Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog Łódź

Neurolog Łódź

Dobry neurolog Łódź – szybkie terminy na profesjonalne konsultacje neurologiczne

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ: 42 644 44 44

Obciążenia genetyczne, stresujący i siedzący tryb życia oraz wydłużająca się średnia wieku powodują, że coraz więcej osób potrzebuje pomocy neurologa. Układ nerwowy jest kluczowy do utrzymania harmonii w całym ciele, dlatego jeśli coś zaczyna w nim zawodzić, szybko to odczujemy – np. w postaci dolegliwości bólowych, mimowolnych ruchów czy zaburzeń pamięci. Jeżeli doskwierają Ci takie lub podobne objawy, umów się do neurologa w naszej klinice w Łodzi. Gwarantujemy szybki termin konsultacji z polecanym lekarzem.

W czym pomaga neurolog?

Czasami objawy, które daje nieprawidłowo funkcjonujący układ nerwowy, są niespecyficzne i nie skłaniają Pacjenta do szukania pomocy u neurologa. Warto wiedzieć, na jakie symptomy zwrócić uwagę, by w razie potrzeby nie zwlekać z wizytą u lekarza. Umów się do neurologa, jeśli doświadczasz:

  • nawracających lub silnych bólów głowy, twarzy i/lub kręgosłupa,
  • silnego bólu dolnych pleców albo lędźwi promieniującego do nogi,
  • mimowolnych skurczów tułowia lub twarzy,
  • mrowienia kończyn i zaburzeń czucia,
  • osłabienia mięśni lub uczucia drętwienia,
  • zaburzenia widzenia, węchu, połykania,
  • zaburzenia pamięci, równowagi i mowy (niewyraźna mowa),
  • pogorszenia koncentracji lub pamięci,
  • Do neurologa należy skierować swoje kroki także w sytuacji, gdy otrzymaliśmy wyniki badań wskazujące na jakiekolwiek zmiany w obrębie kręgosłupa czy mózgu.

Neurolog w PsychoMedic: krótkie terminy i kompleksowe leczenie

Kliniki PsychoMedic zrzeszają wyspecjalizowanych Specjalistów, którzy odznaczają się wysokimi kwalifikacjami, wieloletnim doświadczeniem, ale również empatyczną postawą, która jest szczególnie ważna podczas leczenia schorzeń układu nerwowego. Nasz Zespół od lat z powodzeniem prowadzi Pacjentów zmagających się z chorobami przewlekłymi, którzy potrzebują pomocy lekarza z dużą wiedzą i odpowiednim podejściem. Obejmujemy stałą opieką osoby m.in. z padaczką, stwardnienie rozsianym (SM), chorobą Parkinsona czy Zespołem Alzheimera. Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają nagrody, m.in. Laur Pacjenta i Złota Synapsa.

Co ważne w przypadku konsultacji neurologicznych – gwarantujemy kompleksowe leczenie. W razie potrzeby nasz prywatny neurolog kieruje na dalsze badania bądź do innych specjalistów, np. psychiatry, psychoterapeuty lub endokrynologa, którzy także przyjmują w naszych wielospecjalistycznych poradniach. Zapewniamy również wsparcie placówek współpracujących, w których można wykonać badania diagnostyczne (takie jak np. badania krwi czy rezonans magnetyczny) na preferencyjnych stawkach. Każdy Pacjent może liczyć to, że nasz neurolog podejdzie do jego trudności indywidualnie i dołoży wszelkich starań, aby dobrać bezpieczne i jak najskuteczniejsze leczenie.

Prywatny Neurolog w Łodzi: gwarancja ciągłości leczenia

Rozumiemy, że od zauważenia objawów do pierwszej konsultacji z neurologiem powinno minąć możliwie jak najmniej czasu, dlatego w PsychoMedic oferujemy szybkie terminy wizyt. Pracujemy 7 dni w tygodniu od godzin porannych do wieczornych, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zaproponować Pacjentowi dogodny termin.

Nasi neurolodzy prowadzą Pacjentów stacjonarnie w naszych klinikach w Łodzi oraz w formie zdalnej (wizyty online, przez Skype oraz telefon). Wiemy, że ciągłość leczenia i łatwy kontakt z lekarzem jest podstawą poczucia bezpieczeństwa, dlatego jeśli Pacjent z jakiegoś powodu nie może stawić się na wizytę w gabinecie, może kontynuować leczenie na odległość.

Jak wygląda wizyta u neurologa?

W naszej placówce w Łodzi możesz liczyć na przyjazną atmosferę i profesjonalizm na każdym etapie kontaktu z naszym Zespołem: od rezerwacji wizyty po konsultację lekarską. Dobry neurolog to taki, który angażuje się w pomoc Pacjentowi, używając całej swojej wiedzy i doświadczenia, by postawić właściwą diagnozę.

Lekarz neurolog w pierwszej kolejności przeprowadza dokładny wywiad lekarski, a następnie wykonuje neurologiczne badanie fizykalne. Nie należy się go obawiać – jest bezbolesne i nieinwazyjne. Jeśli lekarz uzna, że Pacjent wymaga dalszych badań lub konsultacji, wskaże, gdzie należy się udać. Na pierwszą konsultację warto zabrać ze sobą także dokumentację z ew. wcześniejszych wizyt u neurologa w innych placówkach, a także dokumentację związaną z leczeniem innych chorób przewlekłych i ewentualnymi hospitalizacjami, urazami oraz operacjami.

Nie zwlekaj z wizytą u neurologa i gdy tylko zauważysz niepokojące objawy, umów się na konsultację. Niektóre dolegliwości nie wymagają natychmiastowej pomocy, jednak nie warto ryzykować — im szybciej dowiesz się, co dzieje się z Twoim organizmem, tym szybsze będą efekty leczenia. Jeśli masz pytania dotyczące wizyty, skonsultuj się z naszym Działem Obsługi Pacjenta.

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ: 42 644 44 44dr n. med. Anna Cisowska-Maciejewska
Zadzwoń

dr n. med. Anna Cisowska-Maciejewska
Zadzwoń

Konsultacja neurologiczna Dzieci i Młodzieży

Diagnozuje dzieci bez ograniczeń wiekowych.Specjalizuje się w diagnozie neurorozwojowej dzieci. Neurolog dziecięcy praktykujący w zawodzie od 1999r.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr n.med. Elżbieta Sztamska
Zadzwoń

dr n.med. Elżbieta Sztamska
Zadzwoń

Konsultacja neurologiczna

Lekarz specjalista neurolog. Pomaga osobom dorosłym oraz młodzieży od 16 r.ż. Obecnie Kierownik Oddziału Neurologicznego i Oddziału Udarowego w Szpitalu PCM w Pabianicach. Pracuje w szpitalu od blisko 23 lat. Ma bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Oferuje specjalistyczną pomoc po przebytych udarach mózgu, w zakresie chorób naczyniowych mózgu, bólów głowy, zawrotów głowy, bólów kręgosłupa, padaczki, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, choroby Alzheimera, miastenii i innych chorób nerwowo-mięśniowych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


lek. Rafał Harmazy

Agata 2022-06-15

Jestem pod opieką dr od marca i odczuwam dużą wdzięczność za jego empatyczne podejście i cierpliwe prowadzenie przez proces zdrowienia. Mam poczucie, że dr Harmazy odpowie na każde pytanie - ...


lek. Ewa Czechowicz

MARCIN 2022-05-20

Oceniam na 5


mgr Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda

Zsombor 2022-02-17

Oceniam na 5