Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Anna Warot-Szandar – Psycholog, Psychoterapeuta Katowice

mgr Anna Warot-Szandar – Psycholog, Psychoterapeuta Katowice

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Anna Warot-Szandar – Psycholog, Psychoterapeuta Katowice

Jest psychologiem dziecięcym, psychoterapeutą, terapeutą bilateralnej integracji. Ukończyła studia kierunkowe na Uniwersytecie Śląskim i studia podyplomowe ,,Podstawy oddziaływań terapeutycznych w wieku rozwojowym” na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz ,,Podstawy psychoterapii”, a także ,,Problemy psychologii klinicznej dzieci i młodzieży” na SWPS-ie w Katowicach.
Obecnie jest w trakcie specjalizacji ,,Psychoterapia dzieci i młodzieży” w Centrum Pediatrii w Sosnowcu.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym w Specjalistycznym Punkcie Wczesnej Rewalidacji pracując z dziećmi i ich rodzinami warunkach domowych, a także w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz jako szkolny psycholog. Ukończyła staż w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
Posiada doświadczenie w działaniach o charakterze diagnostycznym, interwencyjnym i terapeutycznym z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi zajęcia terapeutyczne wspierające rozwój poznawczy oraz społeczno-emocjonalny dzieci.
W terapii z dziećmi dąży do rozwijania ich potencjalnych możliwości oraz wzmacniania poczucia własnej wartości dziecka. Pomaga radzić sobie z lękiem, nieśmiałością, agresją. Wspiera rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, w radzeniu sobie w sytuacjach trudnych dla dziecka. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży. Pracuje z osobami doświadczającymi trudności adaptacyjnych, z trudnościami w funkcjonowaniu społecznym, z zaburzeniami lękowymi, depresją oraz z zaburzeniami zachowania.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Filip Pierowski

Aniela 2022-01-17

Oceniam na 5.


lek. Paweł Pasterski

Damian 2022-04-14

Oceniam na 5


mgr Katarzyna Tuszyńska-Niezgoda

Zsombor 2022-02-17

Oceniam na 5