Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Tomasz Żółtak – Psycholog, Psychoterapeuta Dorosłych i Par Warszawa

mgr Tomasz Żółtak – Psycholog, Psychoterapeuta Dorosłych i Par Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Tomasz Żółtak


Psycholog, Psychoterapeuta

Pracuje w podejściu psychodynamicznym. Ukończył czteroletni całościowy akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Kursu Psychoterapii organizowany przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie UJ. Odbył dodatkowe szkolenie w Polskim Instytucie Psychodramy – I i II stopień kursu psychodramy.

 

Specjalizuje się w leczeniu depresji, zaburzeń somatyzacyjnych, zaburzeń i kryzysów emocjonalnych nastolatków. 

 

Ukończył studia doktoranckie na Wydziale Psychologii, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Klinice Psychiatrii Akademii Medycznej w Lublinie na Oddziale Dziennym. Pracował w Ośrodku Psychoterapii i Szkoleń „OPiS” w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zgodnie ze standardami, regularnie podlega superwizjii u superwizora atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Regina Gerbszt

Marek 2021-03-28

Jestem już jakiś czas od ostatniej wizyty. na początku w ogóle ciężko było się "zebrać w sobie", natomiast dzięki profesjonalizmowi i wsparciu ze strony Dr Gerbszt, przeszedłem przez cięż...


dr Anna Skrzypek-Grigo

Monika 2021-02-04

Lekarka otwarta na pacjenta, potrafiąca wysłuchać i profesjonalnie podejść do potrzeb i oczekiwań pacjenta.


dr Bogdan Latecki

Damian 2021-04-06

Serdecznie polecam. Specjalista, potrafiący słuchać i wyszukać żródło problemu.