Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeSuperwizja dla Psychologa, Psychoterapeuty

Superwizja dla Psychologa, Psychoterapeuty

Superwizja jest nieodłącznym elementem kształcenia oraz pracy psychoterapeuty.

Chcesz skorzystać z superwizji? Zadzwoń do nas tel. 799 399 499 lub 22 253 88 88.

Zapewniamy superwizję:

  • w podejściu poznawczo-behawioralnym (CBT), realizowaną zarówno stacjonarnie, jak i online za pośrednictwem Skype,
  • dialogu motywującego.

Superwizja odbywa się w formie spotkań indywidualnych i jest prowadzona przez certyfikowanego superwizora psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT) posiadającego wieloletnie doświadczenie kliniczne i dydaktyczne. Częstotliwość spotkań uzależniona jest od potrzeb i celów superwizanta.

Superwizor wystawia pisemne zaświadczenie korzystania z superwizjiPrzygotowuje również do egzaminu na psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego (CBT), pomaga w opracowaniu przypadków i nagrań oraz wystawia oświadczenie niezbędne w procesie certyfikacji, które potwierdza wiedzę teoretyczną, doświadczenie zawodowe i cechy osobowościowe kandydata pozwalające na wzięcie odpowiedzialności za samodzielne prowadzenie procesu psychoterapii.

Please specify image url

Joanna Sielska, mgr

Psycholog, psychoterapeuta z ponad 13 letnim doświadczeniem pracy z pacjentami. Certyfikowany superwizor i dydaktyk terapii poznawczo-behawioralnej. Posiada certyfikat psychoterapeuty nadany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Oxford Cognitive Therapy Centre, certyfikat interwenta i superwizora interwencji kryzysowej nadany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a także certyfikat terapeuty dialogu motywującego Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej.

Czytaj więcej…

Superwizor, Psycholog, Psychoterapeuta

Please specify image url

Małgorzata Walęcka, mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Superwizor terapii poznawczo-behawioralnej. Pracownik III Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii, gdzie obecnie kończy prace doktorską na temat zaburzeń neurorozwojowych osób dorosłych.

Jest wykładowcą akademickim w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie prowadzi zajęcia z diagnozy i terapii zaburzeń osobowości. Specjalizuje się w diagnostyce psychologicznej i neuropsychologicznej osób dorosłych, w tym diagnozie neurorozwojowej (spektrum autyzmu, ADHD). Doświadczanie zdobywała m.in. w Szpitalu MSWiA w Otwocku na oddziale leczenie zaburzeń nerwicowych, konsultując i tworząc program zapobiegania objawom stresu pourazowego w międzynarodowej firmie oraz w Instytucie Psychologii Zdrowia jako interwent kryzysowy.

Czytaj więcej…

Superwizor, Psycholog, Psychoterapeuta