dr n.med. Wioleta Respondek - Endokrynolog Warszawa PsychoMedic

Warszawa 22 253 88 88

7dni w tygodniu

Łódź 42 644 44 44

7dni w tygodniu

dr n.med. Wioleta Respondek – Endokrynolog Warszawa

dr n.med. Wioleta Respondek – Endokrynolog Warszawa

Endokrynolog – dorosłych oraz specjalista chorób wewnętrznych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Przez wiele lat pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie, łącząc pracę naukową z zakresu chorób żywieniowo-zależnych, zwłaszcza otyłości, zaburzeń lipidowych, celiakii, czynnościowych chorób przewodu pokarmowego z praktyką lekarską. W 2002 r. obroniła doktorat z zakresu wpływu fenotypów apolipoproteiny E na efekty leczenia hiperlipidemii. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu prac naukowych i popularno-naukowych z zakresu otyłości i innych schorzeń żywieniowo-zależnych. Prowadziła wykłady na konferencjach naukowo-szkoleniowych dotyczących otyłości i wpływu żywienia na stan zdrowia człowieka, a także studiach podyplomowych z zakresu dietetyki prowadzonych przez Instytut Żywności i Żywienia.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej przy ul. Barskiej w Warszawie, Klinice Chorób Metabolicznych i Gastroenterologii Instytutu Żywności i Żywienia w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, w Klinice Endokrynologii CMKP Szpitala Bielańskiego. Obecnie pracuje w Poradni Chorób Metabolicznych i Leczenia Otyłości Bródnowskiego Centrum Specjalistycznego w Warszawie oraz Poradni Endokrynologicznej Szpitala Bielańskiego.
Oferuje pomoc w zakresie chorób tarczycy, nadnerczy i przytarczyc. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem otyłości, zaburzeń lipidowych i insulinooporności.

Posiada uprawnienia do:
-wypisywania recept
,
-wystawiania zwolnień lekarskich
,
-wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Zapisy online