Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeBezpłatne szkolenie „Interwencja kryzysowa dla osób doświadczonych wojną w Ukrainie”

Bezpłatne szkolenie „Interwencja kryzysowa dla osób doświadczonych wojną w Ukrainie”

INTERWENCJA KRYZYSOWA DLA OSÓB DOŚWIADCZONYCH WOJNĄ W UKRAINIE
(dostęp do nagrania bezpłatnego certyfikowanego szkolenia online)

Bezpłatne szkolenie "Interwencja kryzysowa dla osób doświadczonych wojną w Ukrainie"

Premiera szkolenia miała miejsce 15 marca 2022 r.

Wahasz się czy skorzystać z naszych szkoleń? Uzyskaj dostęp do nagrania szkolenia online dotyczącego interwencji kryzysowej dla osób w kryzysie wojny i przekonaj się, że szkolenia w PsychoMedic to wysoka jakość, rzetelna wiedza i przyjazna forma szkoleniowa.

Dlaczego warto skorzystać z nagrania szkolenia?

Z dumą obserwujemy, jak tysiące reprezentantów naszego zawodu włącza się w akcje pomocy psychologicznej dla wojskowych, osób z doświadczeniem uchodźczym i ich bliskich. Zdajemy sobie sprawę, że praca, jakiej się podejmujecie, wymaga ogromnego emocjonalnego wysiłku, a także umiejętności z zakresu interwencji i udzielania wsparcia osobom dotkniętym kryzysem psychicznym i/lub nagłą tragedią. Chcemy dzielić się z Wami swoją wiedzą oraz doświadczeniem i wesprzeć w ten sposób wszystkich, którzy angażują się lub planują się w najbliższym czasie zaangażować w działania na rzecz osób dotkniętych wojną.

Na szkoleniu z mgr Joanną Sielską – specjalistką PsychoMedic, doświadczoną psychoterapeutką, interwentką kryzysową oraz superwizorką terapii CBT – poznasz specyfikę kryzysu traumatycznego oraz dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić interwencję w przypadku osoby doświadczonej traumą wojny.

Dla kogo?

Do skorzystania z tego materiału zachęcamy przede wszystkim psychologów, psychoterapeutów, studentów psychologii, słuchaczy szkół psychoterapii i wszystkie osoby działające w obszarze pomocy psychologicznej.

Bardzo ciepło zapraszamy również Specjalistów z Ukrainy, którzy władają językiem polskim. Щиро запрошуємо на тренінг з кризового втручання для людей у ​​кризу війни, присвячений психологам, психотерапевтам, студентам психологів та студентам шкіл психотерапії. Також ми тепло запрошуємо спеціалістів з України, які володіють польською мовою (тільки розмовляють).

Program szkolenia

W trakcie webinaru prowadząca poruszyła takie zagadnienia, jak między innymi:

1. Wprowadzenie do problematyki kryzysu traumatycznego;

2. Specyfika kryzysu traumatycznego – przyczyny, objawy i jego możliwe konsekwencje;


3. Pierwszy kontakt i pierwsza pomoc dla osoby w kryzysie psychicznym – jak powinny przebiegać?


4. Interwencja kryzysowa dla osoby doświadczonej wojną – schemat postępowania, przykłady konkretnych technik psychologicznych;


5. Troska o własny dobrostan: jak zadbać o higienę psychiczną i zapobiec wypaleniu w trakcie pracy z osobami dotkniętymi doświadczeniami traumatycznymi.

Co zyskam w ramach dostępu do szkolenia?

Wypełniając poniższy formularz uzyskasz:
możliwość obejrzenia nagrania 1,5-godzinnego szkolenia przez 90 dni od daty otrzymania wiadomości z dostępem do nagrania;
certyfikat uczestnictwa – szkolenia organizowane w ramach Akademii Terapeuty PsychoMedic.pl są certyfikowane, a certyfikat otrzymują nie tylko osoby, które biorą udział w szkoleniu „na żywo”, ale również te, które korzystają z nagrania archiwalnego;
zaproszenie do zamkniętej grupy „Społeczność Akademii Terapeuty” na portalu Facebook.

.

Szkolenie prowadziła Joanna Sielska

Please specify image url

Joanna Sielska, mgr

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, superwizorka terapii CBT i dialogu motywującego, interwentka kryzysowa oraz absolwentka szeregu szkoleń z zakresu pracy z osobami dotkniętymi przemocą. W Klinikach PsychoMedic prowadzi interwencje kryzysowe, terapię indywidualną oraz superwizję dla terapeutów. Zawodowo jest także związana z Warszawskim Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej oraz Centrum Praw Kobiet. Czytaj więcej…

Poznaj opinie Uczestników

„Bogactwo wiedzy i doświadczenia osoby prowadzącej. Łatwość w przekazaniu trudnych treści sprzyjająca ich przyswojeniu. Niezwykle przydatne treści. Bardzo dobra organizacja szkolenia i bezpłatny dostęp.”

