7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeAktualnościBlogDobry psychiatra w Toruniu – zapraszamy do nowej Poradni PsychoMedic!
Dobry psychiatra w Toruniu - zapraszamy do nowej Poradni PsychoMedic!

Dobry psychiatra w Toruniu – zapraszamy do nowej Poradni PsychoMedic!

Depresja, bezsenność, lęki, niepokojące objawy u osoby starszej, kryzys życiowy – to tylko przykładowe trudności Pacjentów, którym “na cito” może być potrzebny dobry gabinet psychiatryczny w Toruniu. Mamy świetną wiadomość dla osób szukających zaufanej, sprawdzonej poradni – już we wrześniu 2023 otwiera się tu placówka PsychoMedic, gdzie oprócz psychologów i psychoterapeutów będzie przyjmował lekarz psychiatra (Toruń). Chcemy budować nową jakość porad psychiatrycznych w Toruniu, w oparciu o doświadczenie nabyte w ciągu kilkunastu lat działalności w innych miastach Polski. 

Nasza nowootwarta poradnia psychiatryczna w Toruniu oferuje kompleksową opiekę we wszystkich, nawet najtrudniejszych kryzysach i zaburzeniach psychicznych. 

Nowa poradnia w Toruniu – dlaczego warto nam zaufać? 

Sieć klinik psychologiczno-psychiatrycznych PsychoMedic to grupa poradni zdrowia psychicznego, która zdobyła uznanie i renomę w środowisku fachowców i Pacjentów. Świadczymy kompleksową pomoc każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje, bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, orientację/tożsamość seksualną i inne czynniki.

Nowa poradnia PsychoMedic w Toruniu będzie funkcjonowała zgodnie z wysokimi standardami, które spełniają nasze wcześniej otwarte przychodnie. Członkowie Zespołu przeszli przez restrykcyjny proces rekrutacji, a naszym dodatkowym atutem jest wielospecjalistyczny profil: w PsychoMedic konsultuje nie tylko psychoterapeuta i psychiatra, lecz także: m.in. seksuolog, logopeda, neurolog, endokrynolog i zespół dietetyków. Dzięki temu pomoc psychiatryczna w Toruniu będzie świadczona w sposób kompleksowy i dostosowany do charakteru problemu oraz potrzeb Pacjenta(-ki). Jeżeli wsparcie psychiatry okaże się niewystarczające, Twój lekarz pokieruje Cię do zaufanego specjalisty w tym samym miejscu i będzie z nim (za Twoją zgodą) współpracował na rzecz jeszcze lepszych efektów leczenia.

Jakość naszych usług została potwierdzona licznymi nagrodami, w tym Laurem Pacjenta i tytułem Super Medicus. Zostaliśmy wyróżnieni nie tylko za wysokie kwalifikacje i dorobek naszych lekarzy, ale również pozytywne doświadczenia Pacjentów, dla których ważna jest kultura osobista, empatia i wyrozumiałość ze strony lekarza. To cechy, którymi odznacza się każdy nasz psychiatra (Toruń).

Najistotniejszym wyrazem uznania są dla nas natomiast pozytywne opinie i polecenia naszych Pacjentów i Pacjentek.  

Psychiatra Toruń prywatnie  

Poradnia PsychoMedic w Toruniu rusza we wrześniu 2023 roku. 

Każdy nasz psychiatra w Toruniu to lekarz doświadczony w pomocy osobom zmagającym się z kryzysami życiowymi, trudnościami oraz zaburzeniami psychicznymi o różnymi nasileniu. Do naszych gabinetów zapraszamy wszystkich, którzy doświadczają objawów wzbudzających niepokój i obniżających jakość funkcjonowania. Poniżej podajemy jedne z najczęstszych problemów, jakie konsultujemy. 

  • Obniżenie nastroju, brak sił do działania, męczliwość; 
  • Zaburzenia koncentracji i pamięci;    
  • Ciągłe uczucie niepokoju;
  • Napady paniki;  
  • Trudności psychiczne w okresie ciąży i połogu: depresja w ciąży i depresja poporodowa, lęk, w tym lęk przed porodem – tokofobia;  
  • Trudności w sferze seksualnej;    
  • Zaburzenia odżywiania i nieprawidłowe relacje z jedzeniem, np. przymus odchudzania się, wywoływanie wymiotów po posiłkach, napady objadania się. 

Serdecznie zapraszamy również tych z Państwa, którzy macie już zdiagnozowane trudności natury psychicznej i leczyliście się dotąd w innym miejscu. Każdy zrzeszony pod szyldem PsychoMedic psychiatra w Toruniu jest doświadczony między innymi w leczeniu: depresji i innych zaburzeń nastroju (dystymia, choroba afektywna dwubiegunowa i inne), zaburzeń lękowych (tzw. nerwicy), odżywiania się, psychotycznych (schizofrenia i inne), seksualnych oraz zaburzeń neurorozwojowych: w tym ze spektrum autyzmu i ADHD. Wspieramy również osoby, które zmagają się z zaburzeniami psychicznymi typowymi dla wieku podeszłego. Wielu naszych Pacjentów w wieku senioralnym ma problemy z poruszaniem się lub doświadcza innych trudności, które uniemożliwiają dojazd do kliniki. Dla tych i innych osób oferujemy możliwość odbycia wizyty domowej. 

