Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Agnieszka Gudzowata – Psychoterapeuta Warszawa

mgr Agnieszka Gudzowata – Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Agnieszka Gudzowata – Psychoterapeuta Warszawa

 

Certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny.
Od ponad 10 lat zajmuje się pomaganiem pacjentom z: depresją, nerwicą, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości. W pracy swojej stara się dopasowywać techniki lecznicze indywidualnie do pacjenta, a specjalizuje się w podejściu psychodynamicznym. Pracuje z parami i rodzinami borykającymi się z problemami relacyjnymi (zdrada, oziębłość, konflikty) oraz trudnościami jak np. zaburzenia odżywiania się, zaburzenia zachowania.

 

Jest absolwentką psychologii (specjalizacja psychoterapia) Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła szkolenie w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie oraz w Instytucie NLP w stopniu Mistrza. Obecnie kontynuuje szkolenie w Studium Coachingu MLC. Realizuje również studia podyplomowe Seksuologia Kliniczna na WUM.

 

Jest mediatorem rodzinnym i członkiem Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Wykorzystuje metody mediacji jako jeden ze sposobów rozwiązywania konfliktów między członkami rodzin. Prowadzi life coaching mający na celu wsparcie w jak najlepszym wykorzystaniu potencjału wewnętrznego do osiągnięcia zamierzonych celów.

 

Zapraszamy do obejrzenia wybranych filmów z udziałem Specjalistki:

 

 

 

 

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med. Piotr Serafin

Krzysztof 2022-06-10

Oceniam na 5


lek. Justyna Car

Jakub 2022-05-24

Oceniam na 5


dr n.med. Olga  Józefowicz

Natalia 2022-05-30

Oceniam na 5