Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomePsycholog Gdańsk

Psycholog Gdańsk

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499 

Stres, problemy w życiu osobistym lub zawodowym, duże i niespodziewane zmiany, choroba albo śmierć bliskiej osoby – to przykłady sytuacji, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Kiedy w naszym życiu dzieje się coś trudnego, z czym nie umiemy sobie samodzielnie poradzić, zazwyczaj czujemy się przytłoczeni, a czasem wręcz bezsilni. Warto pamiętać, że nie musimy cierpieć w milczeniu, ani próbować za wszelką cenę wykrzesać z siebie nadludzkiej siły do stawienia czoła problemom. Tak, jak w przypadku kłopotów zdrowotnych szukamy pomocy lekarza, tak w sytuacji trudności i kryzysów o podłożu psychicznym, zdecydowanie warto jest skorzystać z porady psychologa.

PsychoMedic to nowoczesna, ogólnopolska poradnia psychologiczna i psychiatryczna, w której od lat wspieramy Pacjentów w odzyskiwaniu psychicznej równowagi i wychodzeniu z nawet najcięższych kryzysów życiowych. Pomagamy wszystkim, którzy tego potrzebują, niezależnie od tego, czy poszukują profesjonalnej, długotrwałej terapii, czy też chcieliby skorzystać z jednorazowej porady psychologa. Gdańsk to jedna z lokalizacji wielospecjalistycznych klinik PsychoMedic, w których mogą Państwo skorzystać z naszych usług stacjonarnie i w trybie online. Dzięki temu każdy nasz psycholog i psychiatra jest także do dyspozycji tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie mają możliwości, aby odwiedzić naszą placówkę osobiście.

Cieszymy się ogromnym zaufaniem Pacjentów, którzy w razie potrzeby chętnie do nas wracają, a także polecają nas innym. Oferujemy pełną gamę usług z zakresu opieki nad zdrowiem psychicznym: począwszy od kompleksowej psychoterapii (krótko- lub długoterminowej), poprzez psychoedukację, warsztaty rozwojowe i doraźne interwencje kryzysowe, aż po pojedyncze porady psychologiczne. Gdańsk to także miasto, w którym oferujemy profesjonalną diagnozę psychologiczną oraz konsultacje z psychiatrą.

Kompleksowa pomoc psychologiczna w Gdańsku

Każdy zatrudniony w PsychoMedic psycholog to wysokiej klasy Specjalista, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami. W procesie rekrutacji zwracamy ogromną uwagę na odpowiednie cechy osobowościowe kandydatów, aby mieć pewność, że każdy współpracujący z nami psycholog to osoba empatyczna, rozumiejąca i przede wszystkim nastawiona na drugiego człowieka.

Oferowana przez nas pomoc psychologiczna ma bardzo wszechstronny charakter. Obejmuje przede wszystkim następujące formy wsparcia:

Psychoterapia

To pogłębiony, rozłożony w czasie (trwający od kilku miesięcy nawet do kilku lat) proces wnikliwej pracy nad wszelkimi problemami natury psychicznej i emocjonalnej. W PsychoMedic oferujemy psychoterapię indywidualną, a także psychoterapię par i rodzinną. Nasi terapeuci to absolwenci 4-letnich studiów podyplomowych, którzy prowadzą terapię w rekomendowanych nurtach (podejściach) – psychodynamicznym, psychoanalitycznym, poznawczo-behawioralnym, integracyjnym i systemowym. Psychoterapia może być szczególnie pomocna w radzeniu sobie z takimi trudnościami jak: depresja, stany lękowe, zaburzenia osobowości, uzależnienia, wypalenie zawodowe, bezsenność, kryzys życiowy.

