Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeBez kategoriiBlogDobry psychiatra w Gdańsku – już od stycznia 2022 roku pod szyldem PsychoMedic!
Dobry psychiatra w Gdańsku - już od stycznia 2022 roku pod szyldem PsychoMedic!

Dobry psychiatra w Gdańsku – już od stycznia 2022 roku pod szyldem PsychoMedic!

Już od stycznia będziemy dostępni dla wszystkich z Was, którzy pochodzą z Trójmiasta lub okolic i poszukują polecanego gabinetu, gdzie przyjmie ich dobry lekarz psychiatra. Gdańsk to już siódma lokalizacja, w której budujemy nową jakość opieki psychologiczno-psychiatrycznej. W naszej poradni codziennie możecie liczyć na opiekę doświadczonych lekarzy, którzy skutecznie pomagają nawet w najtrudniejszych przypadkach.  

Grupa klinik psychologiczno-psychiatrycznych PsychoMedic to sieć jednych z najbardziej uznanych w Polsce poradni zdrowia psychicznego. Od lat świadczymy kompleksową pomoc osobom znajdującym się we wszelkiego rodzaju kryzysach życiowych oraz zmagających się z zaburzeniami i trudnościami psychicznymi. Naszym dodatkowym atutem jest wielospecjalistyczny profil działalności. Przyjmuje u nas nie tylko psychoterapeuta i psychiatra: oferujemy także wsparcie seksuologa, logopedy, neurologów, endokrynologów i zespołu dietetyków, dzięki czemu każdemu Pacjentowi pomagamy kompleksowo, dostosowując wsparcie do możliwości Pacjenta oraz jego najpilniejszych potrzeb. Jakość naszych usług została potwierdzona licznymi nagrodami (m.in. tytułem SuperMedicus i Laurem Pacjenta), a przede wszystkim pozytywnymi opiniami i poleceniami naszych wdzięcznych Pacjentów i Pacjentek, co jest dla nas największym wyrazem uznania.  

Psychiatra Gdańsk prywatnie: pomoc na najwyższym poziomie dla każdego  

Planujemy otworzyć poradnię PsychoMedic w Gdańsku już w pierwszej połowie stycznia 2022 roku.   

Każdy nasz psychiatra w Gdańsku przyjmuje osoby zmagające się ze wszelkiego rodzaju trudnościami natury psychicznej. Do naszych gabinetów zapraszamy wszystkich, którzy doświadczają niepokojących ich objawów ze strony psychiki – przede wszystkim zaś osoby, które zmagają się z takimi objawami, jak: 

  • Obniżenie nastroju, brak sił do działania – pojawiające się bez uchwytnej przyczyny lub wskutek kryzysu życiowego;  
  • Trudności z koncentracją, zaburzenia pamięci;   
  • Ciągłe uczucie niepokoju,  
  • Napady paniki
  • Problemy psychiczne w ciąży i połogu: w szczególności obniżony nastrój i lęk, w tym lęk przed porodem (tokofobia); 
  • Problemy w sferze seksualnej;   
  • Zaburzona relacja z jedzeniem, np. silna potrzeba odchudzania się, kompulsywne objadanie się;  

Bardzo ciepło zapraszamy również tych z Państwa, którzy macie już zdiagnozowane trudności natury psychicznej i leczyliście się wcześniej u innych lekarzy. W poradni PsychoMedic, każdy psychiatra w Gdańsku jest doświadczony między innymi w leczeniu: depresjizaburzeń lękowychzaburzeń odżywiania się (anoreksja, bulimia), zaburzeń psychotycznych (schizofrenia i inne), zaburzeń seksualnych, ze spektrum autyzmu, ADHD. Wspieramy również osoby zmagające się z zaburzeniami psychicznymi typowymi dla wieku podeszłego  

Udzielamy pomocy w atmosferze szacunku i empatii, z zachowaniem najwyższych standardów dyskrecji.  Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent/ka czuł/a się u nas dobrze na każdym etapie kontaktu z poradnią: przez pierwsze rozmowy z Działem Obsługi Pacjenta, aż po kolejne konsultacje z psychiatrą prowadzącym.  

