7 dni w tygodniu

Warszawa 22 253 88 88

Łódź 42 644 44 44

Homemgr Agnieszka Szymańska – Kierlandczyk – choreoterapeuta, specjalista pracy z ciałem

mgr Agnieszka Szymańska – Kierlandczyk – choreoterapeuta, specjalista pracy z ciałem

Choreoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Agnieszka Szymańska – Kierlandczyk

Choreoterapeuta
 
Od 2000r. zajmuje się choreoterapią, mindfulness, treningiem relaksacyjnym. Przez 15 lat była pracownikiem Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania na Oddziale Dziennym i Całodobowym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie prowadziła autorskie zajęcia z choreoterapii, pracy z ciałem, a także ćwiczenia oddechowe dla osób z zaburzeniami odżywiania, nerwicą, zaburzeniami osobowości.

Jest pedagogiem, choreoterapeutą i choreografem. Absolwentką Akademii Ruchu i Tańca, Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym, a także Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT w Krakowie. Ponadto ukończyła z wyróżnieniem Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowe Studia Kształcenie Muzyczno – Ruchowe w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Obecnie jest wykładowcą na wyżej wymienionym kierunku.
Jest też autorką wielu warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu choreoterapii i arteterapii. W 2013 i 2018r. otrzymała Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Śródmieście za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej.

Od lat z powodzeniem łączy pracę psychoterapeutyczną z twórczością artystyczną.

Uważa, że sztuka ma ogromny wpływ na zdrowienie pacjentów, więc w swej pracy wykorzystuje terapeutyczne walory tańca, pantomimy, a także elementarne zadanie aktorskie.

Współpracowała z teatrami w Warszawie i Krakowie. Współtworzyła projekty artystyczne pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury. Od wielu lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i tworzy choreografię do programów telewizyjnych i widowisk. Współtworzy Interdyscyplinarny Festiwal Sztuk M[i]aSTO Gwiazd.

 

W Klinice PsychoMedic.pl prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne choreoterapeutyczne oraz pracę z ciałem. Więcej o zajęciach tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z udziałem psychoterapeuty mgr Agnieszka Szymańska – Kierlandczyk:

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med.  Anna  Klimkiewicz

Justyna Wasilewska 2019-06-10

Oceniam na 5


dr Małgorzata Białek-Plata

Tomasz Sadowski 2019-04-01

Doskonały psychiatra. Rzeczowa, profesjonalna, miła, zorientowana w rynku najnowszych środków psychoaktywnych. Po dość długim pielgrzymowaniu po różnych psychiatrach u niej pozostanę tak dł...


dr Agnieszka Łukasiewicz

Piotr Kulas 2019-04-01

Bardzo dobra Pani Doktor wysłucha i potrafi dobrac leki