7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

HomeNeurolog Łódź

Neurolog Łódź

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 42 644 44 44

Neurolog Łódź

Neurolog Łódź

Coraz częściej dokucza ci migrena? Cierpisz na bóle niewiadomego pochodzenia, osłabienie siły mięśniowej, albo zaburzenia równowagi i zawroty głowy? Doświadczasz pogorszenia wzroku i zaburzeń widzenia, których przyczyny nie potrafi wyjaśnić okulista? Jeśli którykolwiek z wymienionych problemów dotyczy Ciebie, nie zwlekaj z wizytą u neurologa! Im szybciej rozpoczniesz leczenie, tym większą masz szansę na szybki powrót do zdrowia, lub zatrzymanie rozwoju choroby. Aby zobaczyć się z wykwalifikowanym specjalistą neurologiem, któremu możesz bez wahania zaufać, nie musisz już jechać do stolicy. Teraz możesz umówić się z lekarzem w naszej renomowanej klinice Psychomedic w centrum Łodzi.

Neurolog Łódź – leczenie stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, padaczki, zaburzeń po urazie głowy i udarze mózgu

Nasi neurolodzy to specjaliści w dziedzinie chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu podczas wielu lat pracy pomogli już wielu osobom zmagającym się ze stwardnieniem rozsianym (SM), chorobą Parkinsona, padaczką i innymi chorobami przewlekłymi. U nas ratunek znajdą także pacjenci, u których uraz głowy lub udar mózgu doprowadziły do poważnych zmian w obrębie układu nerwowego.

Neurolog Łódź – doświadczenie, profesjonalizm, zaufanie pacjentów

Nasi specjaliści cieszą się świetnymi opiniami wśród pacjentów. Lekarze z Psychomedic biorą regularnie udział w szkoleniach u najlepszych specjalistów medycyny światowej, by mieć pewność, że stosowane przez nich metody leczenia i przepisywane środki farmakologiczne są zgodne z najnowszymi standardami. Nasza sieć klinik Psychomedic została doceniona przez pacjentów i specjalistów w branży i otrzymała liczne nagrody: Laur Pacjenta 2017/2018, Złotą Synapsę i Super Medicus.

Neurolog Łódź – szybko, profesjonalnie i bez kolejek

W klinice Psychomedic nie musisz czekać w kolejce do lekarza. Do naszych specjalistów możesz często dostać się nawet w ten sam dzień! Dogodna lokalizacja w centrum miasta na ulicy Kościuszki sprawia, że dojazd z każdego zakątka Łodzi, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, nie powinien stanowić żadnego problemu.

Leczenie Parkinsona – Klinkij, aby dowiedzieć się więcej.

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


dr n.med.  Anna  Klimkiewicz

Justyna Wasilewska 2019-06-10

Oceniam na 5


mgr Iwona Kasprowicz-Rudolf

Mateusz 2019-04-01

Pani Iwona to osoba która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa, czułem się właściwą osobą na właściwym miejscu, chociaż jeszcze długa droga to mam nadzieję że uda nam się wspólnie p...


mgr Olga Maracewicz

KMM 2019-04-01

Oceniam na 5

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

 

Specjaliści pomagający w tych trudnościach:


 


dr n.med. Izabela Czernielewska-Rutkowska
Zadzwoń

dr n.med. Izabela Czernielewska-Rutkowska
Zadzwoń

Konsultacja neurologiczna

Specjalista neurologii i elektroencefalografii. Oferuje specjalistyczne leczenie w zakresie schorzeń Centralnego i Obwodowego Układu Nerwowego. Posiada duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu bólów głowy, zawrotów głowy, chorób naczyniowych mózgu, zespołów bólowych kręgosłupa, choroby Parkinsona.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.