Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homelek. Monika Tarpiłowska – Psychiatra Łódź

lek. Monika Tarpiłowska – Psychiatra Łódź

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

lek. Monika Tarpiłowska – Psychiatra Łódź

 

Specjalista psychiatra. Konsultuje młodzież od 13 r.ż. oraz dorosłych. 

Leczy pacjentów od 2009r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką oraz Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy. Absolwentka Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2009). Od dnia uzyskania dyplomu lekarskiego oficer-lekarz Wojska Polskiego. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

 

Obecnie kończy studia doktoranckie z zakresu psychiatrii na UM w Łodzi. W pracy naukowej zajmuje się zjawiskiem szeroko rozumianej stygmatyzacji chorób i zaburzeń psychicznych. Specjalizuje się w pomocy osobom zatrudnionym w służbach mundurowych (żołnierze, policjanci, strażacy, funkcjonariusze służby więziennej) ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń mających związek ze służbą.  W obszarze zainteresowań Pani Doktor znajdują się zagadnienia szeroko pojętej traumy w szczególności temat PTSD. Ukończyła między innymi „Kurs pomocy psychologicznej i interwencji dla osób w kryzysie i traumie”, „Działania medyczne w sytuacji aktów terroru” w Wojskowym Instytucie Medycznym i „Podstawy psychoonkologii z elementami terapii wspierającej i Simontona”.

 

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Ukończyła m.in. szkolenie personelu medycznego w zakresie psychoonkologii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Zajmuje się również problematyką psychodietetyki, dietoterapii i dietetyki klinicznej. Ukończyła szereg kursów m.in. „Diet coaching” w Akademii Dietetycznie Poprawni funkcjonującej przy Poradni Zdrowego Odżywiania w Warszawie.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Agnieszka Jamroży

Dominik 2022-05-18

Oceniam na 5


dr n. med.  Marzena Przybył

Marta 2022-04-11

Oceniam na 4


mgr Barbara  Goner

Jakub 2022-05-02

Oceniam na 5