Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr n. społ. Agnieszka Bożek – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

dr n. społ. Agnieszka Bożek – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr n. społ. Agnieszka Bożek – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

 

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia stosowana oraz uzyskała tytuł doktora nauk społecznych w dziedzinie psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Otrzymała szerokie wykształcenie z zakresu poradnictwa psychologicznego, psychoterapii, szkoleń i coachingu, w tym ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Kształciła się także w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (SFA). Uzyskała European Certificat in Psychology (EuroPsy) wydany przez European Federation of Psychologists’ Associations.

 

Posiada doświadczenie w pracy w środowisku klinicznym, akademickim i organizacyjnym, w tym w międzynarodowym. Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywała podczas praktyk, staży m.in na Oddziale Psychiatryczny 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum UJ. Od stycznia 2012 r. pracowała także w gabinetach prywatnych. 

 

W ramach swojej działalności praktycznej od ponad jedenastu lat zajmuje się problematyką dobrego samopoczucia i zdrowia psychicznego. Pomaga pacjentom z zaburzeniami depresyjnymi i innymi zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, związanymi ze stresem i pod postacią somatyczną, zaburzeniami osobowości oraz zaburzeniami snu.

Prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Joanna Bielecka-Jasiocha

Anna 2022-03-09

Wspaniały lekarz. Wsparła nas, wytłumaczyła dokładnie wszystko


dr Małgorzata Buna

Adam 2022-03-28

Oceniam na 5


dr n. społ. Renata Pijarowska

Marta 2021-10-01

Oceniam na 5