysz ataku lęku po raz drugi lub kolejny – warto poszukać profesjonalnej pomocy. Udzielić jej może doświadczony psychiatra lub psychoterapeuta, którzy doskonale wiedzą, jak leczyć ataki paniki. Zdajemy sobie sprawę, że atak lęku to każdorazowo ogromnie trudne i przytłaczające, a nierzadko także wstydliwe przeżycie. Wiemy także, jak bardzo obezwładniający potrafi być lęk. Leczenie w PsychoMedic odbywa się zawsze w przyjaznych, komfortowych dla Pacjenta warunkach, uwzględniających jego aktualny stan psychiczny oraz indywidualne potrzeby.

Podczas pierwszej wizyty lekarskiej Specjalista przeprowadza wywiad i stara się ustalić podłoże dolegliwości. Następnie – na podstawie postawionej diagnozy podejmuje decyzję, jak leczyć ataki paniki u danego Pacjenta i jaka forma pomocy będzie najskuteczniejsza. Może to być na przykład odpowiednio dobrane leczenie farmakologiczne (bezpiecznymi lekami przeciwlękowymi, a w razie potrzeby także regulującymi nastrój) lub regularne spotkania z terapeutą (psychoterapia). Niekiedy najlepszym wyjściem będzie połączenie obu tych form oddziaływania.

Dla wielu osób napady lękowe są problemem nawracającym i znacząco obniżającym jakość życia. Nic dziwnego, że czasem wątpią w to, czy ataki paniki da się wyleczyć. Wyniki wielu przeprowadzonych badań napawają jednak nadzieją – szacuje się, że od 80 do nawet 90% Pacjentów z napadami lęku, którzy stosują się do zaleceń, osiąga całkowitą remisję objawów.

Atak paniki – jak pomóc samemu sobie?

Na pytanie „jak leczyć ataki paniki?” odpowiedź jest jednoznaczna – zdecydowanie warto w tym wypadku skorzystać z pomocy profesjonalisty. Niektórzy zastanawiają się jednak, jak pokonać ataki paniki w momencie, gdy do nich dochodzi – czy istnieją jakieś sposoby, aby zmniejszyć nasilenie ataku albo zapanować nad nim, zanim całkiem się rozwinie? Napady lękowe najlepiej próbować tłumić już w zarodku – przede wszystkim poprzez spokojne, powolne i głębokie oddychanie. Pomocne może być również liczenie do dziesięciu albo wykonywanie prostych ćwiczeń fizycznych. Warto sięgnąć także do bezpłatnych materiałów relaksacyjnych dostępnych w internecie, o czym pisaliśmy między innymi TUTAJ.

Atak paniki – jak pomóc drugiej osobie?

Jeśli w swoim otoczeniu mamy osobę, która może mieć napad lękowy – warto wiedzieć, jak jej pomóc. Jak pokonać ataki paniki, do których dochodzi w naszej obecności? Przede wszystkim warto wiedzieć, czym objawia się atak paniki, tak aby już w momencie, kiedy zaistnieją jego pierwsze symptomy – odpowiednio zareagować. Osobę doświadczającą silnego lęku powinniśmy zachęcić do świadomego oddychania – możemy ją przy tym wesprzeć, oddychając spokojnie razem z nią. Zapewnijmy ją także, że wszystko jest w porządku i że będziemy przy niej tak długo, jak tylko będzie to potrzebne. Kiedy napad ustąpi – porozmawiajmy o tym, co się przed chwilą stało. W razie potrzeby – możemy również podzielić się swoją wiedzą o tym, czym jest atak paniki, jak leczyć tego rodzaju przypadłość i gdzie szukać pomocy. Jeśli bliska osoba o to poprosi – możemy także pomóc jej w umówieniu się do Specjalisty, a nawet towarzyszyć w trakcie pierwszej wizyty.

