Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Bartosz Wójcik – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

mgr Bartosz Wójcik – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Bartosz Wójcik – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

 

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie certyfikacji. Przyjmuje dzieci i młodzież od 10 r.ż. oraz dorosłych.

Absolwent Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, w ramach której ukończył specjalizację z Psychologii Sportu, pod kierunkiem prof. Jana Blecharza. Psychoterapeuta Psychodynamiczny, ukończył akredytowane Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, obecnie w trakcie procesu certyfikacji.

 

Od 11 lat psycholog Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, oraz konsultant w pozostałych oddziałach Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego. Inicjator i współprowadzący szkolenia oraz warsztaty z zakresu kompetencji miękkich dla personelu szpitala. Współzałożyciel, psycholog/psychoterapeuta Szpitalnego Punktu Konsultacyjnego, działającego przy szpitalu w Limanowej. Psycholog/psychoterapeuta w Hospicjum Domowym w Skrzydlnej. Współzałożyciel i prezes Fundacji „Instytut Rozwoju i Równowagi”.

 

W przeszłości psycholog w Poradni Psychologicznej dla Dorosłych oraz Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży „KapiMed” w Limanowej; psycholog i psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego Krakowskiego Zespołu Zdrowia Psychicznego „Medinorm” oraz Psycholog Konsultant w trzech edycjach programu (2015r., 2016r., 2017r.): „Profilaktyka depresji i rozpowszechniania postaw prozdrowotnych w obszarze zdrowia psychicznego. Program edukacyjny dla mieszkańców województwa małopolskiego”, w ramach współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie.

 

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, poza psychologią pasjonujący się walkami wschodu (w przeszłości instruktor, wieloletni zawodnik, menadżer oraz członek Polskiej Kadry Narodowej Taekwondo WTF), snowboardem ekstremalnym oraz muzyką.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Maria Wilczyńska
lek. Maria Wilczyńska

Neurolog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Aleksander 2022-03-10

Oceniam na 5


lek. Rafał Harmazy

Agata 2022-06-15

Jestem pod opieką dr od marca i odczuwam dużą wdzięczność za jego empatyczne podejście i cierpliwe prowadzenie przez proces zdrowienia. Mam poczucie, że dr Harmazy odpowie na każde pytanie - ...


lek. Julia Kakareka

Małgorzata 2021-12-07

Oceniam na 5