Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Monika Dziak – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Monika Dziak – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Monika Dziak – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

 

Psycholog, psychoterapeuta młodzieży od 13 r.ż. oraz dorosłych

„W pracy psychoterapeuty najważniejsze jest dla mnie podejście do klienta. Staram się, aby każda osoba czuła się podczas sesji akceptowana w pełni, bez obawy o bycie ocenianą.”

Jako psychoterapeuta pracuje w podejściu integracyjnym co oznacza, że metody dostosowuje indywidualnie do potrzeb klienta. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji klinicznej u certyfikowanych superwizorów PTP.

 

  • Ukończyła jednolite pięcioletnie studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej SWPS w Warszawie oraz Szkołę Trenerów TROP.
  • Ukończyła czteroletnie szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologia Zdrowia PTP, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.
  • Odbyła staż kliniczny w Oddziale Całodobowym Kliniki Nerwic Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, oraz w Telefonie Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie.
  • Brała udział również w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej.

 

Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych i młodzieży z problemami osobistymi, zaburzenia lękowymi, nastroju, osobowości, poradnictwem psychologicznym oraz wspomaganiem rozwoju osobistego. Wspiera osoby będące w kryzysie egzystencjalnym, mające poczucie utraty sensu, nieradzące sobie ze stresem oraz w relacjach z innymi.
Pomaga w problemach związanych z utratą motywacji, depresją oraz wypaleniem zawodowym – znana jest jej specyfika pracy w małych i dużych firmach handlowych, w korporacjach. Wspiera osoby nie radzące sobie ze stresem, presją, doznające mobbingu w pracy.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med. Krzysztof Staniszewski

Malgorzata 2019-04-01

Jestem zadowolona z pierwszej wizyty u Pana Doktora. Doktor uważnie mnie wysłuchał i zastosował leczenie. Personalnie zdaje się być osobą bardzo ciepla co przynajmniej dla mnie było istotne. P...


dr n. o zdr. Magdalena Malczewska

Renata 2021-05-27

Oceniam na 5


mgr Katarzyna Bogdańska

Marek 2021-04-21

Oceniam na 5.