Kompleksowa pomoc

Atak lęku to nierzadko problem, który dotyczy wielu Pacjentów zmagających się z całościowymi zaburzeniami lękowymi. Objawy zaburzeń nerwicowych to m.in. stałe uczucie niepokoju, zamartwianie się, czasem także silny niepokój o własne zdrowie, który może sprowokować atak paniki. Jak leczyć napady lęku w sytuacji, gdy są one objawem szerszego problemu? W takim przypadku najważniejsza jest dokładna diagnoza u lekarza psychiatry i ustalenie, z jakim konkretnie zaburzeniem zmaga się Pacjent (może to być np. zespół lęku uogólnionego lub zaburzenia depresyjno-lękowe mieszane). 

Aby umówić się na wizytę, wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki internetowej
lub zadzwonić pod numer telefonu: 799-399-499. Zapraszamy do kontaktu!

SPRAWDŹ NAJSZYBSZE TERMINY

WARSZAWA


 • lek. Kalina Chodzicka

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Kalina ChodzickaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 81
  16:4018:4519:10 kolejny termin
 • lek. Kajetan Korzeniewski

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Kajetan KorzeniewskiKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 46
  11:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:4015:0015:20 kolejny termin
 • lek. Joanna Walczowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Joanna WalczowskaKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 13
  15:1015:3516:0016:2517:1518:05 kolejny termin
 • lek. Paweł Wierzbicki

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Paweł WierzbickiKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 41
  9:4010:5511:20 kolejny termin
 • lek. Paweł Stapiński

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Paweł StapińskiKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 20
  19:2019:40 kolejny termin
 • lek. Michał Wasik

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Michał WasikKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 26
  18:2018:4019:0019:2019:4020:0020:2020:40 kolejny termin
 • lek. Igor Gaj

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Igor GajKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 20
  9:009:209:4010:0010:2010:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:20 kolejny termin
 • lek. Łukasz Załuga

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Łukasz ZaługaKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 33
  14:2014:4015:0016:0016:2016:4017:0017:2017:4018:0018:2018:4019:0019:2019:40 kolejny termin
 • lek. Małgorzata Żak

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Małgorzata ŻakKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 16
  20:0020:30 kolejny termin
 • lek. Małgorzata Buna

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Małgorzata BunaKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 29
  8:309:009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:0013:3014:00 kolejny termin
 • lek. Sebastian Koterwa

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Sebastian Koterwa Konsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 7
  16:4017:0017:4018:2018:40 kolejny termin
 • lek. Magdalena Dmitruk

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Magdalena DmitrukKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 51
  8:5010:05 kolejny termin
 • lek. Anna Moczadłowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna MoczadłowskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 14
  20:30 kolejny termin
 • lek. Jacek Żelazowski

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Jacek ŻelazowskiKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 4
  16:2516:5017:1517:4018:0518:3018:5519:2019:4520:1020:35 kolejny termin
 • lek. Michał Hapon

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Michał HaponKonsultacja psychiatryczna dorosłychocena: 5/5 opinii: 12
  16:0016:2516:5017:1517:4018:0518:3018:5519:2019:4520:35 kolejny termin
 • lek. Katarzyna Wyczółkowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Katarzyna WyczółkowskaKonsultacja psychiatryczna dorosłychocena: 5/5 opinii: 2
  15:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:30 kolejny termin
 • dr n. med. Grzegorz Witkowski

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n. med. Grzegorz WitkowskiKonsultacja psychiatryczna dorośli ocena: 5/5 opinii: 3
  16:5018:5519:2019:4520:1020:35 kolejny termin
 • lek. Maciej Zajkowski

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Maciej ZajkowskiKonsultacja psychiatryczna dorośli ocena: 5/5 opinii: 23
  9:209:4010:0010:2010:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:4015:0015:4016:0016:2016:4017:0017:2017:40 kolejny termin
 • lek. Sylwia Frączkiewicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Sylwia FrączkiewiczKonsultacja psychiatryczna dorośli ocena: 5/5 opinii: 1
  16:2516:5017:1517:4018:0518:5519:4520:1020:35 kolejny termin
 • lek. Małgorzata Supińska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Małgorzata SupińskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 2
  16:2016:4017:0017:2017:4018:2018:4019:0019:4020:0020:2020:40 kolejny termin
 • lek. Joanna Amrogowicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Joanna Amrogowicz Konsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 1
  16:5018:0518:5519:2019:4520:1020:35 kolejny termin
 • lek. Piotr Biliński

