Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Marta Lewandowska – Psychoterapeuta Kraków

mgr Marta Lewandowska – Psychoterapeuta Kraków

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Marta Lewandowska – Psychoterapeuta Kraków

 

Psycholog, psychoterapeuta systemowy, TRE® Provider, QEC Practitioner.
Pracuje z Pacjentami od 2008 r. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych.

 

W swojej pracy stara się spojrzeć na człowieka z różnych perspektyw, jako część większej całości i dostrzec jakie zależności wpływają na jego relacje z innymi ludźmi i ze światem. Patrzy na człowieka jako jedność ciała, umysłu i duszy. Bazując na zasobach (możliwościach) jakie posiada dana osoba, pomaga jej odnaleźć równowagę w życiu, rozwijać własny potencjał i odkrywać nowe możliwości.

 

Doświadczenie:

 • Swoje doświadczanie zawodowe zdobywała w wojsku, szpitalu, poradni zdrowia psychicznego oraz w gabinecie prywatnym.
 • Zajmowała się selekcją kandydatów do służby wojskowej, szkolnictwa wojskowego oraz na wybrane funkcje i specjalności wojskowe.
 • Współpracuje jako szkoleniowiec, szkoląc służby mundurowe oraz personel medyczny.

 

 

Wykształcenie:

 • Umiejętności terapeutyczne zdobywa podczas procesu certyfikacji na Psychoterapeutę i Doradcę Systemowego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.
 • Uzyskała dyplom magistra psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność psychologia kliniczna).

 

 

Dodatkowe szkolenia:

Stale rozwija swoje umiejętności podczas szkoleń z zakresu psychoterapii, interwencji kryzysowej, radzenia sobie w sytuacjach trudnych oraz zarządzania stresem, m.in.:

 • Posiada międzynarodowe uprawnienia do stosowania metody TRE® (Tension & Trauma Release Exercises) jako skutecznego narzędzia do pracy z traumą, uwalniania napięcia, stresu i emocji.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz dba o przestrzeganie standardów etycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej oraz Polskiego Stowarzyszenia TRE®.

 

 

Zakres wsparcia udzielanego Pacjentom:

 • Prowadzi psychoterapię osób dorosłych w obszarze zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych.
 • Wspiera osoby, które zmagają się z trudnymi doświadczeniami i sytuacjami kryzysowymi w przebiegu życia (zmiana pracy, urodzenie dziecka, rozwód, choroba, śmierć bliskiej osoby, utraty).
 • Pracuje z osobami, które chcą lepiej zrozumieć siebie, polepszyć swoje relacje z innymi, szukają sposobów wykorzystania własnego potencjału do realizowania założonych celów i sięgania po lepsze rozwiązania.
 • Specjalizuje się w pracy z ciałem – TRE (tension & trauma release exercises), trening oddechowy, trening relaksacyjny, sposoby radzenia sobie ze stresem.
 • Prowadzi diagnozę psychologiczną osób dorosłych w ramach skierowania przez lekarza specjalistę, na potrzeby instytucji orzekających (ZUS, MOPS itp.) oraz w ramach medycyny pracy. 

 

 

Publikacje:

 • Pępkowska B., Czerska M., Przygotowanie żołnierzy-ratowników medycznych do udziału w misjach poza granicami kraju, w: J. Żółtańska, M. Bujanowska (red), Interdyscyplinarny wymiar zdrowia, wyd. PWSZ im. Wietlona w Legnicy, Legnica, 2016

 

 

Nagrody i wyróżnienia:

 • Nagrodzona przez Ministra Obrony Narodowej brązowym medalem „Siły Zbrojne w służbie Ojczyzny” za nienaganną długoletnią pracę w wojsku.
 • Nagrodzona przez Dyrektora Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia za długoletnią wzorowa pracę na rzecz rozwoju psychologii i profilaktyki psychologicznej w Siłach Zbrojnych.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Karolina Szychta
dr Karolina Szychta

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Magdalena 2022-01-12

Oceniam na 5


mgr Anna Pokorny

Krystian 2021-12-06

Oceniam na 5


dr Natalia Buczek-Kurowska

Łukasz 2021-06-15

Bardzo miła Pani doktor . Rzetelna i kompetentna. Polecam.