Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Marta Surowiec – Psychoterapeuta Psychodynamiczny Katowice

mgr Marta Surowiec – Psychoterapeuta Psychodynamiczny Katowice

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Marta Surowiec – Psychoterapeuta Psychodynamiczny Katowice

 

Psycholog, psychoterapeuta z ponad 16-letnim doświadczeniem.
Specjalizuje się w pracy z pacjentami z depresją, nerwicą i zaburzeniami osobowości. Dyplom magistra psychologii uzyskała na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z zespołami psychoterapeutów i superwizorów ośrodków terapeutycznych w Katowicach i Gliwicach, na licznych szkoleniach i warsztatach. Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamiczej, korzystając niejednokrotnie z technik zaczerpniętych z innych perspektyw psychoterapeutycznych. Najważniejsze jest dla niej dostosowanie metod pracy do danej osoby, jej problemów oraz wspólnie ustalonych celów.

Na co dzień pracuje z grupami, prowadząc psychoterapię grupową na Oddziale Dziennym w Szpitalu “Centrum Psychiatrii” w Katowicach, oraz indywidualnie z pacjentami.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Waldemar Kryszkowski

Mateusz 2021-09-27

Oceniam na 5


mgr Wojciech Wnuk

Bogna 2020-07-27

Oceniam na 5


dr Małgorzata Rydzewska (Wołowik)

Leszek 2021-09-13

Oceniam na 5