Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Aleksandra Mrugalska – Psychoterapeuta Warszawa

mgr Aleksandra Mrugalska – Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Aleksandra Mrugalska – Psychoterapeuta uzależnień Warszawa


Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, specjalistka psychoterapii uzależnień, specjalistka interwencji kryzysowej

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi także z podwójną diagnozą. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w specjalistycznych placówkach a także w trakcie licznych staży. Ukończyła szereg szkoleń dotyczących tematyki uzależnień, psychologii kryzysu oraz psychotraumatologii.

Jest autorką strategii pracy interwencyjnej skierowanej do osób zażywających substancje psychoaktywne ryzykownie lub szkodliwie. Dąży do dostosowania strategii pomocy do potrzeb klienta. Skupia się na indywidualnym podejściu do każdego.

Prowadzi aktywną działalność naukowo badawczą. Jest autorką artykułów i badań dotyczących zagadnienia przełomu połowy życia. Współautorka Kwestionariusza przełomu połowy życia KPPŻ. W pracy badawczej koncentruje się na wypracowaniu konstruktywnych sposobów radzenia sobie ze stresem i dążeniem do dobrostanu psychologicznego. Współpracowała z dwiema uczelniami wyższymi w zakresie dydaktyki.
Posiada uprawnienia pedagogiczne.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Beata Krzypkowska

Adam 2022-01-09

Oceniam na 5


mgr Monika Rakowska

Sławomir 2022-05-10

Oceniam na 5


mgr Klaudia Kostecka

Adam 2021-09-10

Oceniam na 5