Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeLeczenie Parkinsona Warszawa i Łódź

Leczenie Parkinsona Warszawa i Łódź

Leczenie Parkinsona Warszawa i Łódź

Leczenie Parkinsona Warszawa i Łódź

Choroba Parkinsona zbiera ogromne żniwo wśród osób starszych, ale zdarza się również, że pierwsze objawy pojawiają się nawet około 40 roku życia. Szacuje się, iż w Polsce na tę chorobę cierpi nawet 13 697 642 osób. Niestety, współczesna medycyna nie zna ani przyczyny choroby Parkinsona, ani sposobu na jej całkowite wyleczenie. Zna jednak wiele sposobów, by zahamować jej rozwój i umożliwić choremu pełne cieszenie się życiem jeszcze przez długi czas. Do osiągnięcia tego celu konieczne jest spełnienie dwóch warunków, którymi są: wczesne rozpoznanie choroby i szybkie wdrożenie leczenia. Kluczową sprawą do ich osiągnięcia jest trafienie do dobrego, wykwalifikowanego lekarza, takiego jak nasi specjaliści z Psychomedic, którzy przyjmują w Warszawie i w Łodzi.

Leczenie Parkinsona Warszawa i Łódź – kiedy zgłosić się do lekarza?

Pierwsze objawy choroby Parkinsona bywają czasami bagatelizowane przez chorych, a nawet przez niektórych lekarzy. Winą za ich występowanie obarcza się „zwykłe starzenie się”. Jeśli jednak zauważyłeś u siebie lub bliskiej osoby opisane poniżej objawy, nie lekceważ ich! Wczesne rozpoznanie to szansa na dłuższe i szczęśliwsze życie! Do objawów choroby Parkinsona należą:

  • okresowe drżenie ręki
  • ból barku
  • mikrografia (pisanie małymi literami)
  • problemy z balansowaniem jedną z kończyn górnych
  • zaczepianie jedną nogą o nierówne podłoże
  • spowolnienie ruchów
  • drżenie spoczynkowe
  • sztywność mięśniowa
  • zaburzenia stabilności i postawy ciała

Te objawy nie muszą pojawić się jednocześnie! Zwykle choroba postępuje powoli, dlatego, nawet jeśli doświadczyłeś tylko kilku z nich, powinieneś jak najszybciej udać się do lekarza!

Nasi lekarze pomogli już wielu osobom z chorobą Parkinsona. Wiedzą, na co zwracać uwagę i jak odróżnić tę chorobę od innych mających podobne objawy. Opowiedz o swoich problemach naszemu lekarzowi, a zostaniesz skierowany na specjalistyczne badania i otrzymasz szybką i fachową diagnozę. Jeśli okaże się, że cierpisz na chorobę Parkinsona, nie traktuj jej jak wyroku! Dzięki dobraniu odpowiedniej metody leczenia farmakologicznego i/lub operacyjnego w połączeniu z rehabilitacją masz szansę znacznie spowolnić rozwój choroby.
W Psychomedic nie musisz czekać wiele dni na wizytę u specjalisty. Z lekarzem możesz spotkać się nawet tego samego dnia! Nasi lekarze to wykwalifikowani specjaliści nieustannie biorący udział w szkoleniach z nowoczesnych metod leczenia, którzy cieszą się uznaniem wśród pacjentów i dobrą opinią. Nie czekaj dłużej i umów się już dziś!

 

 

 

Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


PsychoMedic.plPsychoMedic.pl

Zadzwoń – Umów się – Przyjdź – Pomożemy Tobie zmienić Twoje życie

 

Specjaliści pomagający w tych trudnościach w Warszawie:

Please specify image url

Jakub Sienkiewicz, dr n.med.

Specjalista neurolog, doktor nauk medycznych w dziedzinie neurologii. Pracę w zawodzie lekarza rozpoczął w roku 1986 w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizacja: zaburzenia ruchowe (choroba Parkinsona i parkinsonizm innego pochodzenia, drżenie samoistne, zespół niespokojnych nóg, dystonia, pląsawica, choroba tików, dyskinezy polekowe), neurologia ogólna (bóle głowy, choroba Alzheimera i otępienie w innych schorzeniach, zawroty i zaburzenia równowagi).

Czytaj więcej…

Lekarz neurolog
Please specify image url

Bożena Kłysz, dr n.med.

Specjalizuje się w leczeniu chorób neurologicznych a w szczególności bólów głowy, w tym migreny i bólu o typie napięciowym, bólów kręgosłupa i innych zespołów bólowych, zawrotów głowy, zaburzeń ruchowych, w tym choroby Parkinsona, drżenia, dystonii, choroby Alzheimera i innych zespołów otępiennych, udaru mózgu, spastyczności, stwardnienia rozsianego, padaczki. Posiada doświadczenie w leczeniu schorzeń neurologicznych toksyną botulinową (spastyczność, dystonia, migrena przewlekła).

Czytaj więcej…

Neurolog
Please specify image url

Magdalena Podbrożna, Dr

Specjalista neurolog z 15-letnim stażem pracy. Przyjmuje pacjentów dorosłych jak i młodzież od 16 rz. Posiada również duże doświadczenie w pracy w poradniach neurologicznych, szczególnie w diagnostyce i leczeniu bólów, zawrotów głowy, zespołów bólowych kręgosłupa tzw.korzonki, padaczki również lekoopornej, parkinsonizmu oraz zespołów otępiennych. Konsultacje online, wykonuje wizyty domowe. Consultation in english.

Czytaj więcej…

Neurolog
Please specify image url

Martyna Wypych, dr n.med.

Lekarz specjalista neurolog z ponad 15-letnim stażem pracy. Oferuje specjalistyczną pomoc w zakresie leczenia przewlekłych bólów głowy, bólów kręgosłupa, chorób naczyniowych mózgu, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, choroby Alzheimera, padaczki oraz chorób nerwowo-mięśniowych.

Czytaj więcej…

Lekarz neurolog
Please specify image url

Nina Dziarmaga-Piasecka, dr

Lekarz specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem szpitalnym i ambulatoryjnym. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu bólów głowy (migrenowych i napięciowych), zawrotów głowy, bólów kręgosłupa, leczeniu bólu przewlekłego, zab. krążenia mózgowego, zespołów otępiennych, Ch. Parkinsona, neuropatii obwodowych, tężyczki.

Czytaj więcej…

Lekarz neurolog
Please specify image url

Izabela Kulawik, dr

Lekarz specjalista neurolog.Pracuje zawodowo od ponad 20 lat. Od 1995r. asystent Kliniki Neurologii CSK MSWiA w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu ambulatoryjnym, obecnie pracuje jako główny konsultant na oddziały neurologiczne w Przyklinicznej Poradni Neurologicznej CSK MSWiA.Leczy dorosłych i młodzież od 16 r.ż.

Czytaj więcej…

Neurolog
Please specify image url

Marek Obersztyn, Dr n. med.

Od 1989 roku do chwili obecnej pracuje w I Klinice Neurologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Absolwent specjalistycznych szkoleń w zakresie m.in: hipnozy Ericksonowskiej oraz Neurolingwistycznego Programowania, psychoterapii oraz leczenia stresu.

Czytaj więcej…

Neurolog
Please specify image url

Przemysław Wielochowski, Dr

Diagnostyka, leczenie zachowawcze oraz kwalifikacja do leczenia zabiegowego. Ukończył liczne kursy i staże zawodowe w zakresie neurologii i neuroradiologii interwencyjnej w wiodących europejskich ośrodkach.

Czytaj więcej…

Neurolog

Specjaliści pomagający w tych trudnościach w Łodzi:

Please specify image url

Izabela Czernielewska-Rutkowska, dr n.med.

Specjalista neurologii i elektroencefalografii z wieloletnim stażem pracy w Klinice Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i w leczeniu ambulatoryjnym. Oferuje specjalistyczne leczenie w zakresie schorzeń Centralnego i Obwodowego Układu Nerwowego. Posiada duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu bólów głowy, zawrotów głowy, chorób naczyniowych mózgu, zespołów bólowych kręgosłupa, choroby Parkinsona.

Czytaj więcej…

Neurolog Łódź