Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Joanna Juras – Psycholog Diagnosta Kraków

mgr Joanna Juras – Psycholog Diagnosta Kraków

Psycholog dzieci i młodzieży

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Joanna Juras – Psycholog Diagnosta Kraków

 

 

Psycholog diagnosta, specjalistka psychologii klinicznej dzieci i młodzieży.

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie 7 letniej praktyki klinicznej koncentrowała się wyłącznie na diagnozie oraz terapii dzieci i młodzieży, jak również psychoedukacji i poradnictwie dla ich rodzin. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Stacjonarnym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym  im. św. Ludwika w Krakowie, Specjalistycznej Poradni Wczesnej Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej „Półkole” w Krakowie oraz Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Skawinie. Ukończyła roczne szkolenie w zakresie terapii poznawczo- behawioralnej organizowane przez Ośrodek Mensana – strategie i założenia tego nurtu stosuje w swojej pracy terapeutycznej z dziećmi i rodzicami.

 

W ramach pracy w SPPP w Skawinie, współpracy z Podkrakowskim Centrum Rozwoju Edukacji i Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie oraz Fundacją Ad Vocem prowadziła liczne szkolenia dla rodziców i nauczycieli na temat komunikacji, stresu, metod efektywnego uczenia się, zaburzeń psychicznych oraz zachowania u dzieci i młodzieży, a także wspierania rozwoju dzieci posiadających trudności emocjonalne lub poznawcze. 

 

W 2019 roku ukończyła 4-letnie szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychologii klinicznej organizowane przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie. W ramach szkolenia realizowała staże kliniczne m.in. w Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Oddziale Neurochirurgii i Oddziale Neurologii dziecięcej (Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Prokocimiu), Oddziale Dziennym Rehabilitacji Wieku Rozwojowego w KORWR przy ul. Prochowej oraz Poradniach Zdrowia Psychicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

W Psychomedic.pl zajmuje się diagnozą dzieci i młodzieży – różnicowaniem zaburzeń rozwoju, oceną poziomu funkcjonowania poznawczego, diagnozą zaburzeń emocjonalnych i zachowania, terapią psychologiczną dzieci i młodzieży, treningiem neuropsychologicznym oraz poradnictwem dla rodziców.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Anna Czarnacka

Adrianna 2022-05-17

Najcudowniejsza Pani Doktor , która ma serce ma dłoni dla pacjenta ! Gdyby nie było Pani doktor u was do nikogo innego bym się nigdy nie umówiła . Polecam polecam i jeszcze raz Polecam ! Pani Do...


mgr Aneta Tarnacka

Paweł 2022-04-11

Polecam.


lek. Iwona Waszkiewicz

Piotr 2022-04-12

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna przede wszystkim słucha pacjenta od początku do końca