mgr Małgorzata Kwiecień – Psychoterapeuta Warszawa

OPINIE
Specjalista nie posiada jeszcze opinii. Zapraszamy do dodania opinii po umówieniu wizyty przez stronę i jej odbyciu w Klinice.
OPIS

mgr Małgorzata Kwiecień – Psychoterapeuta Warszawa

 

Psychoterapeuta osób dorosłych. Akredytowany Coach ICF ACC.
Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym CBT i terapią schematów.
Konsultuje pacjentów od 2009 roku. 

 

Jutro zaczyna się dziś, sięgnij po marzenia i bądź najlepszą wersją siebie.

 

Doświadczenie

 

Wykształcenie

  • Studia magisterskie na kierunku Psychologia,
  • Szkolenie z Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Oxford Cognitive Therapy Centre & Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej.

 

Posiadane certyfikaty

  • Oxford Cognitive Therapy Centre i Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej,
  • Terapia schematów.

 

Dodatkowe szkolenia

  • Terapia schematów w psychoterapii grupowej,
  • Coaching grupowy,
  • Praca z pacjentem narcystycznym.

 

Zakres udzielanego wsparcia

 

Pracuje z parami, które mają problem w relacji (konflikty, słaba komunikacja, oziębłość). Prowadzi life coaching mający na celu wsparcie w osiąganiu celów osobistych w takich obszarach jak: budowanie poczucia własnej wartości, budowanie pewności siebie, relacje interpersonalne, zwiększenie świadomości swoich mocnych i słabych stron, przeprowadzenie zmiany w swoim życiu, praca z negatywnymi przekonaniami.

Naszych specjalistów polecają pacjenci

Bardzo polecam wizyty u Pani doktor. Jest niezwykle zaangażowana i empatyczna. Wzbudza zaufanie, odnosi się z troską do pacjenta, szczegółowo opisuje proces leczenia. Przy każdej wizycie czuję się dobrze zaopiekowana, poinformowana. Dzięki zaproponowanemu przez Panią doktor leczeniu odzyskuje równowagę.

mgr Choteborska Alina

Psycholog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Najlepszy specjalista u jakiego byłam. Z całego serca polecam Panią Doktor.

Przewijanie do góry