Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Jolanta Szymczyk – Psychoterapeuta Psychodynamiczny Warszawa

mgr Jolanta Szymczyk – Psychoterapeuta Psychodynamiczny Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Jolanta Szymczyk – Psychoterapeuta Psychodynamiczny Warszawa

 

Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych w nurcie psychodynamicznym.

Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, mających zaburzenia osobowości i zaburzenia nerwicowe oraz przejawiających trudności emocjonalne w relacjach a także chcących pracować nad własnym rozwojem osobistym i zawodowym. 

 

Ukończyła czteroletnie studia z psychoterapii indywidualnej i grupowej w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) oraz specjalistyczne kursy z zakresu form i metod pracy terapeutycznej. Brała udział w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych dotyczących integracji i skuteczności psychoterapii. Absolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Odbyła staże psychoterapeutyczne: w Ośrodku Zdrowia Psychicznego „Synapsis” Zespołu Opieki Zdrowotnej w Warszawie i w Ośrodku Terapii i Rozwoju Osobowości Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie oraz w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zdobyła doświadczenie zawodowe między innymi w Ośrodku Oparcia Społecznego dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Warszawie oraz w Pracowni Terapeutycznej w Warszawie.

 

Jest autorką programu Studium Rozwoju Osobistego adresowanego do psychologów (w tym współrealizatorką treningów intrapersonalnych i interpersonalnych). Ukończyła własną psychoterapię indywidualną oraz grupową (Self-Experience) w nurcie psychodynamicznym pod kierunkiem certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji w nurcie psychodynamicznym u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kieruje się Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n. med. Stanisław  Dulko

Josef 2022-04-01

Oceniam na 5


lek. Kajetan Korzeniewski

Szymon 2022-06-09

Oceniam na 5


lek. Sylwia Rogowska

Rafał 2022-03-15

Oceniam na 5