Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Paulina Janus – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

mgr Paulina Janus – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

Psychoterapeuta

OPINIE

Adam 2021-06-22
Doskonałe przygotowanie i prowadzenie sesji.
Ece 2021-06-07
Oceniam na 5

OPIS

Mgr Paulina Janus – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

 

Psycholog, psychoterapeutka w modelu poznawczo-behawioralnym i systemowym. Zrealizowała unikalne szkolenie w nurcie CBT w Wielkiej Brytanii.

 

Ukończyła studia magisterskie ze ścieżką specjalizacyjną z psychologii klinicznej oraz licencjackie studia kulturoznawcze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i w Wielkiej Brytanii, pracując z różnymi grupami klientów, m.in. z osobami borykającymi się ze stresem, lękiem, depresją, w kryzysie psychologicznym, z ofiarami przemocy, klientami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, rodzicami doświadczającymi trudności wychowawczych. Prowadziła psychoterapię indywidualną, grupową i rodzinną, warsztaty z zakresu umiejętności społecznych i grupy wsparcia.

 

Ukończyła akredytowany w Wielkiej Brytanii kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy jako pełnoetatowa psychoterapeutka w publicznej służbie zdrowia z osobami zmagającymi się z lękiem, stresem pourazowym (PTSD), natręctwami, obniżonym nastrojem i depresją, zaburzenia w postrzeganiu siebie i niską samooceną, trudnościami w relacjach z innymi. W ramach pracy na tym stanowisku super wizowała również terapeutów-stażystów szkolących się w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła także dwuletni kurs psychoterapii systemowej w Polsce.

 

W swoje pracy z klientem czerpie z terapii poznawczo-behawioralnej, która jest nastawiona na współpracę, wspólne odkrywanie unikalnego sposobu widzenia świata przez klienta i aktywne eksperymentowanie. Inspiracją jest dla niej również Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT) i Terapia Zorientowana na Współczucie, akcentujące jak kluczowe dla naszego samopoczucia jest życie w zgodzie z tym, co naprawdę ważne i umiejętność życzliwego spojrzenia na siebie samego i innych.

 

Oferuje psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową, terapię par, interwencję kryzysową, pomoc psychologiczną i sesje rozwoju osobistego.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Przemysław Wielochowski

Remigiusz 2021-06-11

Przeczytalem wczesniej same dobre opinie o p. Doktorze. Moja jest oczywiscie taka sama - lekarz bardzo "pro-pacjencki'. Wszystko w należytym porządku.


lek. Iwona Tkaczuk
lek. Iwona Tkaczuk

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Milo 2021-05-30

Profesjonalna, kompetentna a przy tym bardzo uważna na małego pacjenta oraz przejętych rodziców. Serdecznie polecam.


mgr Małgorzata Matusiak

Adam 2022-05-02

Super :)