Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Tomasz Żółtak – Psycholog, Psychoterapeuta Dorosłych i Par Warszawa

mgr Tomasz Żółtak – Psycholog, Psychoterapeuta Dorosłych i Par Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Tomasz Żółtak – Psycholog, Psychoterapeuta dorosłych i par Warszawa


Psycholog, Psychoterapeuta.

Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i grupowej młodzieży oraz dorosłych doświadczających depresji, zaburzeń somatyzacyjnych, zaburzeń osobowości, kryzysów emocjonalnych, trudności w relacjach oraz w psychoterapii par.

 

Absolwent studiów magisterskich i doktoranckich na Wydziale Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Ukończył czteroletni całościowy akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Kurs Psychoterapii organizowany przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Psychiatrii Akademii Medycznej w Lublinie na Oddziale Dziennym. Pracował również w Ośrodku Psychoterapii i Szkoleń „OPiS” w Warszawie.

Mgr Żółtak odbył szkolenie w Polskim Instytucie Psychodramy – I i II stopień kursu psychodramy. Wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie kursu wykorzystuje m.in. prowadząc terapię grupową metodą psychodramy w klinice PsychoMedic.pl.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zgodnie ze standardami, regularnie podlega superwizji u superwizora atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

 

Wystąpienia medialne:

  • Mgr Tomasz Żółtak był gościem Beaty Tadli w jej autorskim programie ZET jak Związki w Radio ZET. Tematem audycji był problem seksoholizmu u mężczyzn.
  • Mgr Tomasz Żółtak był gościem Beaty Tadli w jej autorskim programie ZET jak Związki w Radio ZET. Audycja poświęcona była odpowiedzi na pytanie: Jak radzą sobie związki po traumatycznych przeżyciach związanych ze śmiercią dziecka?
  • Mgr Tomasz Żółtak wystąpił na antenie Radia Nowy Świat w materiale dotyczącym pornografii i jej potencjalnego negatywnego wpływu na zdrowie psychiczne człowieka.

 

Rozmowa z mgr Tomaszem Żółtakiem w ramach projektu PsychoMedicowe Czwartki:

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Alina Suchecka

2020-12-11

Oceniam na 5


dr n. med.  Urszula Zaniewska-Chłopik

Ada 2022-02-27

Oceniam na 5.


lek. Michał Wasik

Marcin 2022-05-02

Oceniam na 5