Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeMgr Klaudia Kostecka – Psycholog, Psychoterapeuta psychodynamiczny Katowice

Mgr Klaudia Kostecka – Psycholog, Psychoterapeuta psychodynamiczny Katowice

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

Mgr Klaudia Kostecka – Psycholog, Psychoterapeuta psychodynamiczny Katowice

 

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny.
Prowadzi psychoterapię par, rodzin oraz psychoterapię indywidualną, w tym również zaburzeń osobowości.

 

Na co dzień pracuje w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Centrum Psychiatrii w Katowicach. Obecnie w trakcie Specjalizacji z Psychologii Klinicznej.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami psychotycznymi, nerwicowymi, z rozpoznaniem choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń lękowych oraz depresji.

Pracuje pod stałą superwizją w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin.

 

Obecnie kończy ostatni rok pięcioletniego kursu psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin w Krakowie. Dyplom magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, sekcji naukowej Terapii Rodzin. Ukończyła szkolenie z zakresu seksualności osób dorosłych i dzieci. Pracę terapeutyczną opiera o myślenie systemowe oraz psychodynamiczne. W swojej pracy wykorzystuje technikę genogramu.

 

Pomaga parom, małżeństwom oraz rodzinom znajdującym się w kryzysie lub borykającym się z trudnościami w których potrzebują wsparcia.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Dorota Grobelna

Dorota 2022-04-12

Konkretna, słucha, otwarta. Polecam


dr n.med. Joanna Sadowska-Mazuryk

Kinga 2022-06-07

Oceniam na 5


mgr Laura Owczarska

Piotr 2021-04-30

Spotkania z panią Laurą pomogły mi poukładać sobie w głowie kilka ważnych rzeczy. Jestem pod ogromnym wrażeniem nie tylko jej profesjonalizmu, ale także niesamowitej umiejętności skracania...