mgr Bartosz Wójcik – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

OPINIE
Oktawian Bulanowski 2025-01-28
Pomaga
Oktawian Bulanowski 2025-01-21
OK
Oktawian Bulanowski 2025-01-15
Poprawa stanu zdrowia
Oktawian Bulanowski 2024-12-17
Duże wsparcie
Oktawian Bulanowski 2024-12-10
OK, pomaga w trudnej sytuacji
Oktawian Bulanowski 2024-12-03
Dzięki za empatię i pomoc w rozpoznaniu swoich emocji
Oktawian Bulanowski 2024-11-27
Bardzo dobrze
Oktawian Bulanowski 2024-11-19
Bardzo intensywnie prowadzi rozmowy, odczuwam bardzo szybko efekt terapeutyczny, rozumie pacjenta, doradza, pomaga wzmocnić skołatane uczucia
Oktawian Bulanowski 2024-11-05
Szczera i pomocna rozmowa
TP 2024-10-29
Super
OPIS

mgr Bartosz Wójcik – Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

 

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny w trakcie certyfikacji. Przyjmuje dzieci i młodzież od 10 r.ż. oraz dorosłych.

Absolwent Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, w ramach której ukończył specjalizację z Psychologii Sportu, pod kierunkiem prof. Jana Blecharza. Psychoterapeuta Psychodynamiczny, ukończył akredytowane Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, obecnie w trakcie procesu certyfikacji.

 

Od 11 lat psycholog Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, oraz konsultant w pozostałych oddziałach Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego. Inicjator i współprowadzący szkolenia oraz warsztaty z zakresu kompetencji miękkich dla personelu szpitala. Współzałożyciel, psycholog/psychoterapeuta Szpitalnego Punktu Konsultacyjnego, działającego przy szpitalu w Limanowej. Psycholog/psychoterapeuta w Hospicjum Domowym w Skrzydlnej. Współzałożyciel i prezes Fundacji „Instytut Rozwoju i Równowagi”.

 

W przeszłości psycholog w Poradni Psychologicznej dla Dorosłych oraz Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży „KapiMed” w Limanowej; psycholog i psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego Krakowskiego Zespołu Zdrowia Psychicznego „Medinorm” oraz Psycholog Konsultant w trzech edycjach programu (2015r., 2016r., 2017r.): „Profilaktyka depresji i rozpowszechniania postaw prozdrowotnych w obszarze zdrowia psychicznego. Program edukacyjny dla mieszkańców województwa małopolskiego”, w ramach współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie.

 

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, poza psychologią pasjonujący się walkami wschodu (w przeszłości instruktor, wieloletni zawodnik, menadżer oraz członek Polskiej Kadry Narodowej Taekwondo WTF), snowboardem ekstremalnym oraz muzyką.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci
.

Wizyta przebiegła w spokojnej, profesjonalnej atmosferze. Pan Grzegorz wydaje się być empatyczny.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.Bardzo dobre podejście do swojej pracy.Polecam w stu procentach.

Z pełnym przekonaniem polecam dr Joannę Trojanowską jako wybitnego specjalistę i prawdziwego eksperta w swojej dziedzinie. Pani Doktor wyróżnia się ogromnym doświadczeniem zawodowym, które znajduje odzwierciedlenie w wysokiej skuteczności prowadzonych terapii oraz indywidualnym podejściu ...

Przewijanie do góry