Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeLeczenie problemów psychicznych w czasie ciąży Warszawa

Leczenie problemów psychicznych w czasie ciąży Warszawa

W klinikach PsychoMedic oferujemy kompleksową pomoc dla młodych mam, które doświadczają takich trudności, jak depresja poporodowa, depresja w trakcie ciąży, lęk przed porodem, czy inne szeroko pojęte problemy psychiczne w ciąży. Warszawa jest lokalizacją, w której posiadamy wiele klinik zlokalizowanych we wszystkich częściach miasta. Pomagamy także w formule online.

W naszych klinikach w Warszawie oraz na psychomedic.online oferujemy mamom kompleksową pomoc psychoterapeutów, psychiatry oraz – w razie potrzeby – ekspertów innych specjalności (m.in. seksuolog, neurolog, endokrynolog, dietetyk).

Leczenie problemów psychicznych w czasie ciąży Warszawa

O ciąży powszechnie mówi się jako o jednym z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety, ale wiemy, że niestety nie zawsze jest to obraz zgodny z rzeczywistością. Od lat wspieramy kobiety, które w okresie oczekiwania na dziecko doświadczają trudności psychicznych, m.in.:

Zaburzenia lękowe i depresyjne w czasie ciąży

Nasi lekarze psychiatrzy są doświadczeni w pracy z kobietami w ciąży. Wiedzą, jak poprowadzić lub zmodyfikować leczenie farmakologiczne w taki sposób, aby poprawić samopoczucie psychiczne mamy, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo rozwijającemu się w jej łonie dziecku. Możesz się zgłosić do nas zarówno w sytuacji, gdy zaczęłaś doświadczać objawów w trakcie ciąży, jak i wtedy, gdy już wcześniej leczyłaś się psychiatrycznie.

 

Trudności życiowe w trakcie ciąży

Być może jesteś w trudnej sytuacji, martwisz się o przyszłość i przerasta Cię sama myśl o macierzyństwie. Pamiętaj, że nie musisz być w tym sama. Nasi psychoterapeuci wesprą Cię, pomogą nabrać sił i bezpiecznie przejść przez okres ciąży i początków bycia mamą.

 

Tokofobia: zaświadczenie do cesarskiego cięcia

Wiemy, że lęk przed porodem naturalnym potrafi być paraliżujący do tego stopnia, że stanowi potencjalne zagrożenie dla rodzącej oraz dziecka. Od lat pomagamy w takich sytuacjach przyszłym matkom i w razie potrzeby wystawiamy zaświadczenia o rozpoznaniu tokofobii ze wskazaniem do cc, które można okazać prowadzącemu ciążę ginekologowi-położnikowi.

 

Wspieramy także mamy już w okresie po narodzinach dziecka

Doskonale znany nam jest temat depresji poporodowej, lęku oraz szeroko pojętych trudności w zaadaptowaniu się do nowej sytuacji i nieraz wykańczającej opieki nad malutkim dzieckiem. Podchodzimy do problemów świeżo upieczonych matek ze zrozumieniem, delikatnością i pełną akceptacją.

Możesz na nas liczyć. Nie będziemy Cię oceniać, lecz zapewnimy Ci dostosowaną do Twojego problemu pomoc na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie, klikając w link. 

Zadzwoń 22-253-88-88