Psychiatra w Gdańsku – kompleksowa pomoc zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz   

Działamy siedem dni w tygodniu, od rana do wieczora. Dzięki temu wyróżnia nas również wysoka dostępność terminów: w zdecydowanej większości przypadków jeszcze tego samego dnia jesteśmy w stanie zaoferować Pacjentowi pomoc Specjalisty takiego, jak psychoterapeuta lub psychiatra. Prywatnie konsultujemy osoby w każdym wieku: dzieci od urodzenia, młodzież, dorosłych oraz seniorów. Jesteśmy również jednymi z pionierów telemedycyny w Polsce i jako jedni z nielicznych szczycimy się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu leczenia na odległość. Oferujemy usługi nie tylko stacjonarnie, ale i w wygodnej formie online, Skype oraz telefonicznej.  

Warto wiedzieć, że psychiatra prywatnie ma takie same uprawnienia, co psychiatra w trakcie wizyty na NFZ. W cenę konsultacji w PsychoMedic są już wliczone wszelkie dodatkowe świadczenia, do których uprawniony jest psychiatra: l4 (zwolnienie lekarskie)e-recepta oraz dodatkowe zaświadczenia i opinie lekarskie.  

Psychiatra Gdańsk – l4, recepta  

To dokumenty, do których wystawienia jest uprawniony każdy nasz psychiatra. L4 przesyłamy elektronicznie do ZUS-u i Twojego pracodawcy jeszcze w trakcie trwania konsultacji, natomiast kod odbioru e-recepty otrzymasz od nas SMSem. Aby otrzymać leki, wystarczy podać go farmaceucie w aptece wraz ze swoim numerem PESEL. Nasz psychiatra wystawia również różnego rodzaju zaświadczenia 

Psychiatra Gdańsk: wizyty domowe  

Oferujemy również pomoc dla wszystkich osób, które nie chcą lub nie mogą opuszczać domu, ale nie są jednocześnie zainteresowane e-wizytą i chciałyby, aby osobiście zbadał je psychiatra. Wizyty domowe są pełnowartościową formą konsultacji, w trakcie której lekarz przeprowadza dokładne badanie i może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, a w razie potrzeby także skierowanie do szpitala psychiatrycznego.  

To bardzo dobre rozwiązanie m.in. dla osób, które obawiają się wychodzić z domu lub nie są w stanie dojechać do kliniki – na przykład z racji na podeszły wiek czy zły stan zdrowia. Konsultacje w miejscu zamieszkania Pacjenta często zamawiają także bliscy naszych podopiecznych, w sytuacjach “kryzysowych”: np. wtedy, gdy członek ich rodziny jest w bardzo złym stanie psychicznym, ale jednocześnie nie zgadza się na wizytę u lekarza, jakim jest psychiatra. Wizyty domowe realizują szczególnie doświadczeni lekarze, także w dni ustawowo wolne od pracy: np. 1 listopada, 3 maja.   

Informacje o Autorze

Marta Sak - dziennikarka, rzeczniczka prasowa Kliniki PsychoMedic.pl.
Jesteś dziennikarzem/autorem/twórcą projektu i poszukujesz specjalisty,
który wypowiedziałby się w Twoim materiale internetowym, prasowym,
radiowym lub telewizyjnym? Napisz: marta.s@psychomedic.pl
Więcej informacji: https://psychomedic.pl/kontakt-dla-mediow/

Klinika PsychoMedic.pl - sieć poradni zdrowia psychicznego świadcząca
pomoc w formie stacjonarnej w kilkunastu miejscach na mapie Polski oraz
w formie online.
Oferujemy wsparcie najlepszych specjalistów: psychologów,
psychoterapeutów, psychiatrów, neurologów, endokrynologów, seksuologów, dietetyka, logopedy.

Naszą misją jest zapewnienie każdemu wszechstronnej
i skutecznej pomocy, a także szerzenie rzetelnej wiedzy z zakresu
zdrowia psychicznego i medycyny.

Zadzwoń do nas: 799 399 499.

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 22 253 88 88


Brak komentarzy

Zamieść komentarz