Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeCoach Warszawa

Coach Warszawa

Coach Warszawa PsychoMedic.pl

Coach Warszawa PsychoMedic.pl

Coach: specjalista z dziedziny wspierania, prowokowania rozwój umiejętności, np. efektywnego osiągania celów, zaspokajania potrzeb, usprawniania procesów uczenia się, optymalizacji działań i organizacji czasu. Pomaga w rozpoznawaniu i rozwoju wewnętrznych zasobów.
Coaching nie może być stosowany zamiast psychoterapii. Ma za zadanie pomóc zdrowym osobom osiągać bardziej skutecznie swoje przedsięwzięcia w życiu osobistym i zawodowym, zarówno biznesowe jak i projektowe.

Nasi specjaliści to kreatywni ludzie, piszą liczne publikacje naukowe, popularnonaukowe, udzielają wywiadów w mediach. W poradni PsychoMedic.pl szczególnie dbamy, aby osoby pracujące z nami były uznawanymi specjalistami w swoje dziedzinie. Nasi specjaliści ukończyli specjalistyczne rekomendowane szkolenia przez International Coach Federation oraz posiadają szeroką praktykę zawodową.

Praca z naszymi coachami ma na celu pomóc Tobie w określeniu:
1. Co chcesz osiągnąć? Jaki jest Twój cel?
2. Jak sytuacja wygląda na dziś? W jakim miejscu jesteś teraz? – Badanie rzeczywistości
3. Jakie drogi prowadzą do realizacji celu? Jakie masz możliwości- wewnętrzne, zewnętrzne?
4. Jaką drogę chcesz wybrać? Jakie przeszkody mogą spotkać Cię na niej? Jak możesz sobie z nimi poradzić?

Jak wyglądają spotkania coachingowe?

  • Pierwsze spotkanie jest spotkaniem określającym cel współpracy, jej ramy formalne a także sposoby pracy. Coach będzie chciał się jak najwięcej dowiedzieć o Twoich potrzebach i oczekiwaniach odnośnie wspólnej pracy, a także o problemie z jakim się zjawiasz. Problem wspólnie przekujecie na cele, wokół których będzie koncentrowała się wasza wspólna praca. W zależności od tego coach oszacuje ilość potrzebnych sesji do osiągnięcia rezultatów, częstość sesji, sposoby płacenia za sesje, formy dalszych spotkań, opowie o warunkach skutecznego coachingu. Wspólnie z coachem ustalisz Twój cel główny oraz cel dotyczący bieżącego spotkania. Cel będziesz układał zgodnie z najefektywniejszą metodą SMART (gdzie cel jest szczegółowy, mierzalny, atrakcyjny, realny, określony w czasie). Ważne aby był on zależny od Ciebie – nie pomożemy zmienić Ci Twojego szefa, ale pomożemy zmienić Twój sposób współpracy z nim. Będziemy z Tobą pracować abyś bardziej realnie określał cele, co jest gwarancją jego osiągnięcia i Twojej satysfakcji.
  • Kolejnym etapem wspólnej pracy jest dokładne wspólne przyjrzenie się miejscu, w którym teraz jesteś. Co już zrobiłeś, aby osiągnąć cel, co było skuteczne a co nie? Jakie masz zasoby a jakich Ci brakuje, aby osiągnąć cel? Coach pomoże zobaczyć, jakie przekonania, emocje, schematy myślenia i działania utrudniały do tej pory osiągnięcie Twojego celu. Coach okiem z zewnątrz pomoże zobaczyć, jak wygląda realnie Twoja sytuacja.
  • Następnie przejdziecie do etapu generowania pomysłów osiągnięcia celu. Tu nie ma złych pomysłów, tu coach wesprze Cię metodami kreatywnego tworzenia bazy rozwiązań.
  • Po tym etapie wybierzecie najlepsze rozwiązanie i skonstruujecie plan działania. Opracujecie rozwiązania na prawdopodobne przeszkody, jakie mogą się pojawić. Coach będzie Cię motywował do podjęcia pierwszych kroków prowadzących do realizacji celu –  co konkretnie, w jakiej kolejności i kiedy powinieneś zrobić, aby zoptymalizować swoje działanie. Ustalisz wspólnie z coachem twoje zadanie domowe. Podczas kolejnych spotkań będziesz z coachem pracował nad przeszkodami i trudnościami, jakie pojawiły się na drodze do realizacji Twojego celu. Będziecie na bieżąco analizować przebieg waszej współpracy.

Przedstawiony schemat współpracy z naszym coachem jest ramowy i orientacyjny. Każdy coach pracuje indywidualnie ze swoim klientem, dobierając do niego najefektywniejszy sposób pracy.

Jeśli coach zdiagnozuje, że problem Twój tkwi głębiej pokieruje Cię do specjalisty, który pomoże Ci w jego rozwiązaniu.

Wszyscy pracownicy poradni PsychoMedic.pl troszczą się, abyś czuł się u nas komfortowo.

Przyjazna atmosfera, specjaliści, którzy są pasjonatami swojej pracy, uśmiechnięci  pracownicy recepcji, to tylko niektóre z naszych zalet, które sprawiły, że jesteśmy poradnią obdarzoną zaufaniem naszych klientów/pacjentów. Dyskrecja udzielanej Tobie pomocy jest dla nas bardzo ważna.

Proponowane sesje coachingowe (1,5h) wpierające rozwój osobisty prowadzone przez Agnieszkę Gudzowatą
1.Zaplanuj najlepszą dla siebie ścieżkę kariery zawodowej.
2.Jak skutecznie wyznaczać i osiągać cele?
3.Jak się zmotywować gdy motywacji brak?
4.Asertywność.
5.Komunikacja w relacji – jak ulepszyć związek.
6.Praca nad ograniczającymi, toksycznymi przekonaniami.
7.Znalezienie misji życiowej, celu życiowego.
8.Skuteczna autoprezentacja.

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


dr Izabela Jagas

Patrycja 2021-03-25

Oceniam na 5.


dr Igor Gaj

Julia 2021-03-16

Oceniam na 5.


dr Dariusz Miękisz
dr Dariusz Miękisz

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Bartłomiej 2021-04-08

Oceniam na 5.