Udzielamy pomocy zawsze w atmosferze zrozumienia, szacunku i empatii, zachowując najwyższe standardy dyskrecji. Dokładamy wszelkich starań, aby każda zgłaszająca się do nas osoba czuła się dobrze na każdym etapie z nami: począwszy od pierwszych rozmów z naszym Działem Obsługi Pacjenta, aż po kolejne konsultacje w toku leczenia.   

Dobry psychiatra w Toruniu: pomagamy kiedykolwiek i gdziekolwiek potrzebujesz

PsychoMedic działa przez siedem dni w tygodniu, od rana do godzin późnowieczornych. Wyróżniamy się dodatkowo wysoką dostępnością terminów i w zdecydowanej większości przypadków jeszcze tego samego dnia jesteśmy w stanie zaoferować konsultację ze specjalistą: psychologiem, psychoterapeutą lub psychiatrą. Prywatnie konsultujemy osoby w każdym wieku: od malutkich dzieci aż po seniorów. 

Jako jedni z pionierów telemedycyny w Polsce możemy się także pochwalić wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu leczenia na odległość. Nasi psychiatrzy konsultują Pacjentów nie tylko stacjonarnie, ale i w wygodnej formie zdalnej: przez Skype i telefon.  

Odpowiadając na częste pytania zaznaczamy, że psychiatra prywatnie ma takie same uprawnienia, co psychiatra świadczący usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Nasi lekarze udzielają wszelkich świadczeń, do których jest uprawniony psychiatra: l4 (zwolnienie lekarskie), e-recepta, dodatkowe zaświadczenia i opinie.  

Psychiatra Toruń – l4 

Zwolnienie lekarskie może wystawić każdy psychiatra. L4 jest przesyłane drogą elektroniczną do ZUS-u i Twojego pracodawcy jeszcze podczas konsultacji. Do uzyskania zwolnienia lekarskiego ma prawo każdy Pacjent(ka), którego stan psychiczny utrudnia wywiązywanie się z obowiązków zawodowych lub dla którego realizacja tych obowiązków wiąże się obecnie z uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym. 

Psychiatra Toruń – recepta 

Porady psychiatryczne (Toruń) zazwyczaj kończą się wystawieniem recepty na leki. W trakcie konsultacji uzyskasz szczegółowe informacje na temat ich mechanizmu działania  sposobu dawkowania. 

Od kilku lat recepty są w Polsce wystawiane wyłącznie drogą elektroniczną. Kod odbioru e-recepty otrzymasz w wiadomości SMS (możemy również wręczyć Ci wydruk recepty). Aby otrzymać leki, wystarczy podać w aptece kod odbioru oraz swój numer PESEL.  

Psychiatra Toruń – wizyty domowe 

Naszym celem jest zwiększanie dostępu do profesjonalnej pomocy psychiatrycznej (Toruń). Mamy świadomość, że nie każdy ma możliwość dojazdu do naszej poradni. Nie każdy również czuje się w pełni komfortowo podczas wizyty zdalnej. Właśnie z myślą o tych osobach uruchomiliśmy Zespół Wizyt Domowych, dzięki czemu każdego dnia ((włącznie z weekendami i dniami ustawowo wolnymi od pracy) do domu potrzebującego Pacjenta może dojechać psychiatra. Toruń to powiat, na terenie którego nasi specjaliści dojeżdżają w obrębie miasta Torunia i do 25 kilometrów poza granicami miasta. Wystarczy do nas zadzwonić – wspólnie dobierzemy termin wizyty odpowiedni do Twoich potrzeb i preferencji. 

Dowiedz się więcej o pomocy świadczonej przez lekarza psychiatrę:

Jak bada psychiatra? Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Psychiatra w Toruniu

Oraz o innych naszych usługach w Toruniu:

Psycholog w Toruniu

Psychoterapeuta w Toruniu

Informacje o Autorze

Marta Sak - psycholożka, PsychoMedic.pl

Jesteś dziennikarzem/autorem/twórcą projektu i poszukujesz specjalisty,
który wypowiedziałby się w Twoim materiale internetowym, prasowym, radiowym lub telewizyjnym?
Napisz do naszej rzeczniczki prasowej: Justyny Nalewajek-Szaniawskiej: nalewajek.j@psychomedic.pl
Więcej informacji: https://psychomedic.pl/kontakt-dla-mediow/

Klinika PsychoMedic.pl - sieć poradni zdrowia psychicznego świadcząca pomoc w formie stacjonarnej w kilkunastu miejscach na mapie Polski oraz w formie online.
Oferujemy wsparcie najlepszych specjalistów: psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, neurologów, endokrynologów, seksuologów, dietetyka, logopedy.

Naszą misją jest zapewnienie każdemu wszechstronnej i skutecznej pomocy, a także szerzenie rzetelnej wiedzy z zakresu zdrowia psychicznego i medycyny.

Zadzwoń do nas: 799 399 499.

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 22 253 88 88