Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr n.med. Elżbieta Sztamska – Neurolog Łódź

dr n.med. Elżbieta Sztamska – Neurolog Łódź

Neurolog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr n.med. Elżbieta Sztamska – Neurolog Łódź

Lekarz specjalista neurolog. Obecnie Kierownik Oddziału Neurologicznego i Oddziału Udarowego w Szpitalu PCM w Pabianicach. Pracuje w szpitalu od blisko 23 lat.

Doświadczenie zawodowe rozpoczęła w Oddziale Neurologicznym w WSS im. Kopernika w Łodzi. Przez kolejnych ponad 10 lat była Ordynatorem Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym w WSS im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu. Pracowała również w poradni neurologicznej i jako konsultant neurolog w oddziałach chorób zakaźnych w WSS im. dr Wł.Biegańskiego w Łodzi. Przez wiele lat zajmowała się leczeniem immunomodulującym chorych ze stwardnieniem rozsianym.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, dyplom lekarza otrzymała z wyróżnieniem. Wcześniej ukończyła Wydział Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Łódzkim, uzyskując z wyróżnieniem dyplom magistra biologii w zakresie neurofizjologii.

Ma bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Oferuje specjalistyczną pomoc po przebytych udarach mózgu, w zakresie chorób naczyniowych mózgu, bólów głowy, zawrotów głowy, bólów kręgosłupa, padaczki, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, choroby Alzheimera, miastenii i innych chorób nerwowo-mięśniowych.

Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w dziedzinie neuroangiologii. Wiele lat poświęciła pracy naukowej nad unaczynieniem ośrodkowego układu nerwowego. Jest autorką publikacji naukowych. Brała udział w licznych badaniach klinicznych. Uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach neurologicznych.

Posiada uprawnienia do :
-wystawiania recept na leki refundowane,
-wystawiania zwolnień lekarskich,
-wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Przemysław Wielochowski

Remigiusz 2021-06-11

Przeczytalem wczesniej same dobre opinie o p. Doktorze. Moja jest oczywiscie taka sama - lekarz bardzo "pro-pacjencki'. Wszystko w należytym porządku.


dr Monika Lis-Szymczak

Angelika 2021-05-11

Oceniam na 5


dr Aleksandra Topolewska-Wochowska

Klaudia 2021-07-13

Pani Doktor jest niesamowita, potrafi wysłuchać, porozmawiać i doradzić. Jest bardzo kompetentna i zna się na swojej profesji.