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Piotr BilińskiKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 3
  17:0017:3018:0018:3020:00 kolejny termin
 • lek. Adrian Lech

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Adrian LechKonsultacja psychiatryczna dorośli ocena: 5/5 opinii: 6
  13:0013:2013:2013:4013:4014:0014:0014:2014:2014:4014:4015:0015:0015:2015:2015:4015:4016:2016:2016:4016:4017:0017:0017:2017:2017:4017:4018:0018:0018:2018:2018:4018:4019:40 kolejny termin
 • lek. Joanna Witek

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Joanna WitekKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 1
  16:3017:0018:0018:3019:0019:3020:0020:30 kolejny termin
 • lek. Magda Szałaj

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Magda SzałajKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 1
  17:1517:4018:0518:3018:5519:2019:4520:1020:35 kolejny termin
 • lek. Aleksandra Wielogórska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Aleksandra WielogórskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 2
  16:0016:2516:5017:1517:4018:0518:3018:5519:2019:4520:1020:35 kolejny termin
 • lek. Olha Hrabovska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Olha HrabovskaKonsultacja psychiatryczna młodzież i dorośliocena: 0/5 opinii: 0
  13:0013:2013:4014:0014:2014:40 kolejny termin

 • mgr Tomasz Żółtak

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  mgr Tomasz ŻółtakKonsultacja psychologiczna, Psychoterapia dorosłych i młodzieży od 14 r.ż.ocena: 5/5 opinii: 3
  13:00 kolejny termin
 • mgr Filip Pierowski

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  mgr Filip PierowskiKonsultacja Psychologiczna, Psychoterapiaocena: 5/5 opinii: 6
  15:00 kolejny termin
 • mgr Daniel Wichiciel

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  mgr Daniel WichicielPsychoterapiaocena: 0/5 opinii: 0
  17:00 kolejny termin
 • mgr Katarzyna Parzonko

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  mgr Katarzyna ParzonkoKonsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci i młodzieżyocena: 0/5 opinii: 0
  18:0019:0020:00 kolejny termin

ŁÓDŹ


 • prof. nadzw. dr hab. Tomasz Pawelczyk

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  prof. nadzw. dr hab. Tomasz PawelczykKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 7
  17:3018:0018:30 kolejny termin
 • dr Marta Dzikowska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr Marta DzikowskaKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 30
  16:0016:3017:0017:3019:3020:0020:30 kolejny termin
 • dr Katarzyna Przybyłowska-Kustosik

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr Katarzyna Przybyłowska-KustosikKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 8
  9:5011:0514:50 kolejny termin
 • lek. Ewa Czechowicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Ewa CzechowiczKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 40
  11:0011:2011:4012:0012:2012:4017:00 kolejny termin
 • dr n. med. Marzena Przybył

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n. med. Marzena PrzybyłKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 14
  11:0011:2011:4012:2012:40 kolejny termin
 • dr Olga Kałużyńska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr Olga KałużyńskaKonsultacja Psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 19
  9:009:2013:2013:40 kolejny termin
 • lek. Claudia Baluta-Górecka

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Claudia Baluta-GóreckaKonsultacja psychiatryczna dzieci od 13 r.ż. oraz dorosłych.ocena: 5/5 opinii: 44
  12:2013:0013:2013:4014:3014:5015:1015:3015:5017:1017:3017:5018:1018:3018:5020:3020:50 kolejny termin
 • lek. Iwona Waszkiewicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Iwona WaszkiewiczKonsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 17 r.ż.ocena: 5/5 opinii: 6
  16:4017:0017:2018:0018:2019:00 kolejny termin


KATOWICE

 

KRAKÓW


 • lek. Anna Cyz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna CyzKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 18
  10:4011:4012:2012:4013:0013:2014:2014:4015:0015:2016:0016:2016:4017:0017:2017:4018:0018:2018:4019:0020:40 kolejny termin
 • lek. Marek Sikorski

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Marek SikorskiKonsultacja psychiatryczna dorosłychocena: 5/5 opinii: 1
  20:35 kolejny termin
 • lek. Anna Krupa

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna KrupaKonsultacja psychiatryczna dorosłych ocena: 0/5 opinii: 0
  15:00 kolejny termin
 • lek. Anna Rutkowska-Kęsek

