Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

HomeNeurolog Łódź

Neurolog Łódź

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 42 644 44 44

Neurolog Łódź

Neurolog Łódź

Coraz częściej dokucza ci migrena? Cierpisz na bóle niewiadomego pochodzenia, osłabienie siły mięśniowej, albo zaburzenia równowagi i zawroty głowy? Doświadczasz pogorszenia wzroku i zaburzeń widzenia, których przyczyny nie potrafi wyjaśnić okulista? Jeśli którykolwiek z wymienionych problemów dotyczy Ciebie, nie zwlekaj z wizytą u neurologa! Im szybciej rozpoczniesz leczenie, tym większą masz szansę na szybki powrót do zdrowia, lub zatrzymanie rozwoju choroby. Aby zobaczyć się z wykwalifikowanym specjalistą neurologiem, któremu możesz bez wahania zaufać, nie musisz już jechać do stolicy. Teraz możesz umówić się z lekarzem w naszej renomowanej klinice Psychomedic w centrum Łodzi.

Neurolog Łódź – leczenie stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, padaczki, zaburzeń po urazie głowy i udarze mózgu

Nasi neurolodzy to specjaliści w dziedzinie chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu podczas wielu lat pracy pomogli już wielu osobom zmagającym się ze stwardnieniem rozsianym (SM), chorobą Parkinsona, padaczką i innymi chorobami przewlekłymi. U nas ratunek znajdą także pacjenci, u których uraz głowy lub udar mózgu doprowadziły do poważnych zmian w obrębie układu nerwowego.

Neurolog Łódź – doświadczenie, profesjonalizm, zaufanie pacjentów

Nasi specjaliści cieszą się świetnymi opiniami wśród pacjentów. Lekarze z Psychomedic biorą regularnie udział w szkoleniach u najlepszych specjalistów medycyny światowej, by mieć pewność, że stosowane przez nich metody leczenia i przepisywane środki farmakologiczne są zgodne z najnowszymi standardami. Nasza sieć klinik Psychomedic została doceniona przez pacjentów i specjalistów w branży i otrzymała liczne nagrody: Laur Pacjenta 2017/2018, Złotą Synapsę i Super Medicus.

Neurolog Łódź – szybko, profesjonalnie i bez kolejek

W klinice Psychomedic nie musisz czekać w kolejce do lekarza. Do naszych specjalistów możesz często dostać się nawet w ten sam dzień! Dogodna lokalizacja w centrum miasta na ulicy Kościuszki sprawia, że dojazd z każdego zakątka Łodzi, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, nie powinien stanowić żadnego problemu.

Leczenie Parkinsona – Klinkij, aby dowiedzieć się więcej.

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


mgr Ewa Zalewska

Artur 2019-04-01

Wszystkim, którzy mają potrzebę dowiedzieć się czegoś o sobie, polecam wizytę u pani Ewy Zalewskiej. Profesjonalna pomoc, która pozwala lepiej zrozumieć własne zachowania i osobowość.


dr Justyna Zaorska

Ewa 2019-04-01

bardzo miła i pomocna , polecam


dr Piotr Głowacki

Grzegorz 2019-12-15

Wszystko w jak najlepszym porzadku 🙂 Lekarz miły , potrafi zrozumiec i pomóc polecam jak najbardziej ! 🙂

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

 

Specjaliści pomagający w tych trudnościach: