Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog Łódź

Neurolog Łódź

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 42 644 44 44

Nasza poradnia neurologiczna w Łodzi

Poradnia neurologiczna Łódź

Coraz częściej dokucza Ci migrena? Cierpisz na bóle niewiadomego pochodzenia, osłabienie siły mięśniowej lub zaburzenia snu, zaburzenia równowagi i zawroty głowy? Doświadczasz pogorszenia wzroku i zaburzeń widzenia, których przyczyny nie potrafi wyjaśnić okulista? Jeśli dotyczy Cię którykolwiek z wymienionych problemów, nie zwlekaj z wizytą u neurologa! Przyczyny dolegliwości neurologicznych mogą być różnorodne – stosunkowo najczęściej są one jednak spowodowane przebytymi wcześniej urazami czy infekcjami organizmu. Zdarza się jednak także, że objawy neurologiczne są skutkiem wrodzonych wad genetycznych, chorób takich jak cukrzyca lub rozwijających się w organizmie guzów. Im szybciej rozpoczęte leczenie, tym większa szansa na szybki powrót do zdrowia lub zatrzymanie rozwoju ewentualnej choroby. Obecnie, aby zobaczyć się z wykwalifikowanym specjalistą neurologiem, któremu możesz bez wahania zaufać, nie musisz już jechać do stolicy. Teraz możesz umówić się z lekarzem w naszej renomowanej poradni neurologicznej PsychoMedic w centrum Łodzi.

Neurolog Łódź – doświadczenie i profesjonalizm

Neurolodzy kliniki PsychoMedic to specjaliści w dziedzinie chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu podczas wielu lat pracy pomogli już tysiącom osób zmagających się ze stwardnieniem rozsianym (SM), chorobą Parkinsona, padaczką i innymi chorobami przewlekłymi. W naszej poradni neurologicznej w Łodzi ratunek znajdą także pacjenci, u których uraz głowy lub udar mózgu doprowadziły do poważnych zmian w obrębie układu nerwowego. Nasza poradnia neurologiczna w Łodzi posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy cieszą się świetnymi opiniami pacjentów. Lekarze z PsychoMedic regularnie biorą udział w szkoleniach u najlepszych specjalistów medycyny, by mieć pewność, że stosowane przez nich metody leczenia i przepisywane środki farmakologiczne są zgodne z najnowszymi światowymi standardami. Sieć klinik PsychoMedic została doceniona przez pacjentów i specjalistów w branży i otrzymała liczne nagrody, w tym między innymi: Laur Pacjenta 2017/2018, Złotą Synapsę i Super Medicus.

Poradnia Neurologiczna Łódź – przebieg wizyty

Wizyta w poradni neurologicznej PsychoMedic w Łodzi rozpoczyna się standardowym wywiadem lekarza z pacjentem. Specjalista w każdym przypadku zobowiązany jest zachować pełną dyskrecję. Następnie przeprowadzane są niezbędne badania neurologiczne, w tym sprawdzenie tzw. odruchu kolanowego. Dla postawienia dokładniejszej diagnozy neurolog zlecić może również badania takie jak tomografia komputerowa (pozwalająca wykryć nieprawidłowości w obrębie mózgu, zmiany zwyrodnieniowe, zmiany nowotworowe), rezonans magnetyczny (wykorzystywany do badania mniejszych zmian), elektrocefalografia (pozwalająca rozpoznać szereg chorób neurologicznych, w tym padaczkę, guz mózgu, zapalenie mózgu, bezsenność) czy tomografia emisyjna (wykorzystywana do analizy metabolizmu komórek).

Poradnia Neurologiczna Łódź – sprawnie i bez kolejek

Poradnia Neurologiczna PsychoMedic w Łodzi szczyci się brakiem kolejek do lekarza. Do naszych specjalistów pacjenci bardzo często dostają się nawet jeszcze tego samego dnia. Dogodna lokalizacja w centrum miasta przy Al. Kościuszki sprawia, że dojazd z każdego zakątka Łodzi, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, nie powinien stanowić żadnego problemu. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się również konsultacja neurologiczna online, stanowiąca pełnowartościową wizytę lekarską. Warto zaznaczyć tutaj fakt, że w przypadku neurologii sam wywiad z pacjentem w wielu przypadkach jest dla specjalisty podstawą do postawienia odpowiedniej diagnozy. Poradnia neurologiczna w Łodzi, jako jedna z sieci kilkunastu klinik PsychoMedic, jest doskonale przystosowana do zmieniającej się rzeczywistości i związanych z tym potrzeb pacjentów.

Leczenie Parkinsona Warszawa i Łódź – łatwy dostęp do specjalistów i profesjonalna pomoc lekarska

 

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci

 


mgr Paulina Zielińska

Monika 2019-04-01

Oceniam na 5


dr Konrad Jankowski

Kinga 2021-07-30

Świetny lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo życzliwy i spokojny.


dr n.med. Magdalena Tyszkowska

Martyna 2021-04-29

Oceniam na 5.

 

 

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

 

Specjaliści pomagający w tych trudnościach:dr Gabriela Billewicz
Zadzwoń

dr Gabriela Billewicz
Zadzwoń

Konsultacja neurologiczna

Specjalista II-go stopnia z zakresu neurologii z ponad 30-letnim stażem zawodowym. Konsultuje Pacjentów od 16 r.ż. Specjalizuje się w leczeniu: migreny i innych bólów głowy, zawrotów głowy, zaburzeń pamięci, zespołów otępiennych, nerwic narządowych, udarów mózgu i zaburzeń krążenia mózgowego, schorzeń kręgosłupa, zespołów bólowych związanych z dyskopatią, rwą, zapaleniem korzonków.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr n.med. Elżbieta Sztamska
Zadzwoń

dr n.med. Elżbieta Sztamska
Zadzwoń

Konsultacja Neurologiczna

Lekarz specjalista neurolog. Pomaga osobom dorosłym oraz młodzieży od 16 r.ż. Obecnie Kierownik Oddziału Neurologicznego i Oddziału Udarowego w Szpitalu PCM w Pabianicach. Pracuje w szpitalu od blisko 23 lat. Ma bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Oferuje specjalistyczną pomoc po przebytych udarach mózgu, w zakresie chorób naczyniowych mózgu, bólów głowy, zawrotów głowy, bólów kręgosłupa, padaczki, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, choroby Alzheimera, miastenii i innych chorób nerwowo-mięśniowych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.