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Anna Rutkowska-KęsekKonsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 2
  9:009:209:40 kolejny termin
 • lek. Nina Bryniarska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Nina BryniarskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 0/5 opinii: 0
  16:0018:30 kolejny termin
 • lek. Hubert Mucha

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  lek. Hubert MuchaKonsultacja psychiatryczna dzieci, młodzieży, dorosłychocena: 0/5 opinii: 0
  15:30 kolejny termin

 • mgr Bartosz Wójcik

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  mgr Bartosz WójcikKonsultacja psychologiczna, Psychoterapiaocena: 0/5 opinii: 0
  10:0011:0012:0013:00 kolejny termin
 • mgr Natalia Harasimowicz

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  mgr Natalia HarasimowiczKonsultacja psychologiczna, Psychoterapiaocena: 5/5 opinii: 3
  14:00 kolejny termin
 • mgr Katarzyna Berdys

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  mgr Katarzyna BerdysKonsultacja psychologiczna, Psychoterapia, Diagnoza Psychologiczna Dzieciocena: 5/5 opinii: 1
  8:30 kolejny termin
 • lek. Hubert Mucha

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  lek. Hubert MuchaKonsultacja psychiatryczna dzieci, młodzieży, dorosłychocena: 0/5 opinii: 0
  15:30 kolejny termin

WROCŁAW


 • dr n. med. Roman Kotas

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  dr n. med. Roman KotasKonsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 16 r.ż.ocena: 5/5 opinii: 3
  9:009:209:4010:0010:2010:4011:0011:2011:4012:0012:2012:4013:0013:2013:40 kolejny termin
 • lek. Sabina Polańska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Sabina PolańskaKonsultacja psychiatrycznaocena: 0/5 opinii: 0
  11:2012:2012:4013:0013:2013:4014:0014:2014:40 kolejny termin
 • lek. Magdalena Wadas-Lechowicz

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Magdalena Wadas-LechowiczKonsultacja psychiatryczna dorośliocena: 5/5 opinii: 2
  18:3018:5519:2019:4520:10 kolejny termin

 • mgr Jolanta Piasecka

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  mgr Jolanta PiaseckaKonsultacja psychologiczna, psychodietetyczna i psychoterapiaocena: 0/5 opinii: 0
  14:0020:00 kolejny termin
 • mgr Anna Suwała

  Psychoterapeuta

  Termin na jutro:
  mgr Anna SuwałaKonsultacja psychologiczna, Psychoterapia dzieci od 7 r.ż. oraz dorosłychocena: 5/5 opinii: 1
  16:00 kolejny termin

POZNAŃ


 • lek. Robert Knaś

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Robert KnaśKonsultacja psychiatryczna dorosłych i młodzieży od 13 r.ż.ocena: 5/5 opinii: 14
  17:2019:2019:40 kolejny termin
 • lek. Julia Lietzner

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Julia Lietzner Konsultacja psychiatrycznaocena: 5/5 opinii: 5
  13:3015:0015:3018:30 kolejny termin
 • lek. Joanna Rucińska-Winiarska

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  16:2516:5017:1517:4019:4520:1020:35 kolejny termin


 • Rejestracja do wybranego przez Ciebie specjalisty odbywa się wyłączenie telefonicznie przez Recepcję. Dziękujemy.

  Telefon rejestracji 799-399-499


GDAŃSK


 • lek. Patryk Górski

  Psychiatra

  Termin na jutro:
  lek. Patryk GórskiKonsultacja psychiatryczna dorośli ocena: 5/5 opinii: 2
  12:45 kolejny termin


POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Karin Bakir-Szara

Ewa (syn Jerzy) 2022-05-24

Oceniam na 5


mgr Marta Plichta

Izabela 2021-09-21

Oceniam na 5


lek. Michał Adamkiewicz

Weronika 2022-06-15

Polecam Pana Michała. Wysłuchał cierpliwie mojego problemu i wyjaśnił wiele istotnych kwestii. Zadawał delikatnie a zarazem szczegółowo pytania aby lepiej zrozumieć co mi dolega. Zaufam pono...