Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeNeurolog dziecięcy Łódź

Neurolog dziecięcy Łódź

Zapisy Online lub tel. 42 644 44 44

Neurolog dziecięcy Łódź

Neurolog dziecięcy Łódź

Nie od dziś wiadomo, że im szybciej zostanie zdiagnozowana choroba i podjęte leczenie, tym łatwiejsze będzie jej całkowite wyleczenie lub przynajmniej powstrzymanie jej rozwoju. Z tego względu nie należy lekceważyć żadnych niepokojących objawów u niemowląt i dzieci, ponieważ mogą one świadczyć o początkach poważnych zaburzeń. Zamiast liczyć na to, że problemy miną same, a później wyrzucać sobie zwlekanie zbyt długo, warto skonsultować się z dobrym neurologiem dziecięcym, który zdiagnozuje dziecko i oceni, czy istnieją powody do niepokoju. Aby skonsultować się z renomowanym specjalistą z dziedziny neurologii dziecięcej, nie musisz już jechać do Warszawy. W naszej klinice Psychomedic w centrum Łodzi możesz umówić się z wykwalifikowanym neurologiem dziecięcym, któremu możesz zaufać.

Neurolog dziecięcy Łódź – kontrola neurologiczna niemowląt po komplikacjach okołoporodowych i ocena niepokojących objawów

Przebieg ciąży i porodu ma ogromne znaczenie dla zdrowia dziecka. Problemy, które pojawią się w okresie ciąży lub podczas porodu mogą skutkować pojawieniem się zaburzeń, które nie będą widoczne gołym okiem. Z tego względu ważne jest przeprowadzenie kontroli neurologicznej dziecka, by móc wykryć je jak najszybciej. Do neurologa dziecięcego warto zgłosić się na kontrolę jeśli dziecko urodziło się przedwcześnie, miało niską wagę urodzeniową, ciąża była zagrożona, nastąpiły powikłania podczas porodu (np. z powodu jego przedłużenia), poród nastąpił poprzez cesarskie cięcie, matka chorowała w czasie ciąży lub brała leki, ciąża była mnoga.

Wizyta u neurologa jest zalecana także w sytuacjach, gdy zauważymy u dziecka niepokojące objawy tj. : 

 • wzmożone lub osłabione napięcie mięśni
 • asymetria ciała
 • tiki 
 • wyprężanie rąk i nóg oraz całego ciała, a podczas leżenia wyginanie się ku tyłowi
 • drżenie ciała, napadowe drgawki
 • zaciskanie pięści z chowaniem kciuka
 • brak zainteresowania otoczeniem i brak kontaktu wzrokowego
 • częste kolki i wymioty
 • zaburzenia chodu i płynności ruchów
 • pojawienie się regresu po okresie prawidłowego rozwoju
 • zaburzenia snu
 • problemy z jedzeniem
 • brak płynności ruchów i zaburzenia chodu
 • reakcje lękowe, trudności z uspokojeniem dziecka podczas płaczu (płacz zdarzający się bardzo często albo bardzo rzadko)
 • problemy z nauką i koncentracją uwagi

Neurolog dziecięcy Łódź – diagnostyka i leczenie padaczki, ADHD, chorób genetycznych, stanów po urazach głowy

Neurolog dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób genetycznych, autyzmu, mózgowego porażenia dziecięcego, padaczki, zaburzeń napięcia mięśniowego u niemowląt, czy stanów po urazach głowy. Jest on również specjalistą w takich dziedzinach jak zaburzenia mowy, zaburzenia snu, czy bóle głowy. Neurolog dziecięcy to lekarz, do którego należy się udać, by ocenić, czy dziecko rozwija się prawidłowo i jak wspomóc jego rozwój w przypadku odkrycia jakichś nieprawidłowości.

Neurolog dziecięcy Łódź – szybkie i profesjonalne leczenie, najlepsi specjaliści, brak kolejek do lekarza

W przypadku zaburzeń u dzieci należy działać szybko. Czekanie miesiącami na wizytę u lekarza może sprawić, że leczenie potrwa dłużej i będzie mniej efektywne. Na szczęście u nas problem kolejek nie istnieje. Wizyta u lekarza często może odbyć się nawet tego samego dnia! Nasi neurolodzy dziecięcy to lekarze godni zaufania, wybitni specjaliści polecani przez pacjentów i stale biorący udział w szkoleniach u największych autorytetów w dziedzinie neurologii dziecięcej. Jeśli pojawi się taka potrzeba, skierujemy Twoje dziecko do innego specjalisty: psychiatry, psychologa lub dietetyka dziecięcego. Nie zwlekaj i umów się już dzisiaj!

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


mgr Katarzyna Dul

Aleksandra 2020-06-02

Oceniam na 5


dr n. med. Anna Cisowska-Maciejewska
dr n. med. Anna Cisowska-Maciejewska

Neurolog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Patryk 2020-07-30

Bardzo miła, uprzejma rzeczowa. Pełne zaangażowanie. Polecam Panią doktor.


dr Marta Danielska

Sandra 2020-04-03

Bardzo ciepła i serdeczna Pani Doktor 🙂 Dziękuję, za cierpliwe wysłuchanie moich problemów.

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

 

Specjaliści pomagający w tych trudnościach:


 dr n. med. Anna Cisowska-Maciejewska
Zadzwoń

dr n. med. Anna Cisowska-Maciejewska
Zadzwoń

Konsultacja Neurologa Dzieci i Młodzieży

Diagnozuje dzieci bez ograniczeń wiekowych. Specjalizuje sie w diagnozie neurorozwojowej dzieci. Neurolog dzieciecy praktykujący w zawodzie od 1999r.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Kościuszki 13, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.


dr n.med. Elżbieta Sztamska
Zadzwoń

dr n.med. Elżbieta Sztamska
Zadzwoń

Konsultacja Neurologiczna

Lekarz specjalista neurolog. Pomaga osobom dorosłym oraz młodzieży od 16 r.ż. Obecnie Kierownik Oddziału Neurologicznego i Oddziału Udarowego w Szpitalu PCM w Pabianicach. Pracuje w szpitalu od blisko 23 lat. Ma bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Oferuje specjalistyczną pomoc po przebytych udarach mózgu, w zakresie chorób naczyniowych mózgu, bólów głowy, zawrotów głowy, bólów kręgosłupa, padaczki, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, choroby Alzheimera, miastenii i innych chorób nerwowo-mięśniowych.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, Al. Armii Krajowej 34a, Łódź

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.