Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Jolanta Cmiel – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Jolanta Cmiel – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Jolanta Cmiel

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Psychoterapia. Konsultacja psychologiczna.

Psycholog, psychoterapeutka z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w długoterminowej terapii pacjentów dorosłych oraz młodzieżowych od 12.r.ż. 
Ukończyła Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów oraz inne szkolenia i staże zawodowe przygotowujące do pracy terapeutycznej. Odbyła staże kliniczne na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Otwocku oraz w II Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Pracowała przez wiele lat w Specjalistycznej Poradni „OPTA”, gdzie prowadziła terapię indywidualną oraz grupową dorosłych, dzieci i młodzieży. Była również psychologiem szkolnym w gimnazjum oraz szkole podstawowej. 
Pracuje w oparciu o podejście psychodynamiczne. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.
Pomaga osobom cierpiącym z powodu problemów w relacjach, przeżywanych kryzysów życiowych (związanych z takimi wydarzeniami jak rozwód, żałoba, choroba i in.), doświadczającym różnego rodzaju problemów emocjonalnych. Ma duże doświadczenie w pracy z osobami z syndromem DDA. Specjalizuje się w leczeniu nerwic, zaburzeń adaptacyjnych, depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych a także zaburzeń osobowości.
Nastolatkom pomaga pokonywać kryzysy związane z dojrzewaniem, trudną sytuacją rodzinną lub życiową. Towarzyszy im w odkrywaniu siebie i poszukiwaniu własnej drogi.
Prowadzi również konsultacje wychowawcze dla rodziców. Pomaga im zrozumieć dziecko oraz istotę doświadczanych w relacji z nim problemów, uczy efektywnego komunikowania się z dziećmi i nastolatkami oraz wspierania ich w rozwoju.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Anna Sierakowska

Jakub 2021-01-21

Oceniam na 5


dr Agata Todzia

Agnieszka 2021-01-26

Rzetelna, bardzo pomocna, znająca się na swojej pracy, profesjonalna.


dr Monika Radziszewska
dr Monika Radziszewska

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Sandra 2021-01-27

Oceniam na 5