Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeSuperwizja dla Psychologa, Psychoterapeuty

Superwizja dla Psychologa, Psychoterapeuty

Superwizja jest nieodłącznym elementem kształcenia oraz pracy psychoterapeuty CBT.
Zapewnimy superwizje w podejściu poznawczo-behawioralnym w poradni oraz online za pośrednictwem skype oraz superwizje dialogu motywującego.
Superwizje prowadzą certyfikowani superwizorzy psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT, wystawiają zaświadczenia do certyfikatu.
Superwizor przygotowuje również do egzaminu na psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego CBT, pomaga w opracowaniu przypadków i nagrań. Z nami zdasz egzamin.
Nasi superwizorzy posiadają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz dydaktyczne.

Umów superwizje i nasz telefon 22 253 88 88

Please specify image url

Joanna Sielska, mgr

Certyfikowany superwizor i dydaktyk terapii poznawczo-behawioralnej. Posiada certyfikat psychoterapeuty nadany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Oxford Cognitive Therapy Centre, certyfikat interwenta i superwizora interwencji kryzysowej nadany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a także certyfikat terapeuty dialogu motywującego Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej.

Czytaj więcej…

Superwizor