Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Iwona Sołtys – Logopeda Warszawa

mgr Iwona Sołtys – Logopeda Warszawa

Logopeda

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Iwona Sołtys

Logopeda

Dyplomowany logopeda od 2012 r. praktykuje w zawodzie logopedy. Obecnie pracuje w Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie (Oddział Rehabilitacji Neurologicznej).
Doktorantka Instytutu Polonistyki Stosowanej. Praca doktorska, pisana pod opieką prof. dr. hab.Stanisława Dubisza, poświęcona jest problematyce normy w wymowie w środowisku aktorskim i dziennikarskim. Magister filologii polskiej, specjalność logopedyczna (2012 Uniwersytet Warszawski, dyplom z wyróżnieniem). Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. J. Elsnera w Warszawie (2012, kierunek śpiew solowy).

Rodzaje terapii:
-terapia wad wymowy u dzieci, młodzieży i dorosłych;
-terapia opóźnionego i zaburzonego rozwoju mowy o różnym podłożu;
-logopedia medialna, sztuka poprawnej wymowy;
-terapia zaburzeń mowy o podłożu neurologicznym (afazja, dyzartria, dysfagia);
-terapia głosu (dysfonie);
-emisja głosu.

Pracuje z dziećmi i dorosłymi.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Marta Łączyńska

Kinga 2019-04-01

Była to moja pierwsza wizyta a dzięki umiejętnościom Pani Marty cały stres mnie opuścił, a język się rozwiązał. Czuję się o wiele spokojniej. Polecam!


mgr Ewa Zalewska

Artur 2019-04-01

Wszystkim, którzy mają potrzebę dowiedzieć się czegoś o sobie, polecam wizytę u pani Ewy Zalewskiej. Profesjonalna pomoc, która pozwala lepiej zrozumieć własne zachowania i osobowość.


mgr Dorota Kozak

Sylwia 2019-08-09

Bardzo zachęcam do zapisania się na wizytę u Pani Doroty Kozak . Pierwsza wizyta przebiegła bardzo pozytywnie. Zostałam wysłuchana i odpowiednio ukierunkowana. Zapisałam się na kolejną wi...