Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Agnieszka Chudzyńska – Psycholog Dzieci i Młodzieży Warszawa

mgr Agnieszka Chudzyńska – Psycholog Dzieci i Młodzieży Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Agnieszka Chudzyńska – Psycholog Dzieci i Młodzieży Warszawa

Dyplomowany psycholog (specjalność psychologia kliniczna i zdrowia) w trakcie czteroletniej specjalizacji psychologia kliniczna w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, psycholog sportu, psychotraumatolog, psychoterapeuta EMDR po całościowym szkoleniu.
Ukończyła czteroletnie studia doktoranckie, obecnie w fazie finalizacji obrony doktoratu.
Prowadzi diagnozę psychologiczną (zaburzeń osobowości, inteligencji, diagnozę neurologiczną, zaburzeń u dzieci i młodzieży), konsultacje, indywidualne sesje w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), wykorzystuje techniki i metody terapii poznawczo – behawioralnej CBT i terapię EMDR. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest również trenerem drugiego stopnia (edukatorem) Treningu Zastępowania Agresji i Treningu Umiejętności Społecznych.
Specjalizuje się w terapii traumy, zaburzeń lękowych, afektywnych oraz osobowości.
Pracuje z osobami znajdującymi się w kryzysie, trudnej sytuacji życiowej, cierpiącymi na depresję, zaburzenia obsesyjno – kompulsywne, niską samoocenę, doświadczającymi lęków, stresu, PTSD, trudności emocjonalnych i motywacyjnych. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych stażach, m. in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Klinika Psychiatryczna i w Klinika Neurologiczna), w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie – Oddział Psychiatrii, Psychotraumatologii i Stresu Bojowego.
W swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa, a swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Tomasz Żółtak

Anita 2020-04-14

Oceniam na 5


dr Krzysztof Kiełkiewicz

Agata 2021-01-15

Doktor Kiełkiewicz jest profesjonalnym psychologiem. Jest bardzo empatyczny i zainteresowany pacjentem. Ma duże poczucie humoru. Na wizytach wogòle się nie stresuje, polecam.


mgr Alina Choteborska

Paweł 2021-05-20

Oceniam na 5