Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeSzkolenie „Terapia schematów w leczeniu zaburzenia osobowości typu borderline”

Szkolenie „Terapia schematów w leczeniu zaburzenia osobowości typu borderline”

TERAPIA SCHEMATÓW W LECZENIU ZABURZENIA OSOBOWOŚCI TYPU BORDERLINE
(certyfikowane szkolenie online)

 Terapia schematów leczeniu zaburzenia osobowości typu borderline

Premiera szkolenia miała miejsce 25 czerwca 2022 r.

To szkolenie, na którym nauczysz się badać i łagodzić trudności doświadczane przez osoby z zaburzeniami osobowości, wykorzystując założenia terapii schematów (ST). Wzbogacisz swój warsztat o konkretne metody i techniki, które dają świetne rezultaty nawet w przypadku „najtrudniejszych” Pacjentów.

Terapia schematów jest uznawana za przełom w nowoczesnym leczeniu trudności i zaburzeń psychicznych. Czerpie z założeń terapii poznawczo-behawioralnej CBT, psychodynamicznej oraz Gestalt. Sposób myślenia oraz metody ST umożliwiają dotarcie do źródeł problemu i dogłębne przepracowanie najgłębiej zakorzenionych wzorców Pacjenta, przy jednoczesnej pracy nad szybkim zniesieniem objawów. Terapia schematów jest polecana szczególnie osobom wywodzącym się z rodzin głęboko dysfunkcyjnych oraz tym, w przypadku których wcześniejsze procesy terapeutyczne nie przyniosły oczekiwanych efektów – zwłaszcza osobom z zaburzeniem osobowości typu borderline. Bardzo wysoka skuteczność metod terapii schematów w leczeniu zaburzeń osobowości sprawia, że budzą one zainteresowanie zarówno wśród doświadczonych psychoterapeutów, jak i tych, którzy stawiają pierwsze kroki w zawodach pomocowych.

Praca z Pacjentami z zaburzeniem osobowości typu borderline oraz terapia schematów to dwa zagadnienia, o których poruszenie najczęściej proszą nas w ankietach ewaluacyjnych Uczestnicy wcześniejszych szkoleń z cyklu Akademia Terapeuty. Szkolenie z Pawłem Górnym odpowiada na te potrzeby i umożliwi wszystkim zainteresowanym poznanie najskuteczniejszych metod pracy z osobami doświadczającymi zaburzenia borderline, uważanego za jedno z najtrudniejszych do terapii.

Dla kogo?

Na szkolenie szczególnie serdecznie zapraszamy psychologów i studentów psychologii, przyszłych i obecnych psychoterapeutów, lekarzy psychiatrów oraz wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką terapii schematów i/lub leczenia zaburzeń osobowości.

Praktyczny program szkolenia

1. Rozpoznawanie głęboko zakorzenionych schematów, trybów i potrzeb emocjonalnych u Pacjentów w zaburzeniem osobowości typu borderline;

2. Sposoby budowania relacji terapeutycznej z Pacjentami z pogranicznym zaburzeniem osobowości;


3. Praktyczne założenia terapii schematów w leczeniu osób z zaburzeniami osobowości;


4. Konkretne techniki przydatne w pracy z Pacjentem_ką z zaburzeniem osobowości borderline w nurcie terapii schematów: metoda pracy z krzesłami, metoda reskrypcji w wyobraźni i inne.

Szkolenie prowadził Paweł Górny

Please specify image url

Paweł Górny, mgr

Psycholog, psychoonkolog kliniczny, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny oraz zaawansowany psychoterapeuta schematów certyfikowany przez International Society of Schema Therapy Pierwszy w Polsce grupowy terapeuta schematów. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej i dydaktycznej. Specjalizuje się w pracy z osobami z zaburzeniem osobowości typu borderline.

Co zyskam wykupując dostęp do szkolenia?

W cenie zawierają się:
nagranie 3-godzinnego szkolenia przez 90 dni od daty otrzymania wiadomości z dostępem do nagrania;
imienny certyfikat uczestnictwa – szkolenia organizowane w ramach Akademii Terapeuty PsychoMedic.pl są certyfikowane, a certyfikat otrzymują nie tylko osoby, które biorą udział w szkoleniu „na żywo”, ale również te, które korzystają z nagrania archiwalnego;
zaproszenie do zamkniętej grupy „Społeczność Akademii Terapeuty” na portalu Facebook;
materiały dodatkowe przygotowane przez Prowadzącego.

Jak uzyskam dostęp do szkolenia?

1. Dokonaj zakupu za pośrednictwem formularza DotPay , wpisując w polu „Kwota transakcji” cenę szkolenia (99 PLN)
oraz w polu „Opis transakcji”: Akademia Terapeuty. Terapia schematów w leczeniu zaburzenia osobowości typu borderline.

2.
Wiadomość e-mail z dostępem do nagrania otrzymasz w najbliższy czwartek przypadający po dniu, w którym dokonałeś_aś zakupu. Wysyłkę nagrań do osób, które wykupiły dostęp szkolenia realizujemy tylko raz w tygodniu, właśnie w czwartek.

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW

„Bardzo merytoryczne szkolenie, dużo przykładów, scenka ilustrująca technikę pracy z pacjentem, ogromna wiedza i zaangażowanie prowadzącego! :)”

OSKAR KOWALSKI
UCZESTNIK SZKOLENIA

„Super szkolenie. Dużo wiedzy praktycznej. Do plusów szkolenia zaliczam: prezentacje, dialog z prowadzącym i możliwość dopytywania; prowadzący są cały czas w temacie, ponieważ pracują klinicznie.”

UCZESTNIK SZKOLENIA

„W trakcie szkolenia prowadzący prezentował ćwiczenia – fenomenalny pomysł. Polecana duża liczba literatury – jeden z najważniejszych elementów szkolenia. Do plusów zaliczam: fakt, że szkolenie jest nagrywane i można je sobie ponownie odsłuchać, powtórzyć i przypomnieć materiał; w przypadku szkolenia dot. schematów poznawczych możliwość zadawania pytań prowadzącemu i duża otwartość na odpowiadanie na nie. Doskonały prowadzący, świetne praktyczne szkolenie.”

UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Plusy szkolenia: przystępny przekaz; przykłady podawane przez prowadzącego; gotowość do odpowiedzi na pytania słuchaczy, tak by były wyczerpujące; przekazywane informacje były usystematyzowane, konkretne. Dziękuję za wykład. To był wartościowo spędzony czas.”

UCZESTNICZKA SZKOLENIA

Zapoznaj się z materiałami udostępnianymi w wydarzeniu na Facebooku.

Sprawdź inne szkolenia Akademii Terapeuty

Szkolenie Terapia schematu i dialog motywujacy w leczeniu zaburzen osobowosci
Szkolenie Terapia schematu w pracy z osobami dotknietymi parentyfikacja w dziecinstwie
Szkolenie Borderline: Wyzwania w pracy z pacjentem z pogranicza
Szkolenie Borderline w praktyce psychoterapeuty - strategie pracy terapeutycznej i rola relacji terapeutycznej

Masz pytania?

W razie trudności w dokonaniu płatności, pytań lub wątpliwości
prosimy o wiadomość na adres e-mail: akademiaterapeuty@psychomedic.pl