Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Katarzyna Sadowska – Psychoterapeuta Warszawa

mgr Katarzyna Sadowska – Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnosta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Katarzyna Sadowska – Psycholog, psychoterapeuta – Warszawa


Psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym.
Prowadzi psychoterapię oraz diagnozę psychologiczną oraz neuropsychologiczną osób dorosłych.

„Rola terapeuty jest analogiczna do roli matki zapewniającej dziecku bezpieczną bazę, z której może ono eksplorować świat.”

Doświadczenie

  • Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała w placówkach służby zdrowia m. in. w Szpitalu Bielańskim – pracując z pacjentami w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym.
  • Obecnie pracuje również jako neuropsycholog w Oddziale Neurologicznym Szpitala Bielańskiego im. ks. Jerzego Popiełuszki i w Klinice Neurologii II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Wykształcenie

  • Ukończyła certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne czteroletnie podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiada uprawnienia do prowadzenia psychoterapii w nurcie psychodynamicznym.
  • Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalność psychoterapia oraz specjalność psychologia kliniczna dziecka).

 

Zakres udzielanego wsparcia

  • Zajmuje się wspieraniem osób doświadczających kryzysów osobistych i zawodowych, problemów zdrowotnych.
  • W obszarze jej pracy znajdują się takie zaburzenia, jak: zaburzenia nastroju (m.in. depresja), zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychotyczne, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania się, zaburzenia pamięci, natręctwa.

 

Jej praca psychoterapeutyczna poddawana jest regularnej superwizji.
W pracy kieruje się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Ita Jankowska

Aleksandra 2021-09-30

Oceniam na 5


dr n. med. Mateusz Kowalczyk

Dominika 2022-05-25

Oceniam na 5


lek. Renata Duda

Wojciech 2021-11-24

Bardzo profesjonalna konsultacja lekarska. Pani Doktor jest ciepłą, empatyczną osobą potrafiącą wsłuchać się w potrzeby i obawy pacjenta. W prosty i jasny sposób wyjaśniła mi zarówno moje...