Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog dziecięcy Łódź

Neurolog dziecięcy Łódź

Dobry neurolog dziecięcy Łódź – oferujemy najszybsze terminy w województwie
na konsultacje neurologów dla dzieci od pierwszych dni życia.

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ: 42 644 44 44

Neurolog to taki specjalista, do którego każdy rodzic będzie musiał udać się ze swoją pociechą chociaż raz – na ocenę stanu zdrowia w okresie niemowlęcym. Jednocześnie dobry neurolog dziecięcy ma z reguły kalendarz wypełniony po brzegi, a terminy nawet na prywatne wizyty dostępne są dopiero za kilka miesięcy. Wyjątkiem są placówki PsychoMedic Łódź. W naszych poradniach zrzeszamy doświadczonych neurologów, którzy przyjmują Pacjentów już od pierwszych dni życia, nawet tego samego dnia.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich rodziców, którzy poszukują miejsca, gdzie ich pociechę przyjmie neurolog dziecięcy. Łódź jest lokalizacją dwóch oddziałów naszej Sieci Klinik: mieścimy się w przy ul. Kościuszki oraz Armii Krajowej (Retkinia). Nasi lekarze przyjmują w dogodnych, niekolidujących z obowiązkami szkolnymi i zawodowymi godzinach.

Neurolog dziecięcy Łódź / neurologia dziecięca Łódź – kompleksowa opieka, leczenie i profilaktyka

Neurolog dziecięcy Łódź

Każdy nasz neurolog dla dzieci jest specjalistą uprawnionym do wystawiania recept, skierowań (w tym do szpitala państwowego na oddział neurologia dziecięca) oraz zaświadczeń lekarskich.

Pomagamy dzieciom ze wszelkiego rodzaju zaburzeniami, trudnościami i schorzeniami o podłożu neurologicznym: m.in. ze zdiagnozowaną padaczką, chorobami genetycznymi, SM, zespołem Tourette’a, niepełnosprawnościami, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, ADHD, nawracającymi bólami i po urazach głowy.

Obejmujemy opieką i kompleksową diagnostyką także dzieci dotychczas zdrowe, u których zaczęły występować niepokojące objawy, np.:

 • wzmożone lub osłabione napięcie mięśniowe;
 • tiki;
 • preferowanie przez dziecko nietypowych pozycji;
 • drżenie ciała, drgawki;
 • zaciskanie pięści z chowaniem kciuka;
 • brak zainteresowania otoczeniem i brak kontaktu wzrokowego;
 • zaburzenia chodu i płynności ruchów;
 • zatrzymanie się lub znaczące spowolnienie rozwoju dziecka;
 • zaburzenia snu;
 • reakcje lękowe, trudności z uspokojeniem dziecka podczas płaczu (płacz zdarzający się bardzo często albo bardzo rzadko);
 • problemy z nauką i koncentracją uwagi.

Dobry neurolog dziecięcy to taki, który stawia diagnozę, korzystając ze wszelkich możliwych źródeł informacji. Dlatego postawienie rozpoznania i wdrożenie leczenia w naszych klinikach poprzedza nie tylko dokładne badanie dziecka, ale także zebranie szczegółowego wywiadu od rodziców. W razie potrzeby kierujemy Pacjenta na dodatkowe badania diagnostyczne (np. tomografię komputerową, USG czy EEG umożliwiające diagnostykę w kierunku zaburzeń napadowych i ruchów mimowolnych).

Prywatny neurolog dziecięcy w naszych poradniach ma także uprawnienia do przeprowadzania badań profilaktycznych i wystawiania zaświadczeń m.in o braku przeciwwskazań do przeprowadzenia szczepień ochronnych.

Najlepsza poradnia wielospecjalistyczna w Polsce – warto nam zaufać!

Pracujemy w formule stacjonarnej oraz online.

To do Państwa należy decyzja, czy chcecie skonsultować dziecko w placówce (pracujemy zgodnie ze wszelkimi zasadami reżimu sanitarnego), czy też z domu – w formie zdalnej: telefonicznie, skype lub przez autorski system online. Gwarantujemy ciągłość leczenia i dostęp do opieki lekarskiej niezależnie od okoliczności.

Mamy najszybsze terminy w województwie.

W poradni PsychoMedic Łódź doświadczony neurolog dziecięcy przyjmie Państwa pociechę maksymalnie w ciągu kilku dni. Nasi Specjaliści konsultują Pacjentów w różne dni tygodnia, rano i wieczorem.

Pomagamy kompleksowo.

W razie potrzeby neurolog dziecięcy skieruje Państwa do naszego dietetyka, logopedy, psychiatry, psychologa lub diagnosty dziecięcego. Specjaliści z naszego zespołu regularnie konsultują ze sobą trudności wspólnie prowadzonych Pacjentów i prowadzą ujednoliconą, elektroniczną dokumentacją medyczną, dzięki czemu cały proces leczenia dziecka będą mogli Państwo przenieść w jedno miejsce.

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ: 42 644 44 44dr n. med. Anna Cisowska-Maciejewska
Zadzwoń

dr n. med. Anna Cisowska-Maciejewska
Zadzwoń

Konsultacja neurologiczna Dzieci i Młodzieży

Diagnozuje dzieci bez ograniczeń wiekowych.Specjalizuje się w diagnozie neurorozwojowej dzieci. Neurolog dziecięcy praktykujący w zawodzie od 1999r.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


dr n. med. Justyna Zaorska

Zofia 2021-07-26

Oceniam na 5


dr Agnieszka Kusaj

Izabela 2022-01-12

Bardzo dziękuję ze mogłam się otworzyć, potrzebowałam tego. Dziękuję i polecam.


mgr Agnieszka Strugacz

Ilona 2021-11-23

Oceniam na 5