Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Małgorzata Kwiecień – Psychoterapeuta Warszawa

mgr Małgorzata Kwiecień – Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Małgorzata Kwiecień – Psychoterapeuta Warszawa

 

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (CBT), pedagog, akredytowany Coach ICF ACC. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
Ukończyła szkolenie z Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Oxford Cognitive Therapy Centre & Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej.

 

Od ponad 12 lat zajmuje się pomaganiem pacjentom z: zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami odżywiania, niskim poczuciem własnej wartości, kryzysy życiowe (zdrada, utrata pracy, wypalenie zawodowe, rozwód), zaburzenia obsesyjno – kompulsywne. Pracuje z parami, które mają problem w relacji (konflikty, słaba komunikacja, oziębłość). Prowadzi life coaching mający na celu wsparcie w osiąganiu celów osobistych w takich obszarach jak: budowanie poczucia własnej wartości, budowanie pewności siebie, relacje interpersonalne, zwiększenie świadomości swoich mocnych i słabych stron, przeprowadzenie zmiany w swoim życiu, praca z negatywnymi przekonaniami.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Anna Wróblewska

Aleksander 2021-05-18

Oceniam na 4


dr Tomasz Bartuszek

Jarosław 2021-02-25

W 100% mogę polecić doktora za jego podejście do pacjenta. W pełni odpowiedział na wszystkie moje pytania i spokojnie wyjaśnił kwestie związane z moim zdrowiem. Polecam szczerze, bo rzadko spo...


dr n.społ. Maria  Szczepaniak

Barbara 2020-08-25

Oceniam na 5