Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

HomeNeurolog Łódź

Neurolog Łódź

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 42 644 44 44

Nasza poradnia neurologiczna w Łodzi

Poradnia neurologiczna Łódź

Coraz częściej dokucza Ci migrena? Cierpisz na bóle niewiadomego pochodzenia, osłabienie siły mięśniowej lub zaburzenia snu, zaburzenia równowagi i zawroty głowy? Doświadczasz pogorszenia wzroku i zaburzeń widzenia, których przyczyny nie potrafi wyjaśnić okulista? Jeśli dotyczy Cię którykolwiek z wymienionych problemów, nie zwlekaj z wizytą u neurologa! Przyczyny dolegliwości neurologicznych mogą być różnorodne – stosunkowo najczęściej są one jednak spowodowane przebytymi wcześniej urazami czy infekcjami organizmu. Zdarza się jednak także, że objawy neurologiczne są skutkiem wrodzonych wad genetycznych, chorób takich jak cukrzyca lub rozwijających się w organizmie guzów. Im szybciej rozpoczęte leczenie, tym większa szansa na szybki powrót do zdrowia lub zatrzymanie rozwoju ewentualnej choroby. Obecnie, aby zobaczyć się z wykwalifikowanym specjalistą neurologiem, któremu możesz bez wahania zaufać, nie musisz już jechać do stolicy. Teraz możesz umówić się z lekarzem w naszej renomowanej poradni neurologicznej PsychoMedic w centrum Łodzi.

Neurolog Łódź – doświadczenie i profesjonalizm

Neurolodzy kliniki PsychoMedic to specjaliści w dziedzinie chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu podczas wielu lat pracy pomogli już tysiącom osób zmagających się ze stwardnieniem rozsianym (SM), chorobą Parkinsona, padaczką i innymi chorobami przewlekłymi. W naszej poradni neurologicznej w Łodzi ratunek znajdą także pacjenci, u których uraz głowy lub udar mózgu doprowadziły do poważnych zmian w obrębie układu nerwowego. Nasza poradnia neurologiczna w Łodzi posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy cieszą się świetnymi opiniami pacjentów. Lekarze z PsychoMedic regularnie biorą udział w szkoleniach u najlepszych specjalistów medycyny, by mieć pewność, że stosowane przez nich metody leczenia i przepisywane środki farmakologiczne są zgodne z najnowszymi światowymi standardami. Sieć klinik PsychoMedic została doceniona przez pacjentów i specjalistów w branży i otrzymała liczne nagrody, w tym między innymi: Laur Pacjenta 2017/2018, Złotą Synapsę i Super Medicus.

Poradnia Neurologiczna Łódź – przebieg wizyty

Wizyta w poradni neurologicznej PsychoMedic w Łodzi rozpoczyna się standardowym wywiadem lekarza z pacjentem. Specjalista w każdym przypadku zobowiązany jest zachować pełną dyskrecję. Następnie przeprowadzane są niezbędne badania neurologiczne, w tym sprawdzenie tzw. odruchu kolanowego. Dla postawienia dokładniejszej diagnozy neurolog zlecić może również badania takie jak tomografia komputerowa (pozwalająca wykryć nieprawidłowości w obrębie mózgu, zmiany zwyrodnieniowe, zmiany nowotworowe), rezonans magnetyczny (wykorzystywany do badania mniejszych zmian), elektrocefalografia (pozwalająca rozpoznać szereg chorób neurologicznych, w tym padaczkę, guz mózgu, zapalenie mózgu, bezsenność) czy tomografia emisyjna (wykorzystywana do analizy metabolizmu komórek).

Poradnia Neurologiczna Łódź – sprawnie i bez kolejek

Poradnia Neurologiczna PsychoMedic w Łodzi szczyci się brakiem kolejek do lekarza. Do naszych specjalistów pacjenci bardzo często dostają się nawet jeszcze tego samego dnia. Dogodna lokalizacja w centrum miasta przy Al. Kościuszki sprawia, że dojazd z każdego zakątka Łodzi, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, nie powinien stanowić żadnego problemu. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się również konsultacja neurologiczna online, stanowiąca pełnowartościową wizytę lekarską. Warto zaznaczyć tutaj fakt, że w przypadku neurologii sam wywiad z pacjentem w wielu przypadkach jest dla specjalisty podstawą do postawienia odpowiedniej diagnozy. Poradnia neurologiczna w Łodzi, jako jedna z sieci kilkunastu klinik PsychoMedic, jest doskonale przystosowana do zmieniającej się rzeczywistości i związanych z tym potrzeb pacjentów.

Leczenie Parkinsona Warszawa i Łódź – łatwy dostęp do specjalistów i profesjonalna pomoc lekarska

 

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci

 


dr  Elżbieta Rybińska

Mariusz 2019-04-01

Oceniam na 5


dr  n.med. Martyna Wypych

Łukasz 2019-12-07

Oceniam na 5


dr Izabela Jagas

Sensi 2020-03-25

Profesjonalizm. Empatia. Wsłuchanie się w człowieka potrzebującego pomocy.

 

 

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

 

Specjaliści pomagający w tych trudnościach: