Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeSzkolenie „Czy istnieje sposób na udaną psychoterapię?”

Szkolenie „Czy istnieje sposób na udaną psychoterapię?”

CZY ISTNIEJE SPOSÓB NA UDANĄ PSYCHOTERAPIĘ?
Szkolenie mistrzowskie z prof. Czesławem Czabałą
(certyfikowane szkolenie online)

Szkolenie "Czy istnieje sposób na udaną psychoterapię?"

Premiera szkolenia odbyła się 18 czerwca 2022 r.

Co i jak trzeba robić, aby psychoterapia się powiodła?

Niezależnie od tego, czy jesteś/chcesz być terapeutą poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, humanistycznym czy integracyjnym, cel prowadzonej przez Ciebie terapii pozostaje taki sam: pomóc Pacjentowi w pozbyciu się objawów i odzyskaniu świadomego wpływu na swoje życie. Jak od lat wskazują niemal wszystkie badania, kluczowe dla powodzenia psychoterapii jest stworzenie warunków do zmiany przez takie działania terapeutyczne, które wzbudzą nadzieję na możliwość zmiany, pozwolą na zrozumienie dotychczasowych niepowodzeń życiowych i pozwolą na zmiany zachowania.

Prof. dr hab. n. hum. Czesław Czabała, jeden najwybitniejszych autorytetów w dziedzinie pomocy psychologicznej i psychoterapii w Polsce mówi:

psychoterapia jest jedna. Nurtów na całym świecie powstało już kilkadziesiąt, a niektórzy mówią nawet, że kilkaset. Nie oznacza to jednak, że jest set różnych psychoterapii; psychoterapia jest jedna.

Każdy proces psychoterapii ma pewne nieodłączne punkty w swoim przebiegu. W każdej psychoterapii powinny się również pojawić te same elementy, które umożliwiają Pacjentowi dokonanie satysfakcjonującej dla niego zmiany”.

Dla kogo?

Na szkolenie serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy w swojej pracy zawodowej stykają się z ludźmi doświadczającymi cierpienia psychicznego, a przede wszystkim: psychologów i studentów psychologii, psychoterapeutów, lekarzy psychiatrów i innych specjalności, pedagogów, pracowników pomocy społecznej, ośrodków wychowawczych itp.

OBEJRZYJ ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Praktyczny program szkolenia

W trakcie szkolenia mistrzowskiego prof. Czesław Czabała podzieli się ze wszystkimi Uczestnikami swoją wiedzą na temat wspólnych czynników leczących w psychoterapii oraz zadań terapeuty w każdym procesie pracy z Pacjentem – zdobytą w trakcie kilkudziesięciu lat praktyki klinicznej.
Będziesz mógł/a dowiedzieć się:

1. Czy istnieje jedna definicja psychoterapii i jeden “przepis na udaną psychoterapię”?

2. Jakie są wspólne czynniki leczące w każdej psychoterapii – dlaczego takie, a nie inne? Po czym poznać, że w prowadzonej przez nas psychoterapii zachodzą pożądane zjawiska?

3. Czym jest zmiana w psychoterapii – jak pracować z Pacjentem nad jego motywacją do zmiany i jak stworzyć warunki do tego, aby mógł w naszym gabinecie pracować nad realizacją swoich celów?

4. Wystarczająco dobra relacja terapeutyczna: jakie są zadania terapeuty i zasady budowania więzi z Pacjentem?

5. Jaki wpływ mogą mieć techniki terapeutyczne na powodzenie prowadzonego przez nas procesu?


Proces właściwie poprowadzonej psychoterapii – ze szczególnym uwzględnieniem zjawiska pożądanej zmiany w psychoterapii – zostanie przedstawiony na prawdziwych przykładach z praktyki Prowadzącego.

Szkolenie poprowadził prof. dr hab. n. hum. Czesław Czabała

Please specify image url

Czesław Czabała, prof. dr hab. n. hum.

Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii, profesor zwyczajny w Katedrze Psychologii Klinicznej w Instytucie Psychologii Akademii Pedagogiki Specjalnej (APS). Zasiadał w IMPHA – Europejskim Zespole Ekspertów ds. Promocji Zdrowia Psychicznego. Ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w pomocy ludziom doświadczającym kryzysów osobistych i zaburzeń zdrowia psychicznego. Jest autorem ogromnej liczby publikacji na temat pomocy psychologicznej i psychoterapii indywidualnej, par oraz rodzin, zdrowia psychicznego, promocji zdrowia psychicznego. Aktualnie jest jednym z najdłużej praktykujących i najbardziej doświadczonych psychologów i psychoterapeutów w kraju.

Co zyskam wykupując dostęp do szkolenia?

W cenie zawierają się:
dostęp do nagrania 3-godzinnego szkolenia przez 90 dni od daty otrzymania wiadomości z dostępem do nagrania;
imienny certyfikat uczestnictwa – certyfikat otrzymują nie tylko osoby, które biorą udział w szkoleniu „na żywo”, ale również te, które korzystają z nagrania archiwalnego;
zaproszenie do zamkniętej grupy „Społeczność Akademii Terapeuty” na portalu Facebook.

Jak uzyskam dostęp do szkolenia?

1. Dokonaj zakupu za pośrednictwem formularza DotPay , wpisując w polu „Kwota transakcji” cenę szkolenia (99 PLN)
oraz w polu „Opis transakcji”: Akademia Terapeuty. Czy istnieje sposób na udaną psychoterapię? Szkolenie mistrzowskie z prof. Czesławem Czabałą.

2.
Wiadomość e-mail z dostępem do nagrania otrzymasz w najbliższy czwartek przypadający po dniu, w którym dokonałeś_aś zakupu. Wysyłkę nagrań do osób, które wykupiły dostęp szkolenia realizujemy tylko raz w tygodniu, właśnie w czwartek.

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW

„Gorąco polecam.
Omówienie tematu, zagadnień
na podstawie studium przypadku pacjenta.”

EDYTA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Plusy szkolenia:
zasób wiedzy, sposób prezentacji komunikacja.”

JOANNA
UCZESTNIK SZKOLENIA

„Przykłady z życia, duża wiedza teoretyczna i praktyczna.”

UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Praktyczne informacje. Warto brać udział w szkoleniach Akademii Terapeuty są praktyczne, interesujące – zarówno tematy jak i prowadzenie.”

MONIKA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Do plusów szkolenia zaliczam merytorykę i case study”

AGATA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

Zapoznaj się z materiałami udostępnianymi w wydarzeniu na Facebooku.

Sprawdź inne szkolenia Akademii Terapeuty

Masz pytania?

W razie trudności w dokonaniu płatności, pytań lub wątpliwości
prosimy o wiadomość na adres e-mail: akademiaterapeuty@psychomedic.pl