Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Lidia Karasiewicz – Psycholog, Psychoterapeuta Katowice

mgr Lidia Karasiewicz – Psycholog, Psychoterapeuta Katowice

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Lidia Karasiewicz – Psycholog, Psychoterapeuta Katowice


Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuje w modelu psychodynamicznym z elementami podejścia systemowego i analitycznego. Zajmuje się psychoterapią indywidualną dorosłych i młodzieży, a także par i rodzin. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracuje z instytucjami wspierającymi osoby wykluczone społecznie. W PsychoMedic.pl prowadzi również staż psychoterapeutyczny dla studentów i absolwentów psychologii Psycholog Praktyk.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia osobowości, nerwicę, chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, reakcji na ciężki stres, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń pod postacią somatyczną.

 

Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w seminariach naukowych, szkoleniach i konferencjach.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n. med.  Anna Cisowska-Maciejewska

Patryk 2020-07-30

Bardzo miła, uprzejma rzeczowa. Pełne zaangażowanie. Polecam Panią doktor.


dr Monika Radziszewska

romi1914 2021-06-29

Sympatyczna, godna zaufania osoba. Pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolony, że trafiłem akurat do Pani Moniki. Bardzo profesjonalne podejście do klienta.


dr Ewa Guśtak

Anna 2021-07-15

To była moja pierwsza konsultacja online z lekarzem. Panel użytkownika przejrzysty i łatwy w obsłudze. Kontakt z lekarzem bardzo dobry, uzyskałam kilka konkretnych porad oraz wskazówek, jak sobi...