Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Małgorzata Jarymowicz – Psycholog, Psychoterapeutka dorosłych i młodzieży Kraków

mgr Małgorzata Jarymowicz – Psycholog, Psychoterapeutka dorosłych i młodzieży Kraków

Psychoterapeuta

OPINIE


OPIS

mgr Małgorzata Jarymowicz – Psycholog, Psychoterapeutka dorosłych i młodzieży Kraków

 

Psycholog, psychoterapeutka. Certyfikowany nauczyciel mindfulness MBLC i CBLC.
Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż., konsultacje psychologiczne, terapię środowiskową.

Magister psychologii SWPS. Ukończyła akredytowane szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu integracyjnym w Ośrodku INTRA w Warszawie (rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Program szkolenia zawierał w szczególności metody integratywnej terapii humanistyczno-doświadczeniowej, poznawczo-behawioralnej i psychodynamicznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA. Absolwentka studiów podyplomowych „Otwarty Dialog i Rozwój Sieci Społecznych w Sytuacjach Kryzysu Psychicznego” w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie UKSW.

 

Wierzy, że każdy człowiek potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego pracując w nurcie integracyjnym, dostosowuje metody pracy do potrzeb konkretnej osoby. Bliska jest jej terapia humanistyczno-doświadczeniowa. Korzysta z narzędzi różnych modalności psychoterapeutycznych m.in. terapii skoncentrowanej na emocjach, terapii schematu, ACT, DBT, CFT. Obszarem jej zainteresowań jest neuroplastyczność mózgu, elastyczność psychologiczna, praca z umysłem. Od kilkunastu lat praktykuje medytację opartą na uważności. Odbyła 3-letnie szkolenie w Mindfulness Association i od 2016 r. jest certyfikowanym nauczycielem mindfulness MBLC i CBLC. Prowadzi treningi uważności i współczucia, włącza ich elementy w pracę psychoterapeutyczną.

 

Pracując z pacjentami od 2006 r. doświadczenie zdobywała m.in. w: szpitalu na oddziale nerwic, projektach skierowanych do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, ośrodku pomocy społecznej, zespole lecznictwa domowego w środowiskowym centrum zdrowia psychicznego, gabinecie, prowadząc psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.​ Posiada doświadczenie w pracy z grupami jako trenerka kompetencji społecznych.

 

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i kompetencje poprzez regularną superwizję, udział w szkoleniach i warsztatach.

Praktykuje w zgodzie z kodeksami etyki zawodowej psychologa i psychoterapeuty, dbając o komfort, bezpieczną atmosferę pracy, w szacunku i z zachowaniem poufności.

 

Pomaga osobom cierpiącym z powodu:

 • kryzysu życiowego, trudności w adaptowaniu się do zmian np: rozstanie, rozwód, żałoba;
 • poczucia braku sensu życia, poczucia pustki;
 • przebytych urazów emocjonalnych;
 • zaburzeń związanych ze stresem, trudnościami z koncentracją;
 • zaburzeń nastroju, depresji;
 • zaburzeń nerwicowo-lękowych;
 • zaburzeń osobowości i problemów charakterologicznych;
 • DDA, DDD;
 • trudności w relacjach;
 • trudów związanych z przynależnością do społeczności LGBT+;
 • a także chcącym lepiej poznać siebie i swoje potrzeby.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Ewa Zalewska

2019-04-01

Wszystkim, którzy mają potrzebę dowiedzieć się czegoś o sobie, polecam wizytę u pani Ewy Zalewskiej. Profesjonalna pomoc, która pozwala lepiej zrozumieć własne zachowania i osobowość.


lek. Monika Makowska

Weronika 2022-04-08

Polecam


mgr Monika Dziak

Urszula 2021-11-11

Oceniam na 5