Porady psychologiczne

To forma wsparcia, która doskonale sprawdza się w przypadku mniej złożonych problemów albo w sytuacji, gdy Pacjent/ka nie jest jeszcze pewien/a, czy chciał/aby rozpocząć terapię. Porady psychologiczne udzielane w trakcie pojedynczych wizyt lub w serii kilku następujących po sobie spotkań, mogą być pomocne w przypadku takich problemów jak: przejściowe kryzysy życiowe, wysoki poziom codziennego stresu, niektóre konflikty rodzinne lub zawodowe, trudności wychowawcze.

Diagnoza psychologiczna

W PsychoMedic mogą Państwo również wykonać profesjonalną, kompleksową diagnozę psychologiczną, która pozwala nie tylko poznać i zrozumieć źródło problemów, ale także wskazać możliwe ścieżki leczenia. Realizujemy diagnozy między innymi w kierunku: zaburzeń osobowości, zaburzeń ze spektrum autyzmu, Zespołu Aspergera oraz ADHD u dzieci i dorosłych.

Psycholog Gdańsk prywatnie: szybka i profesjonalna pomoc

Zapotrzebowanie na profesjonalną, kompleksową pomoc psychologiczną nieustannie rośnie na przestrzeni ostatnich kilku lat. O tym, jak trudno nieraz skorzystać z tego rodzaju pomocy w ramach państwowej służby zdrowia, przekonały się zapewne osoby, które pilnie potrzebowały porady psychologa. Jeżeli poszukujecie Państwo szybkiej i profesjonalnej pomocy, warto rozważyć umówienie się do psychologa prywatnie.

Tym, co wyróżnia kliniki PsychoMedic, jest duża dostępność Specjalistów i stosunkowo krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Działamy przez 7 dni w tygodniu, od wczesnych godzin porannych zawsze do godziny 21. Dzięki temu z reguły jeszcze tego samego dnia może przyjąć Państwa u nas psycholog. Prywatnie przyjmuje u nas również wielu lekarzy psychiatrów, co może być szczególnie istotne w sytuacji, gdy psycholog prowadzący zasugeruje na przykład uzupełnienie diagnozy lub psychoterapii o opinię lekarza psychiatry i ewentualną farmakoterapię. Nie będziesz musiał/a wówczas szukać na własną rękę – zostaniesz skierowany/a do zaufanego lekarza z naszego Zespołu.

Psycholog w PsychoMedic – umów się na wizytę

Aby umówić się na wizytę do naszego psychologa w Gdańsku, wystarczy zadzwonić pod numer: 799-399-499 albo skorzystać z wygodnej wyszukiwarki Specjalistów na naszej stronie internetowej. Każdy przyjmujący u nas psycholog prywatnie opisał dla Państwa swoje doświadczenie i metody pracy w biogramie – mamy nadzieję, że informacje zawarte na naszej stronie internetowej ułatwią Państwu dokonanie wyboru.

Zapraszamy do kontaktu!
UMÓW WIZYTĘ ONLINE LUB ZADZWOŃ: 799-399-499  mgr India Zwolakiewicz
Zadzwoń

mgr India Zwolakiewicz
Zadzwoń

Konsultacja psychologiczna, psychoterapia dzieci, młodzieży oraz dorosłych

Psycholog, psychoterapeuta dzieci od 6 r. ż., młodzieży oraz dorosłych. Pracuje w nurcie integracyjnym. Konsultuje pacjentów od 2015 roku. Pomaga osobom zmagającym się m. in. z zaburzeniami: osobowości, nastroju, lękowymi, obsesyjno-kompulsywnymi. Udziela wsparcia pacjentom chorującym na schizofrenię oraz chorobę afektywną dwubiegunową. Prowadzi diagnozę inteligencji, osobowości.

Czytaj więcej…

Klinika Psychomedic, ul. Mickiewicza 5/U5, Gdańsk

kliknij na wybrany termin i godzinę w celu rejestracji wizyty.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


dr Marcin Jeśka

Justyna 2022-01-12

Oceniam na 5


dr Joanna Walczowska

Anna 2021-12-13

Oceniam na 5


mgr Katarzyna Bogdańska

Weronika 2021-07-26

Oceniam na 5