Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Aleksandra Wardach – Psycholog diagnosta Warszawa

mgr Aleksandra Wardach – Psycholog diagnosta Warszawa

Psycholog dzieci i młodzieży, Diagnosta
OPINIE
Specjalista nie posiada jeszcze opinii. Zapraszamy do dodania opinii po umówieniu wizyty przez stronę i jej odbyciu w Klinice.
OPIS

mgr Aleksandra Wardach – Psycholog diagnosta Warszawa

 

Psycholog, diagnosta i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia.

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektycznej i Behawioralnej (PTDBT).

 

Punktem wyjścia jest dla mnie poczucie bezpieczeństwie klienta.
Ważne jest dla mnie udzielenie pomocy dostosowanej do problemu i potrzeb klienta i jego rodziny, a także przekazania aktualnej wiedzy.

Doświadczenie:

 • Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami.
 • Współpracowała m.in. z Poradnią dla Osób z Autyzmem Dziecięcym w Józefowie i Poradnią Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, Fundacją SYNAPSIS, oraz innymi ośrodkami diagnostyczno-terapeutycznymi.

Wykształcenie:

 • W trakcie czteroletnich studiów podyplomowych w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (Uniwersytet SWPS). Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
 • Ukończyła studia podyplomowe – Psychologia śledcza w praktyce operacyjnej i procesowej(Uniwersytet SWPS).
 • Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie, o specjalności psychologia
  kliniczna i neuropsychologia.

 

Dodatkowe szkolenia:

Ukończyła liczne szkolenia zawodowe z zakresu metod pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju, diagnozy funkcjonalnej, Treningu Umiejętności Społecznych, metod komunikacji alternatywnej i wspomagającej, oraz metod diagnostycznych m.in. ADOS 2 w badaniach klinicznych, Skala Inteligencji Stanford – Binet 5, IDS-2, PEP-3-PL.
Poniżej tytuły kilku z nich:

 • Szkolenie “Stosowanie i interpretowanie Skal Inteligencji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży IDS-2” Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,
 • Szkolenie “Stosowanie Profilu Psychoedukacyjnego, Wydanie 3, Wersja polska (PEP-3-PL) w diagnozie funkcjonalnej dzieci ze spektrum autyzmu” EduProf,
 • Szkolenie uprawniające do posługiwania się „Skalą Inteligencji Stanford – Binet 5” Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych,
 • „Terapia Behawioralna w Teorii i Praktyce – kurs III-modułowy” Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej.

 

Zakres udzielanego wsparcia:

 • Zajmuje się diagnozą zaburzeń wieku rozwojowego (m.in. zaburzenia ze spektrum autyzmu, ADHD, zaburzenia emocji i zachowania), funkcji poznawczych i intelektu, diagnozą psychologiczną osób dorosłych.
 • Prowadzi terapię osób dorosłych oraz młodzieży m.in. z zaburzeniami neurorozwojowymi (spektrum autyzmu, ADHD), zmagających się z problemami z zakresu zaburzeń lękowych (PTSD, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, fobie specyficzne, lęk uogólniony, napady paniki, fobia społeczna), zaburzeń nastroju (zaburzenia depresyjne, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeń osobowości. Współpracuje także z osobami w trakcie kryzysów życiowych.
 • Udziela wsparcia i konsultacji psychologicznych oraz rodzicielskich.

 

Publikacje:

 • Zeszyt “Narodziny rodzeństwa” w ramach czasopisma „Emocje w przedszkolu”.
Naszych specjalistów polecają pacjenci
lek. Kamińska Agnieszka

Natalia 2023-05-31

Oceniam na 5

lek. Dulko Stanisław

pacjent 2023-06-02

Oceniam na 5