EMILIA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Wykładowca sprawnie łączy treści merytoryczne z własnym doświadczeniem zawodowym. Potrafi zainteresować prezentowaną wiedzą. Mówi o trudnych sprawach w sposób prosty i spokojny. Wzbudza zaufanie do swoich kompetencji, jednocześnie nie chwaląc się umiejętnościami i nie nadużywając trudnych słów. Bardzo wartościowe szkolenie, przypominające również o podstawach pracy psychologa: słuchaniu, akceptowaniu, empatii.”

ANNA DZIDUCH
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Bardzo praktyczne szkolenie. Plusem były podane przykłady, żeby móc sobie lepiej zobrazować sytuację. Czytelna prezentacja.

UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Bardzo merytorycznie z licznymi przykładami obrazującymi omawiane zagadnienia.

UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Profesjonalizm połączony z dużymi umiejętnościami wyboru tego co najważniejsze w przekazie dla uczestników. Polecam.”

AGATA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Organizatorzy „trzymają rękę na pulsie”. Potrafią reagować adekwatnie do potrzeb i wyzwań, które stawia rzeczywistość. Celnie wybierana tematyka i zagadnienia.”

JAROSŁAW MAGIERSKI
UCZESTNIK SZKOLENIA

„Szkolenie bardzo konkretne, merytoryczne, jasne tłumaczenie. Bardzo wartościowo spędzona każda minuta!

MARTA DAHL
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Temat na czasie. Szkolenie bardzo ciekawe merytorycznie, potrzebne i fantastycznie prowadzone.”

HANIA
UCZESNTICZKA SZKOLENIA

„Uporządkowana prezentacja materiału, metody, schemat pracy, przykłady. Dziękuję.”

OLENA BILETSKA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Świetnie zorganizowane szkolenie. Profesjonalizm prowadzącej. Na plus zaświadczenia i późniejszy dostęp do nagrania.”

MAGDALENA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Świetne szkolenie, które poszerzyło moją wiedzę z zakresu interwencji kryzysowej w czasie wojny. Dużo praktycznej wiedzy od specjalistki.”

EMILIA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Szkolenie prowadzone przez praktyka, poparte przykładami, merytoryczne, uporządkowane i w dobrym tempie.”

ARTUR ZIÓŁKOWSKI
UCZESTNIK SZKOLENIA

„Bardzo dobre szkolenie, niezwykle potrzebne w tym trudnym czasie.”

Magdalena Łączkowska – Klepka
UCZESTNIK SZKOLENIA

„Szkolenie niezwykle merytoryczne, rewelacyjnie poprowadzone w sympatycznej atmosferze. Intuicyjny sposób rejestracji i dołączenia do webinarium. Na plus aktywność osoby w charakterze moderatora na czacie podczas spotkania.

PAULINA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Dużo skomasowanej wiedzy praktycznej w krótkim czasie.”

MARIUSZ
UCZESTNIK SZKOLENIA

„Szkolenie było treściwe, rzetelne i bardzo dobrze zaprezentowane. Chciałbym, aby było więcej szkoleń z tego typu treści, czyli z tematem obecnej geopolityki społecznej, pandemii.”

UCZESTNIK SZKOLENIA

„Rzeczowe, dobrze przygotowane szkolenie. Prowadząca z dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Dziękuję za możliwość udziału w szkoleniu! To wielkie wsparcie w czasie wojny – dla Ukrainy i dla nas polskich pomagaczy.”

UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Praktyczne, przejrzyste szkolenie. Aby takich szkoleń i Prowadząch było jak najwięcej. Bardzo dziękuję!”

MAGDALENA M
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

„Szkolenie poprowadzone z pełnym profesjonalizmem i ciepłym przekazem bardzo trudnych treści. Słuchałam z uwagą i zainteresowaniem. Prowadząca wzbudziła moja sympatię i zaufanie do tego, że wie, co mówi, że temat jest jej dobrze znany z praktyki zawodowej. Strona techniczna bez zarzutu.”

MAŁGORZATA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA

Zapoznaj się z materiałami udostępnianymi w wydarzeniu na Facebooku.

Sprawdź płatne szkolenia Akademii Terapeuty

Szkolenie Pacjenta w ciąży i połogu - 10 typowych trudności i 10 strategii pracy terapeutycznej"
Szkolenie ICD-11: co każdy specjalista powinien wiedzieć o najnowszej edycji klasyfikacji chorób?

Masz pytania?

W razie trudności w dokonaniu płatności, pytań lub wątpliwości
prosimy o wiadomość na adres e-mail: akademiaterapeuty@psychomedic.pl