lek. Kinga Kończak – Psychiatra Poznań

OPINIE
G W 2025-01-22
Miła rozmowa. Łatwo wczuwa się w myśli pacjenta.
Tutak Dariusz 2025-01-14
Pozytywna
Maciej 2024-12-17
Profesjonalne podejście do pacjenta
Borowska Anna 2024-11-27
Rozmowa przebiegła pomyślnie
OPIS

lek. Kinga Kończak – Psychiatra Poznań

 

Lekarz specjalista psychiatra.

Konsultuje osoby dorosłe.

Pracuje z pacjentami od 2019 roku.

 

Jestem zwolennikiem całościowego rozpatrywania osoby z wszelakimi zaburzeniami psychicznego, celem poprawy jakości i komfortu jej życia.

 

Doświadczenie

  • Oddział Afektywny Kobiecy, Centrum Zdrowia Psychicznego im. Jana Pawła II w Poznaniu,
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego, CZP HCP w Poznaniu,
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych w Poznaniu,
  • Praca w Poradni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy,
  • Specjalność: Psychiatra Bydgoszcz.

 

Wykształcenie

  • Studia na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
  • Staż podyplomowy w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, a następnie Lekarski Egzamin Państwowy,
  • Państwowy Egzamin Specjalistyczny z Psychiatrii,
  • Tytuł specjalisty psychiatrii.

 

Dodatkowe szkolenia

  • Międzynarodowy Kongres Psychiatria Medforum w Wiśle,
  • Zjazd Psychiatrów Polskich w Łodzi,
  • Farmakoterapia, psychoterapia i rehabilitacja zaburzeń afektywnych – konferencja w Krakowie,
  • Łódzkie Warsztaty Psychogeriatryczne.

 

Specjalizuje się w

 

Posiada uprawnienia do wystawiania

  • Recept,
  • Zwolnień lekarskich ZUS ZLA,
  • Zaświadczeń dotyczących stanu zdrowia.

Zaświadczenia specjalistyczne są dodatkowo płatne. Szczegóły w cenniku.

Naszych specjalistów polecają pacjenci
.
mgr Makara Karina

Psycholog diagnosta dorosłych

Umów wizytę

Pani Karina cały proces diagnostyczny przeprowadziła rzetelnie i w sympatycznej atmosferze. Dużą zaletą jest to, że przy diagnozowaniu ADHD został przeprowadzony cały komplet badań, oraz zebrany został obszerny wywiad. Jeżeli ktoś szuka specjalistki od ADHD to serdecznie polecam.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Spotkanie odbyło się w spokojnej, życzliwej atmosferze, co pozwoliło mi swobodnie opowiedzieć o swoich trudnościach. Pan doktor wykazał się dużą empatią, uważnością oraz profesjonalizmem, dokładnie wyjaśnił proponowane leczenie i odpowied...

Polecam, świetna specjalistka

Przewijanie do góry