7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homelek. Małgorzata Włoczewska – Psychiatra Dzieci i Młodzieży Warszawa

lek. Małgorzata Włoczewska – Psychiatra Dzieci i Młodzieży Warszawa

OPINIE
Anna Talacha 2025-03-04
Mh 2025-02-22
Świetnie
Dorota Landowska 2025-02-22
Monika 2025-02-17
Marta 2025-02-15
Bardzo kompetentna i uwazna osoba. Mam wrazenie, ze obie z corka zostalysmy wysluchane i zrozumiane, za co dziekuje
Iwona 2025-02-15
Polecamy
Marta 2025-02-10
Kośka Tomasz 2025-02-08
M 2025-01-25
Viktoriia 2025-01-20
Dobry specjalista
Mama 2025-01-18
Super Pani
Sylwia Grudzińska 2024-12-30
Sylwia Wrzodak 2024-12-24
Pani Małgorzatą jest specjalistą, który z uwaga zajmuje się pacjentem. Podpowiada rozwiązania i szuka sposobów żeby pomóc.
Aldona 2024-12-21
Kompetentna, ciepła osoba, dobrze dobrane leki.
Małgorzata 2024-12-16
Pełna profesjonalizmu i życzliwa Pani Doktor. Bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi i nastolatkami. Naprawdę polecam
OPIS

lek. Małgorzata Włoczewska

Psychiatra

Specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, psychoterapeuta.
Przez 20 lat pracowała w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu k/Warszawy, w oddziale psychiatrii, a następnie założyła i kierowała przyszpitalną PZP dla dzieci i młodzieży . W latach 2006-2007 pracowała w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Ukończyła roczny kurs terapii systemowej rodzin pod kierownictwem prof.I.Namysłowskiej oraz czteroletnie szkolenie z psychoterapii w Instytucie Neurologii i Psychiatrii pod kierownictwem prof. M.Kobayashi i prof. J.C.Czabały, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, w pracy terapeutycznej pozostaje pod stałą superwizją.

Diagnozuje i leczy:
-zaburzenia nastroju (depresja, choroba afektywna, myśli samobójcze)
-zaburzenia lękowe (lęk przed separacją „fobia szkolna”, lęk społeczny, mutyzm wybiórczy, uogólnione zaburzenia lękowe, zaburzenia adaptacyjne, PTSD, zespół natręctw (OCD)
-zaburzenia dysocjacyjne
-zaburzenia tikowe
-zespół nadpobudliwości psychoruchowej ( ADHD, ADD)
-zaburzenia odżywiania (jadłowstręt, bulimia)
-zaburzenia zachowania
-całościowe zaburzenia rozwojowe (autyzm, Zespół Aspergera)
zaburzenia osobowości (osobowość borderline)

Posiada uprawnienia do:
-wypisywania recept na leki (w tym refundowanych)
-wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
-wystawiania zaświadczeń lekarskich

Naszych specjalistów polecają pacjenci
15 6451
lek. Włodarczyk Lucjan

M. 2025-02-02

Pan doktor to lekarz przez duże L. Pełen profesjonalizm, a zarazem wyczuwalna empatia i życzliwość w stosunku do pacjenta oraz jego problemów. Dzięki pomocy Pana doktora "wracam do siebie" po bardzo trudnym okresie mojego życia. Oby więcej takich Lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze.

36 5481
lek. Rahnama-Cieślikiewicz Anna
lek. Rahnama-Cieślikiewicz Anna

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

M.W. 2025-02-20

Po kilku wizytach i wdrozonym leczniu u nastolatka z ADHD tylko utwierdzam sie w przekonaniu, ze dobrze trafilismy, poniekad z przypadku. Swietne podejście do rodzicow i pacjenta, duze doswiadczenie i szybka odpowiedz mailowa w awaryjnej sytuacji. Polecam!

34 5598
lek. Stewart Katarzyna
lek. Stewart Katarzyna

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Karolina 2024-12-30

Bardzo empatyczna, uprzejma i życzliwa Pani Doktor.Potrafiła podejść do dziecka spokojnie, a dorosłemu wytłumaczyć jakie są opcje i możliwości. Dodatkowo, nie odliczała czasu wizyty i nie spoglądała nerwowo na zegarek kiedy kończy się wizyta jak to przyszło nam do tej pory doświadcz...