Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homelek. Natalia Buczek-Kurowska – Psychiatra dorosłych, dzieci i młodzieży Kraków

lek. Natalia Buczek-Kurowska – Psychiatra dorosłych, dzieci i młodzieży Kraków

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

lek. Natalia Buczek-Kurowska – Psychiatra dorosłych, dzieci i młodzieży Kraków

 

Lekarz specjalista psychiatra. 

Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Psychiatrii Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego CMUJ w Krakowie, uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie. W okresie tym praktykowała w akredytowanych ośrodkach klinicznych oraz ogólnopsychiatrycznych oddziałach szpitalnych.

 

Od kilkunastu lat pracuje z pełnym zaangażowaniem z osobami dorosłymi, ale również z dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się leczeniem różnego rodzaju zaburzeń psychicznych, m.in. zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju czy leczeniem bezsenności. W okresie 2003-2007 odbyła 3-letni kurs terapii poznawczo – behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie. Zdobyte w jego trakcie umiejętności stosuję w diagnostyce i leczeniu.

 

W trakcie kilkuletniej pracy w Oddziale Psychiatrii Dzieci WSSD im. św. Ludwika w Krakowie zdobyła doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami psychicznymi, które następnie wykorzystywała w pracy w poradniach zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży w Krakowie a w ostatnim czasie w Ośrodku dla Osób z Autyzmem „EFFATHA”.

 

Posiada uprawnienia do:

  • wypisywania recept (w tym refundowanych),
  • zwolnień lekarskich,
  • zaświadczeń lekarskich.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Karin  Bakir-Szara

Ewa (syn Jerzy) 2022-05-24

Oceniam na 5


dr n. społ. Maria  Matynia (dawniej Szczepaniak)

2020-08-25

Oceniam na 5


lek. Jacek Żelazowski

Magdalena 2021-08-30

Oceniam na 5